Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Zagospodarowanie terenu osiedla


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 12-05-2009, 14:02:38    Temat postu: trawnik
Odpowiedz z cytatem

Wysłałam dzisiaj e-maila do Triady po tym, jak rano wychodząc z domu po raz kolejny zmroził mnie widok naszego trawnika. Mam nadzieję, ze nikt się nie pogniewa, gdyż wysłałam go w imieniu mieszkańców (oczywiście z moim podpisem). Jest prawie połowa maja i mi osobiście znudziło się już czekanie, aż coś zostanie zrobione. Firma wykonująca trawnik ani nie rozdrobniła grud, ani nie zwałowała nawierzchni czy chociaż odrobinę wyrównała, nie wyrwali ani jednego chwasta tylko po prostu rzucili nasiona. Efekty każdy z nas widzi!
Tysiące stron w necie opisuje krok po kroku
jak wykonać porządny trawniczek i nie trzeba do tego kończyć szkoły ogrodniczej. Nie wiem czy firma wyk. za mało dostała czy po prostu nie chciało się ludziom działać na większym terenie bez maszyn (bo jak było widać maszyny topiły sie w błocie - oczywiście brak drenażu sprzyja późniejszemu gniciu trawnika ).
Czekam na odzew Triady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 12-05-2009, 14:41:07    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nie sadze zeby ktos sie obtazil o to! Ja w zeszlym tygodniu zwracalam uwage w triadzie ze ten trawnik to..........!
Choc oni teraz staraja sie juz wszsytko zrzucac na admiron.. a mam wrazenie ze z tym admirone cos ciezko pojdzie!!
fajnei ze napisalas:) zobaczymy czy bedzie jakis odzew
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 12-05-2009, 18:49:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rano spotkaliśmy Pana Mirka , który coś mówił właśnie, żeby zgłosić się do admiroma, ale według mnie zadaniem zarządcy jest dbanie o teren jaki został przekazany w zarząd czyli pewnie strzyżenie trawnika, grabienie liści itp. Nie sądzę by w ich gestii leżało zrobienie nam trawnika od nowa, to było przecież zadania dewelopera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mirekkasia3@o2.pl



Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 18
Skąd: Syców

Post
Wysłany: 13-05-2009, 3:52:38    Temat postu: Akcja ,,Trawnik''
Odpowiedz z cytatem

Drodzy ,,Jarzębiniowcy''powtórzmy akcję 1mieszkaniec,1telefon do Triady w sprawie trawnika(LUB JEGO BRAK).Proponuję czwartek godz.8.oo.Co ,Wy na to?
_________________
mirekkasia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 13-05-2009, 6:33:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

no i jesteśmy umówieni - w czwartek atakujemy admirona i triadę (trzeba dwa fronty trzymać) aż do skutku, przecież naprawdę to co mamy to żenada a nie trawnik, czy teren zielony...

Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 13-05-2009, 9:53:32    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Przyłaczam się do telefonowania, choć po ostatnim mailu zero odzewu Evil or Very Mad
Wrócę do usterek :
Dziś np. zahaczyłam goscia mówiąc mu, że domofon/zamek w klatce 84 jest popsuty a on mi na to, że on jest od domofonu, a zacinający się zamek to nie jego sprawa... Odwrócił się na pięcie i poszedł, poprosiłam by przekazał awarię kierownikowi, a on na to że to inna firma i mam sobie z kims innym pogadać - żenada !!!
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 13-05-2009, 10:46:42    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jak zadzwoniłam to pani powiedziała, że ona nic o trawniku nie wie i żeby takie sprawy załatwiać w e-mailu to ona go wydrukuje i przekaże szefom.
Choć może masowe telefony uprzykrzą im życie na tyle, by wziąć sie za temat. Na maila na razie nie odpowiedzieli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 13-05-2009, 17:07:08    Temat postu: odpowiedż z Triady
Odpowiedz z cytatem

chyba można się chwilowo wstrzymać z jutrzejszymi telefonami w sprawie trawnika...

"Witam Panią,

Pani uwagi względem trawnika na terenie osiedla Złociste Jarzębiny zostały przedstawione firmie wykonującej go.
W dniu 14.05. (czwartek) firma ta przyjedzie, sprawdzi stan obecny przedmiotowego trawnika i podejmie stosowne kroki."

Jutro od rana będę obserwować działania Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bacus4



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 74

Post
Wysłany: 14-05-2009, 7:51:16    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

a ja właśnie dzwoniułem do admironu w sprawie trawnika i całej reszty.
Poryłem facetowi głowę że zaczą się plonsać przez telefon .
Za brak ciepłej wody też mu się zgarneło
Twisted Evil
niech wiedzą że z NAMI nie bedzie im tak łatwo
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 14-05-2009, 12:03:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak trzymaj Krzychu, należy ich informować o wszystkich niedociągnięciach Twisted Evil
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 14-05-2009, 13:33:32    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

no i przyjechał dzisiaj pan z kosiarką i skosił wszystkie chwasty. Lepiej by było gdyby te największe przynajmniej powyrywał, ale dobre i takie rozwiązanie.

Wody ciepłej nie było podobno dlatego, że zdecydowali się na wyłączenie już ogrzewania i przez przypadek coś im wyłączyło grzanie wody ? hmm...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 14-05-2009, 19:41:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Niestety Pan od kosiarki z rozpędu kosił nasze małe roślinki, w ogóle się nie przykładał zeby porządnie obkosić krzewy, a jak mu sie za duzy zamach wziął to i same krzewy skosił !! Zwróciłam mu uwage ale nie przejął się tym wcale Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 15-05-2009, 19:50:22    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Kiepska to wiadomość, a swoją drogą czy ktoś wie kto przysłał tego gościa? Bo mąż rozmawiał z prezesem Triady i ten obiecał , że kogoś przyśle. Mi babka z Triady napisała, ze firma ogrodnicza wysyła kogoś , a jeszcze innym z admiroma powiedzieli, że się sprawą zajmą. Dobrze by było wiedzieć, kto w końcu pokosił nasze krzakunki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 16-05-2009, 8:41:08    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Z Panem od kosiarki - niszczycielem naszych krzewów, rozmawiała Pani z Admironu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aga_K6



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 8

Post
Wysłany: 19-05-2009, 17:26:07    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Drodzy mieszkańcy,
to że trawniki pozostawiają wiele do życzenia to jedno ale że leży na nich dużo śmieci to już raczej inny problem. Pod naszym balkonem od strony placu zabaw, w okolicach klatki 76 leżą szmaty, folie, opakowania po fudze, puszki po piwie itp. Prosiłabym, abyście zwrócili uwagę ekipom wykańczającym Wasze balkony o odrobinę kultury i nie wyrzucanie śmieci na trawnik. Mam nadzieję, że wszyscy mamy to samo podejście w tym temacie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group