Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Przekazanie kluczy


Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol



Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 19

Post
Wysłany: 10-09-2008, 12:51:23    Temat postu: Przekazanie kluczy
Odpowiedz z cytatem

Witam, od pewnego czasu spotykam się z takim ogłoszeniem w Gazecie Dom (dodatek środowy do Gazety Wyborczej) cyt. "50-60m2, Zakrzów, deweloperskie, wybór, oddanie 10/08r, 5500 zł/m2. HOBO 7885451".
Wg mojej wiedzy, a mieszkam od 1983 roku na Zakrzowie (Osiedle Sobieskiego), żaden z deweloperów oprócz "TRIADY" nie jest tak zaawansowany aby mógł oferować mieszkania w tym terminie.
Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 15-09-2008, 20:21:27    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

http://www.hobo.wroclaw.pl/pp2/start.asp?UserId=23462&PageName=AdsDetails&id=103772945&CategoryId=191&pos=2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rincevind



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 67
Skąd: wro

Post
Wysłany: 16-09-2008, 15:34:13    Temat postu: hobo
Odpowiedz z cytatem

nie mają zbyt aktualnych informacji, bo np garaży nie ma już wolnych od dawna...
ale mam nadzieję, że co do oddania kluczy się nie mylą ;p

pozdrawiam
lucas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 11-01-2009, 11:29:52    Temat postu: klucze do skrzynek pocztowych
Odpowiedz z cytatem

wątek stary ale poza kluczami do mieszkań są jeszcze skrzynki pocztowe...

kierownik ma klucze od skrzynek u siebie i powiedział, żeby się po prostu po nie zgłosić do niego w wolnej chwili to je wyda (swoją drogą można by to połączyć z oddaniem mieszkań)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 11-01-2009, 12:00:13    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Wlasnie mnie to zastanwialo, kiedy beda oddawac klucze od skrzynek. Czas uderzyc do kierwonika w takim razie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aldrus



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 26
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 11-01-2009, 20:31:20    Temat postu: Kluczyki do skrzynki pocztowej
Odpowiedz z cytatem

Pytałem się o to przy odbiorze i dowiedziałem się, że dostaniemy wtedy kiedy będzie ten faktyczny odbiór jakoś za dwa miesiące. Póki nie mamy meldunku to i tak do niczego nie są niepotrzebne. Na razie miało miejsce oddanie mieszkań pod wykończenie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 14-01-2009, 0:16:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Jakie klucze, w mojej klatce jeszcze nie ma skrzynek !!! Wink Mało tego nie ma światła na klatce schodowej Sad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 04-03-2009, 9:48:40    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

czy ktoś już odbierał klucze (te ostateczne) i kody do domofonu? widzę że część baraków zabrali - ciekaw jestem czy kierownik został...

odbiór budynku przeszedł bez echa - czy ktoś coś na ten temat wie może?

pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 04-03-2009, 10:18:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

BIURO budowy przeniosło się do klatki 68 pod nr 2... Dziś byłam u pana Mirka odebrałam wkładki (górna i dolna bębenkowa z gałką) i 6 kluczy w komplecie, dziwne tylko że wszystkie pasują do obu zamków Question Exclamation Dostałam również klucz od skrzynki z licznikiem i tej na listy. Odnośnie kodów do domofonów nic nie wiem, u mnie i tak domofon już podłączyli ale nadal nie można otwierać nim drzwi...
Po odbiorze wszystko OK jak mówi pan Mirek, można się wprowadzać na dobre, lada moment będzie hydrofor i poprawi się wreszcie ciśnienie wody Razz
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bacior



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 10

Post
Wysłany: 04-03-2009, 23:38:32    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

oliwkowamama napisał:
BIURO budowy przeniosło się do klatki 68 pod nr 2... Dziś byłam u pana Mirka odebrałam wkładki (górna i dolna bębenkowa z gałką) i 6 kluczy w komplecie, dziwne tylko że wszystkie pasują do obu zamków Question Exclamation Dostałam również klucz od skrzynki z licznikiem i tej na listy. Odnośnie kodów do domofonów nic nie wiem, u mnie i tak domofon już podłączyli ale nadal nie można otwierać nim drzwi...
Po odbiorze wszystko OK jak mówi pan Mirek, można się wprowadzać na dobre, lada moment będzie hydrofor i poprawi się wreszcie ciśnienie wody Razz


o to dziwne, ja tez bylem dzisiaj odebrac klucze i dostalem kod do domofonu na kartce, ale za to domofon cos nie dziala Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilka



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 29

Post
Wysłany: 06-03-2009, 13:44:10    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A nam Pan Mirek dzisiaj nie dał wkładek/kluczy/kodów,
powiedział że nie mają jeszcze wszytskich wkładek,
protokołów czy czegoś tam... (?) Jak dla nas dziwna sprawa.

Informacja dla mieszkańców klatki 88. Domofon jest zepsuty,
ponieważ spaliła się centralka (ponoć, spaliła się przy
przenoszeniu instalacji u któregoś z sąsiadów).
Czekamy na nową ...od 3 tygodni.

Pozdr.
Emilia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 06-03-2009, 14:19:36    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

z tymi wkladkami to jest sprawa troche dziwna... ja dosatalam wczoraj... zreszta wisialy do wczoraj kartki na drzwiach zeby zglaszac sie po odbior wkladek...od dzisiaj rana czy od wczoraj wieczora juz ich na tych drzwaich nie ma...
Rano slyszalam rozmowe pana Mirka, ze juz ich nie daja bo czekaja i przy koncowych odbiorach, przy podpisywaniu ostatecznych protokolow beda dawac... ze sie niby troche pospieszyli z nimi.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 06-03-2009, 14:49:41    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

dokładnie,

właśnie byłem po wkładki - dostałem tylko kod do domofonu, bo "wkładek jeszcze nikt nie odebrał - będą w przyszłym tygodniu" - usłyszałem... na to, że powiedziałem, że już wiem na pewno że niektórzy odebrali, pan Mirek zrobił skrzywioną (z uśmiechem) minę i powiedział że to możliwe, ale reszta dopiero od wtorku w przyszłym tygodniu... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 07-03-2009, 1:27:42    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Kręcą nami jak chcą Twisted Evil Dostałam kod do domofonu, nawet się otwierają jak należy ale... nie mozna otworzyć drzwi domofonem z mieszkania - jak na dole ktoś dzwoni to słychać ale coś nie łączy i nie działa "otwieracz" Sad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bacus4



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 74

Post
Wysłany: 08-03-2009, 14:25:42    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja odebrałem wkładki odrazu w ten samdzień rano co pojawiły się kartki na bramie, a kod od domowonu u nas nie działa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group