Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Jakie AGD kupiliśmy...


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Sprzęt AGD, RTV itd.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daniel



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 82

Post
Wysłany: 30-12-2008, 14:09:59    Temat postu: Jakie AGD kupiliśmy...
Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam prośbę, pomóżcie wybrać sprzęt agd Smile Napiszcie jaki sprzęt i model kupiliście. I miejsce zakupu.

Jak tylko "coś" kupimy to też tutaj napisze.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 30-12-2008, 16:14:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Hmmm nie wiem czy mam się chwalić czy żalić , ale mój wybór sprzętu AGD to:

- Piekarnik AEG-ELECTROLUX COMPETENCE B 4101-5 M
- Płyta ceramiczna AEG-ELECTROLUX 66331 KF-N
- Okap MASTERCOOK WKBS 90 X
- Zmywarka ELECTROLUX ESL 66010
- Lodówka BOSCH KGV 33Y40

Pozdrawiam i życzę sobie, by mi ten sprzęt służył 100 lat Wink

... No dobra co najmniej 10 Razz

Dodam jeszcze, że wszystko kupowałam przez internet na www.neo24.pl - by nie ponosić dodatkowych kosztów wybrałam odbiór osobisty Wrocław (mają punkt wydań koło Kauflandu)
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
magdalena



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 2

Post
Wysłany: 10-01-2009, 13:35:02    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja zakupiłam sprzęt agd w firmie"RIK" z ul. Łęczyckiej 19 we Wrocławiu.Zamówiłam kompleksowo łącznie z meblami kuchennymi i szafą do przedpokoju.Cena jest minimalnie wyższa ale jak dodałam sobie koszty montażu agd i dostawy to wyszło na to samo,a dodatkowo dostałam zlewozmywak gratis.Mam przynajmniej spokój bo przywiozą mi to razem i zamontują.Zyskałam też parę oczek na montażu mebli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 11-01-2009, 10:57:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

zmywarka BOSCH smv58, piekarnik BOSCH hbn42, płyta indukcyjna Gorenje, okap Gorenje, pralka Siemens ws10f, lodówka mastercook...

wszystko kupujemy w hurtowni Daria na Zakrzowie (jak zawsze tam) - ceny zbliżone do internetowych, dowóz i wniesienie w cenie (!), bardzo blisko zatorskiej (200 m), fachowe doradztwo... złożyli nam ofertę około 500 droższą niż w najtańszych sklepach internetowych (kilku - więc jeszcze koszty transportu należałoby doliczyć) więc chyba nie jest najgorzej... mediamarkty i inne takie nie są skłonne dawać takie upusty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daniel



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 82

Post
Wysłany: 20-02-2009, 22:10:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Już coś kupiliśmy:
pralka aeg - media markt
zmywarka bosch - www.neomix.pl
piekarnik samsung - www.centrum2000.pl/
płyta indukcyjna elektrolux - www.morele.net
okap teka - www.megamedia.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wujekt



Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 11

Post
Wysłany: 09-07-2009, 22:20:24    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja się właśnie zastanawiam nad kupnem zmywarki i pralki w http://www.daria.com.pl/ - doradców mają lepszych niż w media czy saturnie. No i z upustem mnie "zaskoczyli"

wnukol napisał:
zmywarka BOSCH smv58, piekarnik BOSCH hbn42, płyta indukcyjna Gorenje, okap Gorenje, pralka Siemens ws10f, lodówka mastercook...

wszystko kupujemy w hurtowni Daria na Zakrzowie (jak zawsze tam) - ceny zbliżone do internetowych, dowóz i wniesienie w cenie (!), bardzo blisko zatorskiej (200 m), fachowe doradztwo... złożyli nam ofertę około 500 droższą niż w najtańszych sklepach internetowych (kilku - więc jeszcze koszty transportu należałoby doliczyć) więc chyba nie jest najgorzej... mediamarkty i inne takie nie są skłonne dawać takie upusty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
burni



Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 1

Post
Wysłany: 17-07-2014, 9:38:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem ostatnio lodówkę BOSCH KGN36XL30 i po pół roku użytkowania muszę powiedzieć, że jestem nią zachwycony, także polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Sprzęt AGD, RTV itd. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group