Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Ogrzewanie


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-11-2008, 17:42:25    Temat postu: Ogrzewanie
Odpowiedz z cytatem

W piątek jak byliśmy kończyli instalację kotłowni a dziś w mieszkaniach było już cieplutko Wink. Oby tylko nigdy nie brakło gazu od sąsiadówConfused.

Martwi mnie to, że przewody cieplne nie są otulone izolacją i podłoga na klatce schodowej na odcinku od skrzynki do drzwi jest dość ciepła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bacior



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 10

Post
Wysłany: 19-11-2008, 11:39:09    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

raczej nie możliwe żeby nie zaizolowali rur od c.o., bez izolacji podłoga mogłaby być gorąca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 22-11-2008, 15:38:51    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Wiem że nie izolowali rur bo widziałem jak były ułożone tuż przed wylaniem posadzki. Rury są schowane w "peszlach" niebieskim i czerwonym. Na całej długości od rozgałęźnika do grzejnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 11-01-2009, 11:14:32    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

a u nas w klatce 13 kaloryfery grzeją zdecydowanie słabiej niż np. w klatce 12 - kierownik to sprawdził i potwierdził... maja coś zmienić bo chyba gdzieś na zaworze jest za bardzo przykręcone w naszej klatce... mam nadzieje że w tym tygodniu to poprawią bo za 2 mamy zamiar się wprowadzić Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group