Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Umowa sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dys


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol



Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 19

Post
Wysłany: 08-11-2008, 21:00:44    Temat postu: Umowa sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dys
Odpowiedz z cytatem

Aby skorzystać z energii elektrycznej w mieszkaniu i licznik tej energii to należy podpisać "Umowę sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji - umowa kompleksowa Nr / / /.
Druki można ściągnąć: www.gigawat.pl/dom_druki_formularze.14.html , a Zespół Telefonicznej Obsługi Klienta 071 33 22 999 w godz. 7,00 - 16,00.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 09-11-2008, 8:01:41    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie Karolu - tego właśnie potrzebowałem Twisted Evil

już odliczamy tygodnie i dni...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol



Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 19

Post
Wysłany: 10-11-2008, 19:44:10    Temat postu: Energia elektryczna i usługi dystrybucji
Odpowiedz z cytatem

Muszę uzupełnić moje stanowisko w sprawie dostaw energii i jej dystrybucji. I tak w w okresie ostatniego roku zużyłem w moim gospodarstwie domowym około 3425 kWh (mieszkam we Wrocławiu), energię elektryczną dostarczał i przesyłał EnergiaPro Gigawat Sp. z o.o. Koszt wyniósł 782,61 zł, a gdybym wybrał dostawcę energii elektrycznej (sprzedawcę prądu "PKP Energetyka Sp. z o.o. 00-697 Warszawa ul.Hoża 63/67) i Operatora Systemu Dystrybucji (OSD) EnergiaPro Gigawat Sp. z o.o. 53-314 Wrocław ul.Powstańców Śląskich 16, koszt byłby niższy o 142,48 zł.
Korzystałem z kalkulatora www.twojprad.pl. Ponieważ dotychczas korzystaliśmy z kuchni gazowej, ilość zużycia energii wzrośnie i tym samym różnica w opłatach będzie większa. Reasumując, aby płacić mniejsze rachunki za prąd trzeba podpisać dwie umowy: jedną ze sprzedawcą (PKP Energetyka, a drugą (obowiązkową) z EnergiaPro Gigawat.
[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 12-11-2008, 10:48:25    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że ktoś wogóle o tym myśli. Ja sądziłam, że takie sprawy załatwi Triada Embarassed Dzięki Karol za cenne info - pozdrawiam Smile
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 01-12-2008, 12:25:50    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś z Was podpisał już umowę z dostawcą energii elektrycznej? Jak to jest z tymi licznikami, jak długo się czeka na podłączenie? Czy prawda jest, że rachunki opłaca się zaliczkowo ? Jaka to jest średnia kwota miesięcznie ???
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group