Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

dostęp do mieszkań przed formalnym odbiorem ;)


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michaell2



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 12

Post
Wysłany: 07-12-2008, 13:06:00    Temat postu: dostęp do mieszkań przed formalnym odbiorem ;)
Odpowiedz z cytatem

taj jak każdy kto zakupił mieszkanie na Zatorskiej z niecierpliwością czekam na jego odbiór Smile ostatnie 2 miesiące to odliczanie każdego dnia, który skraca czas męczarni spowodowanej między innymi codziennym dojeżdżaniem do pracy 70 km w jedną stronę ....
czytając posty na forum i dzwoniąc do biura Triady już nawet oswoiłem się z myślą, że formalnie odbiory rozpoczną się około 20 grudnia (dodatkowo z przekazu wynika, że na pierwszy ogień pójdzie 1 klatka, w której mam lokal więc jest ok)
czekam zatem z dnia na dzień na tą chwilę odbioru klucza Smile
wczoraj przejeżdżając przez Zakrzów postanowiłem podjechać i popatrzeć "żywcem" na budynek Smile była godz. 18 więc już dawno po zmroku ...
pierwsza rzecz jaka mi nie pasowała to stojące za płotem na parkingu budowy auta osobowe ? o tej godzinie w sobotę ? ale myślę ok może i tak być ...
jednak zdziwiłem się dopiero kiedy po wyjściu z samochodu w klatce nr 5 ku mojemu zdziwieniu na balkonie dostrzegłem pana kładącego glazurę ?
z tego co wiem deweloper nie oddaje mieszkań z kaflami na balkonach ?
spacerując dalej w pierwszej klatce dostrzegam światło i dochodzące z oświetlonego mieszkania hałasy ?
na moje oko choć było ciemno i mogłem dodatkowo z poirytowania nie dostrzec szczegółów część mieszkań jest już w fazie wykańczania ?
zastanawia mnie zatem ten fakt rozbieżności pomiędzy przekazem informacji jakie wychodzą od dewelopera a zastaną rzeczywistością ?
Jakimi kryteriami kieruje się kierownictwo budowy czy deweloper pozwalając wejść przed odbiorem a może jakich metod trzeba użyć aby rozpocząć pracę wcześniej w mieszkaniach ?
Pytam bo bardzo zależy mi w tym przypadku na czasie ...

pozdrawiam wszystkich spryciarzy i Panią Izę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 08-12-2008, 11:23:47    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No to pięknie a inni czekają Evil or Very Mad Wiadomo, że każdy chciałby już wejść na mieszkanie i zacząć robotę... Co za ludzie widzę, że trzeba przedzwonić do Triady i zapytać dlaczego jedni są uprzywilejowani a inni nie. Mało tego sama widziałam jak do klatki 1 wnosili kafle i nie były to kafle na klatkę tylko ładne duże ok. 30x60 sądząc po opakowaniach ... Co prawda moja to klatka 10 i jest jeszcze na wykończeniu ale gdyby mnie już wpuścili, zaczęłabym robić płytki na balkonie i już 16 mkw miałabym z głowy Wink

Ps. Podpowiedzcie co zrobić by móc wcześniej zacząć prace wykończeniowe ??? PLIZZZ Exclamation
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 08-12-2008, 15:40:25    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że Triada-Dom wykańcza pod klucz niesprzedane mieszkania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 08-12-2008, 15:49:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

widzieliśmy ostatnio wieczorem ekipę remontową w jednym z mieszkań. Z pokrętnych odpowiedzi robotnika wynikało, że prace trwają tylko dlatego, że mieszkanie jest dla jakiegoś znajomego "prezesostwa".

Ale nas to zbytnio nie oburza, choć tak jak każdy chcielibysmy już zabrać się za nasze M...

można sie przyzwyczaić do nepotyzmu w naszym kraju

jak nie znajomi, to rodzina, albo znajomi znajomych Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 08-12-2008, 22:22:55    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No ale z drugiej strony jeśli ktoś zacznie wykańczać mieszkanie przed formalnym odbiorem, to bez sensu - robi to na własną odpowiedzialność, zapewne tracąc gwarancję. Położy kafelki na krzywe ściany, wstawi drzwi w krzywe otwory itp. - jeśli takowe by były? Nie mówię tu o "znajomych prezesostwa", bo jeśli to prawda, to inna bajka, na która i tak nie mamy wpływu.
Nam też się spieszy jak wszystkim, ale chyba nie ma co robić rabanu o kilkanaście dni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group