Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

bezpieczeństwo naszych mieszkań i wyposażenia


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magi



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 10

Post
Wysłany: 04-02-2009, 22:17:11    Temat postu: bezpieczeństwo naszych mieszkań i wyposażenia
Odpowiedz z cytatem

ostatnio byłem świadkiem awantury pomiędzy przyszłym mieszkańcem a robotnikami wykańczającymi jakieś mieszkanie - poszło o otwarte na oścież drzwi do klatek schodowych - zatem zwróćmy uwagę szlachetnym przedstawicielom klasy robotniczej, że to my już płacimy za ogrzewanie, to my płacimy za sprzątanie chlewu jaki po nich zostaje ALE CO NAJWAŻNIEJSZE-OTWARTE DRZWI ZEWNĘTRZNE TO ZAPROSZENIE DLA WSZELKIEGO AUTORAMENTU ZŁODZIEI - jeśli dziś nie narzucimy sobie i innym prostych zasad to zamienimy naszą wspólnotę w kolejne slamsy - chyba że o to komuś właśnie chodzi, mi nie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 05-02-2009, 12:55:12    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z przedmówcą w 100 % !!! Moja klatka 84 była wykańczana jako ostatnia, zresztą do dziś w piwnicy jest syf, nie ma światła, ze skrzynki wisi tysiąc kabli (nie wiadomo czy to bezpieczne)... Drzwi wejściowe faktycznie zawsze są otwarte tzn. przekręcono klucz tak, by skobel był na wierzchu. Zwykle z mieszkania wracam dość późno i często widzę nie zamknięte drzwi, pilnujmy tego !!!
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
magduszka



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 41

Post
Wysłany: 20-02-2009, 18:28:19    Temat postu: ZAMYKAJMY DRZWI!!!
Odpowiedz z cytatem

Dzis przegonilem grupke (3 maloletnie parki) z naszej klatki. Maloletni, jak wynikalo z rozmowy pod klatka, szukali miejsca na wypicie wodeczki i w tym celu udali sie (prawie) do piwnicy. Ogolnie przesiaduja tez na naszym "dziedzincu". Ja juz z Zonka mieszkamy od jakiegos czasu wiec prosze wszystkich o przypomnienie swoim fachowcom aby nie blokowali drzwi bo nam sie meliny porobia z klatek...

Pozdrawiam
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 21-02-2009, 11:38:52    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

normalnie mi ręce opadają... wątek niezamykanych drzwi już się pojawiał (sam o tym pisałem) a tu jak grochem o ścianę - wciąż to powtarzam przy okazji rozmów z ekipami, czy kierownikiem i prawie codzienni jest u nas ten skobel otwarty!!!!!!! (podobnie jak zwracanie uwagi o nieparkowaniu przed bramą (klatki 10-13)...

co do tego co Grzesiek napisał - my też już mieszkamy z dzieckiem i wcale mnie nie cieszy że ktoś wogule śmiał wchodzić na klatkę (tym bardziej pić wódeczkę)... masakra... jakbym spotkał to nie ręczę za siebie - to jest normalnie jakby Ci ktoś do mieszkania wszedł...

musimy naprawdę być bardzo solidarni w tych zachowaniach wpływających na nasze bezpieczeństwo...

pozdrawiam,
krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 21-02-2009, 12:36:39    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No i poza tym wniosek z tego, że trzeba będzie jak najszybciej wziąć się za dobudowanie ogrodzenia Confused
Co prawda może kiedy wprowadzi się więcej ludzi, okoliczna młodzież przestanie traktować nasz dom jak teren budowy, gdzie każdy może wejść, ale mam złe przeczucia co do tych licznie nastawianych ławeczek... Inna sprawa, że jeśli to teren budowy, to chyba powinien być jakiś stróż?

Pozdrawiam sąsiadów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 23-02-2009, 8:43:58    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy tp ta sama grupka mlodych ludzikow ale w piatek czy w sobote kilka mlodocianych pociagalo wodeczke w zabudowaniu na smietnik, tym blizej zatorskiej! Mysle ze faktycznie trzeba bedzie szybko zaczac dzialac w sprawie ogrodzenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group