Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Zagospodarowanie terenu osiedla


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 20-05-2009, 11:07:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jeżeli mowa o śmieceniu to warto by dodać, że np. pod balkonami bodajże klatki 78 czyli równo po środku na przeciw placu zabaw leży mnóstwo kiepów. Wygląda to tak jakby ktoś wychodził na papieroska na balkon, a potem wyrzucał prosto przed siebie. Ludzie - istnieją popielniczki, zresztą zwykły słoik wystarczy... przecież to NASZE podwórko - dbajmy o swoje!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marusia



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 49

Post
Wysłany: 21-05-2009, 8:47:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

myślę tez że konieczne byłyby tabliczki w okolicy placu zabaw z zakazem wchodzenia z psem. Widziałam już nie raz, że sobie robią z naszego placu łączkę do biegania dla psa, a właściciel siedzi na ławeczce. Też mam psa i w życiu by mi do głowy nie przyszło żeby go puścić na placu zabaw żeby sobie pobiegał. Czy możemy zrobić małą akcję z telefonami albo mailami do Admironu żeby takie tabliczki się pojawiły. W sumie to nawet wokół bloku by się przydały nie tylko na podwórku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 21-05-2009, 8:54:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Jestem absolutnie ZA tabliczkami!!!! Już 2 razy zwracałam uwagę właścicielom piesków że tu nie wychodek i żeby nie rzucali bezczelnie petów na trawę a kosz jest metr od nich Mad !!! Ehhhh oby jak najszybciej dało się zrobić ogrodzenie, wtedy będziemy mięli spokój z "obcymi".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 21-05-2009, 10:50:07    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tabliczki jak najbardziej i conajmniej jeden dodatkowy kosz na śmieci na placu zabaw (gdzieś pośrodku) Exclamation
I przydałby sie też przy wjeździe znak ograniczenia predkości do 10 kmh Idea

A co z naszym trawnikiem którego nie ma? Masakra, w dodatku nadal nikt nie podlewa drzewek i choinek Evil or Very Mad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 21-05-2009, 14:46:49    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

prezes powiedział, że podlewać nikt nie będzie, bo to przesada by była, że one same pięknie będą rosły... za dużo kasy by kosztowała woda do podlania tak dużego terenu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kazik_19



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 22

Post
Wysłany: 21-05-2009, 15:04:40    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Chwasty jak na razie rosną pięknie- to trzeba przyznać. W zasadzie można powiedzieć że mamy chwastnik a nie trawnik. Równieź drzewka od strony wschodniej wyglądają dość ciekawie- sterczące kikuty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 04-06-2009, 23:14:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Sympatyczna Pani z Triady, która była w czwartek na naszej nieruchomości, stwierdziła, że nie widziała jeszcze tak źle zrobionej zieleni jak u nas. Była brdzo zaskoczona, gdyż z firmą , która nam tak to urządziła , współpracowali już wcześniej i nigdy nie było takiej sytuacji. Po czym odesłała mnie do Admiromu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 05-06-2009, 7:45:47    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A Admiron zrobi.... wielkie nic!!!
szkoda gadac!!! NIer rozumiem czy nei mogli tego wczesneij kontrolowac?? trzeba by spojrzec na ogrodki tych co to urzadzali pewnie sa niezle zielone dzieki naszej niedoszlej trawce:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marusia



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 49

Post
Wysłany: 08-06-2009, 7:12:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj koniecznie: ten post.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patrol



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 18

Post
Wysłany: 27-11-2009, 8:40:58    Temat postu: posadzone drzewka
Odpowiedz z cytatem

Witam Mam pytanie czy ktoś wie cos na temat nowo posadzonych drzewek po lewej stronie podwórka. W sobote zostały posadzone i nie wiem czy na zlecenie wspólnoty czy to czyjaś samowolka, bo teraz jak to jest małe to ok ale potem jak urośnie to moze duzo zasłaniać, poza tym koło tej górki jest juz tyle tych krzaczków że dzieci nie będa mogły z niej zjeżdżać w zimie - ato by była fajna sprawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 28-11-2009, 18:49:01    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

te górki nie są raczej przystosowane do zjeżdżania na sankach (patrz: kąt nachylenia).
Natomiast za tym dużym blokiem jest całkiem niezła góreczka dla maluchów (zimą już wypróbowaliśmy). No i na terenie szkoły jest całkiem pokażna góra - tam zabawa jest przednia (nawet dla rodziców) Laughing Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patrol



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 18

Post
Wysłany: 30-11-2009, 8:33:10    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja uważam że te górki spokojnie moga służyć do zjeżdżania na tzw. jabłkach jak będzie na nich leżeć śnieg nawet w tym kącie nachylenia, dla mniejszych dzieci jak znalaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group