Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Domofon


Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 25-01-2009, 18:41:12    Temat postu: Domofon
Odpowiedz z cytatem

Kiedy odbieraliśmy mieszkanie w naszej klatce nie było jeszcze domofonu.
Został zainstalowany na początku stycznia. Nie wiem czy on nie powinien już działać skoro na dole świecą się diody i domofon coś tam "brzdęka". Do nas nie można zadzwonić z domofonu. Nie wiem czy zgłaszać to do dewelopera. Czy czekać na zaprogramowanie domofonu.

Swoją drogą ten domofon to straszna bieda i lipa :/. Nie oczekuje nie wiadomo czego ale obudową mogłaby być ze stali lub jakiegoś stopu no i wyświetlacz cyfrowy...


Ostatnio zmieniony przez anulka2801 dnia 25-01-2009, 21:04:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 25-01-2009, 19:08:53    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to odczucie estetyczne są w tym przypadku minimalnie zaspokojone - a w razie czego to kilka mieszkań się zrzuci i się wymieni na jakiś inny jak komuś będzie nie odpowiadał...

mnie tylko troszkę zmartwiło ze nie ma regulacji głośności dźwięku (np. po 21 jak mała śpi) ale jakoś to przeżyję Wink - wstawię sobie poprostu regulator jak będzie taka potrzeba...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 26-01-2009, 7:38:03    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No mi akurat domofon tez nei przypadl do gustu no ale.. bardziej co mi sie nie podoba to jego miejsce na srodku sciany...a ciezko go przesunac ze wzgledu na to ze ida wszsytkie przewody do skrzynki Sad( a z drugiej strony bylby nieporęczny:( no coz pozostaje sie przyzwyczaic:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 26-01-2009, 8:09:30    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

to Wam musieli kurcze jakąś masakre zrobić, bo u nas jest dobrze... jak sie wchodzi to jest po prawej stronie tak akurat... (po lewej będzie szafa)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 26-01-2009, 9:02:55    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

wiesz co.. jest prawidlowo po prawej stronie ale jakies 60-70 cm od drzwi,w miesjcu, ktore jest idealne na to zeby wisiały jakies kurtki... przyjdzie szukac go spod kurtek niestety. Na pewno da sie przyzwyczaic ale bedzie mnie to denerwowac troszke:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 26-01-2009, 10:26:32    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

U mnie też był ponad pół metra od wejścia ale zgłosiłam to elektrykom jak podłączali mi rodzielnie i przesuneli, dokładnie tam gdzie chciałam Smile
Co do wyglądu faktycznie lipa no i nie działa jeszcze Crying or Very sad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ilka



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 29

Post
Wysłany: 26-01-2009, 22:14:17    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A nam zamontowali za drzwiami.. mają przesunąć...Nadal czekamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 01-02-2009, 19:26:26    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się dlaczego u nas jeszcze nie podłączją domofonu? Zapomnieli czy poprostu im się nie spieszy ?
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-02-2009, 9:27:40    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam chciałabym wiedzieć czy u was działają domofony? U mnie nadal cisza, wogóle nie jest podłączony, wczoraj szlag mnie trafiał jak wyszłam ze śmieciami i zatrzasnęły mi się drzwi, klucze u góry a ja kwitnęłam dopóki sąsiad nie otworzył mi drzwi Evil or Very Mad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ilka



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 29

Post
Wysłany: 18-02-2009, 9:32:35    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

U nas "działał", wczoraj przestał Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 18-02-2009, 9:58:26    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

U nas domofon jest podłączony, ale nie do końca działa i mieli go jeszcze naprawiać.
Oliwkowa mamo, jak się wychodzi z domu, to zabiera się ze sobą klucze - nawet jeśli idziesz wyrzucić śmieci. Mnie z kolei szlag trafia - tu, jeszcze na "starym" mieszkaniu - kiedy ludzie beztrosko wychodzą do sklepu albo na spacer z psem, specjalnie zostawiając niedomknięte drzwi. Domofon jest pierwszym zabezpieczeniem przed złodziejami i naprawdę nie jest wielką fatygą zamknięcie drzwi i wzięcie ze sobą kluczy. Po co te wszystkie bramy, kody do domofonów, drzwi antywłamaniowe itp., skoro nie chce nam się ich zamykać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-02-2009, 11:10:55    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja je zamknęłam bo był ktoś u mnie w mieszkaniu i miał mi otworzyć domofonem... który nie działał Evil or Very Mad Sama zamykam drzwi po sobie i po innych bo wiecznie są otwarte - wystaje skobel...
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 18-02-2009, 11:23:54    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ale jak miał otworzyć, skoro - jak sama piszesz - w Waszej klatce ciagle jeszcze nie jest podłączony? Smile No i że drzwi Ci się zatrzasnęły, a nie że sama zamknęłaś.
Mniejsza o to, widać domofony jeszcze nie działają tak jak powinny, więc trzeba brać klucze i tyle. Ja też uparcie zamykam drzwi po wszystkich, a przekręcone skobelki doprowadzają mnie do szału.
Aha, Oliwkowa mamo, z domofonem to trzeba zadzwonić do p. Mirka i go cisnąć, cisnąć. Innej możliwości nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-02-2009, 12:52:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

THX na pewno tak zrobię Smile
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 18-02-2009, 14:26:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

biedny pan mirek Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group