Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

parapety


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Wykańczanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 02-11-2008, 20:40:53    Temat postu: parapety
Odpowiedz z cytatem

Czy orientujecie się może jakie są normy czy też zapisy w projekcie odnośnie naszych parapetów?
Byliśmy ostatnio obejrzeć postępy i może to szczegół, ale ich głębokość jest dla mnie zaskakująca, nie wiele będzie tam miejsca na doniczkę z kwiatkiem. Ledwo wystają za lico ściany.
Pierwsze wrażenie - zaoszczędzili na materiale Rolling Eyes
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 04-11-2008, 10:14:54    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja tam się nie znam na żadnych normach... ale u mnie w firmie mozna kupić parapety i są dokładnie tej samej szerokości, więc to chyba mieści się w normie. Róznice są tylko w grubości, te z Triady mają 2 cm (sprzedajemy różne ale mamy tez identyczne - grubość, wzór, kolor, mówia mi w pracy że te z konglomeratu są "dobre" cokolwiek to znaczy)... Ja tam tańczyć na nich nie bedę więc spoko, no chyba że znajdzie się ktoś nadgorliwy na PARAPETÓWIE i wtedy sprawdzi się ich wytrzymałość Very Happy
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Wykańczanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group