Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Zagospodarowanie terenu osiedla


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 15-12-2008, 15:40:41    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości spytam. Czy ktoś liczył może ile jest miejsc parkingowych nie wliczając garaży?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 15-12-2008, 20:30:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

obstawiałbym, że miejsc jest około 100, zerkam na zdjęcia i tak mi się wydaje (+/- 15) - sprawdzę to dokładniej może jutro, jak tam będę Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 15-12-2008, 22:50:38    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Z tego co się dowiedziałem ŁĄCZNIE z garażami jest ok. 120 miejsc, w każdym bądź razie zgodnie z przepisami musi byc tyle ile mieszkań + ok. 5 miejsc dla gości. To oczywiście żart, bo każdy z nas wie, że na 1 mieszkanie często przypadają 2 samochody. Musimy byc przygotowani na "wieczną walkę" o miejsce na parkingu Laughing Ja mam tak teraz na Kozanowie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 16-12-2008, 9:41:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Luz, my nie mamy samochodu, nawet jednego Smile Już jest jedno miejsce w zapasie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 27-01-2009, 21:49:38    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zastanawialiśmy się nad bezpieczeństwem , a może raczej ogrodzeniem naszego wspólnego terenu. Wszystkie te przemyślenia pojawiły się po tym jak wczoraj wieczorem na ławeczkach przy placu zabaw pojawiła się grupa młodzieżowa, która pewnie miała ciekawy pomysł na spędzenie wieczoru. Po ich wizycie dzisiaj rano dwie jarzębinki były splecione ze sobą ? Sad ?
Teren jest od ulicy otwarty , więc każdy może się pojawić, co w praktyce może okazać się niezbyt ciekawe...
A ogrodzeniem będziemy się mogli pewnie zająć dopiero jak zawiążemy Wspólnotę Mieszkaniową.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MonikaKuba



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 27-01-2009, 22:20:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

no rzeczywiście nie ciekawie z tą grupą młodzieżowa. Trzeba będzie pomyślec o ogrodzeniu całości Smile
_________________
Pozdrawiam, Monia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 29-01-2009, 8:01:30    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

"grupa młodzieżowa" nasyfiła błotem w widocznym miejscu na chodniku przy placu zabaw, połamała jarzębinkę (jak już żonka napisała) i generalnie była całkiem głośno - a to przecież nasz teren, to my jesteśmy właścicielami i za wszystko płaciliśmy... to tak jakby do Twojego ogródka weszły sobie jakieś ciemne typy i urzędowały, bo płotu od przodu nie zrobiłeś...

po przemyśleniach doszedłem do wniosku że jedynym sensownym wyjściem jest tel. do straży miejskiej w podobnej sytuacji i tyle...

pozdrówki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 29-01-2009, 9:26:24    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tez zwrocilam uwage na ta grupke młodzieży no i nie powiem zeby mi sie to spodowało. Ale wydaje mi sie ze niestety nie unikniemy tego typu spotkań . Niestety w okolicy jest juz troche bloków .Fakt, ze mozemy probowac zabezpieczac czy tez ograniczac dostep ( jestem jak najbardziej za calym ogrodzeniem i brama/szlabanem), ale obawiam sie ze straz miejsca nie przyjedzie jezeli zgosimy ze siedzi sobie grupka mlodziezy tym bardziej ze z tego co pamietam nie bylo jeszcze 22 Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 08-02-2009, 12:10:52    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

wracając do tematu placu zabaw, chcieliśmy z milką pohasać na zabawkach, ale błotko jest wszędzie i trudno tam teraz się bawić... tak się zastanawiam, czy będą jakieś ścieżki zrobione... nawet dojście do tych ławeczek przy huśtawkach jest teraz trudne...

ostatnio przywieźli jakieś dwie palety z "czymś" powleczone czarną folią... na taśmie dopatrzyłam że to z jakiegoś przedsiębiorstwa ogrodowego... ciekaw jestem co tam jest Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bacior



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 10

Post
Wysłany: 10-02-2009, 22:25:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

podglądnij sąsiad to się dowiesz Laughing
wnukol napisał:

ostatnio przywieźli jakieś dwie palety z "czymś" powleczone czarną folią... na taśmie dopatrzyłam że to z jakiegoś przedsiębiorstwa ogrodowego... ciekaw jestem co tam jest Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maniutki



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 11

Post
Wysłany: 10-02-2009, 23:12:27    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Panowie, Panowie
Na taśmie jest napisane że to producent systemów odgromowych - więc obstawiam, że to obciążniki do uziomów....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 11-02-2009, 9:12:30    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

systemów odgromowych - a ja przeczytałem ogrodowych Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

to dobre...

thx maniutki Cool

p.s. sąsiad spod 12 - zerknąłem do środka - jakieś takie betonowe walce z metalowymi elementami... Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 18-03-2009, 10:09:53    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ekipa od trawnika zabrała się wczoraj do równania i bronowania, ale prace się zakończyły po tym jak im ugrzązł traktorek (i to kilka razy) w błocie... chyba wrócą jak teren podeschnie - podobno mają z górek zrobić jakieś takie łagodne nasypy - no nie wiem, zobaczymy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-03-2009, 10:13:03    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Świetne ujęcie, świadczy to tylko o tym w jakim bagnie mają bawić się nasze dzieciaki Evil or Very Mad Mam nadzieję, że pomyślą jednak o jakiś utwardzonych ścieżkach by był swobodny dostęp do postawionych "zabawek".
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 23-03-2009, 7:53:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nie sądzicie, że ekipa od zakładania trawnika powinna zwrócić uwagę inwestorowi aby ten przywiózł piasek i założył drenaż. W przeciwnym wypadku żaden trawnik nie przetrwa całego sezonu jeśli będzie tam takie mokradło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group