Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

zmywarka


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Sprzęt AGD, RTV itd.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaką zmywarkę planujecie?
45cm
50%
 50%  [ 2 ]
60cm - panel widoczny
50%
 50%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 08-01-2009, 23:03:16    Temat postu: zmywarka
Odpowiedz z cytatem

no właśnie - chcemy kupić zmywarkę do zabudowy (oczywiście 60 cm - tu nie ma jakichkolwiek wątpliwości), ale otrzymaliśmy dobrą ofertę na siemensa (44dB) jednak bez panelu z przodu tylko z panelem zintegrowanym... i tu nasuwa nam się pytanie:

jak to jest kiedy tego panelu nie ma z przodu tylko jest na górze - np. jak można zobaczyć ile czasu pozostało podczas pracy? - my mamy taka z panelem z przodu i zastanawiamy się na którą postawić w nowym mieszkanku?? - ktoś się orientuje? chodzi nam konkretnie o SIEMENS SN 66 M
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kazik_19



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 22

Post
Wysłany: 09-01-2009, 11:35:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Hejka my kupujemy właśnie zmywarkę z zakrytym panelem "Bosch SRV 45T23EU". Czas pracy można sprawdzić poprzez jej otwarcie (zmywarka przestaje chodzić, i w tym czasie na wyświetlaczu można zerknąć ile czasu jeszcze pozostało) lub też w niektórych zmywarkach (m.in. w tej) widoczne jest światełko na dole drzwiczek, które świeci się podczas pracy zmywarki.
Odkryty czy zakryty panel, to już kwestia gustu- my wolimy zakryty gdyż zmywarka zostanie całkowicie zabudowana przez front szafki i nie będzie widoczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 09-01-2009, 11:48:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Czesc!
Ja kupilam zmywarke whirlpool ADG 789 a z zakrytym panelem! Nie ma problemu ze sprawdzeniem czasu, tak jak kolega kazik napisal.
Mi osobisicie bardziej pasuje zakryc wszsytko frontem.
Co jescze przemawia za zintegrowanym... znajomi ktorzy maja male dzieci i zmywarke z odkrytym panelem mowia ze w wieku 1-2 roku to jest ich ulubiona zabawa. bo sie swieci i miga i mozna probowac otwierac no bo jest uchwyt:))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 09-01-2009, 13:31:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Hejka, jak już pisałam wcześniej, kupiłam zmywarkę w pełni zintegrowaną z ukrytym panelem (Electrolux ESL 66010). Nie widzę problemu w odczycie pozostałego czasu, gdyż właczając zmywanie wiadomo jaki program i jaki mu odpowiada czas mycia... W tym modelu popularny i dobry jest program "mycie szybkie 30 min" i wszystko jasne Smile Poza tym każda zmywarka zakończenie pracy sygnalizuje dźwiękiem.
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 15-01-2009, 8:19:13    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

właśnie dzisiaj przyjechała nasza... bosch z zakrytym panelem (superSilent - mamy nadzieję że warto było...)

Ostatnio zmieniony przez wnukol dnia 06-08-2009, 20:19:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rincevind



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 67
Skąd: wro

Post
Wysłany: 24-01-2009, 22:06:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

u nas już zamontowana jest w kuchni zmywarka AEG z panelem u góry.
Sprzedawca zachwalałWink Pewnie jak bym wybrał inną to zachwalałby równie mocno, ale co tam. To tylko zmywarka;p

pozdrawiam,
lucas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 25-02-2009, 20:20:38    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

no, muszę przyznać, że zmywareczka naprawdę cichutka (a mamy otwartą na salon kuchnię) - jesteśmy super zadowoleni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MonikaKuba



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 25-02-2009, 22:02:01    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja już też zmywareczke zamówiłam Smile BOSCH SRV 53M03 EU zobaczymy jak będzie chodziła Smile
_________________
Pozdrawiam, Monia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 26-02-2009, 11:58:25    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Wczoraj po raz pierwszy użyłam swojej zmywarki Electrolux ESL 66010 :0 Użyłam programu szybkiego "36 minut" dla odświeżenia naczyń, jest cichutka, szkło błyszczy jak nigdy Smile Cieszę się z trafionego zakupu.
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Sprzęt AGD, RTV itd. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group