Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Domofon


Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 19-02-2009, 7:57:28    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

wnukol napisał:
jak dla mnie to odczucie estetyczne są w tym przypadku minimalnie zaspokojone - a w razie czego to kilka mieszkań się zrzuci i się wymieni na jakiś inny jak komuś będzie nie odpowiadał...

mnie tylko troszkę zmartwiło ze nie ma regulacji głośności dźwięku (np. po 21 jak mała śpi) ale jakoś to przeżyję Wink - wstawię sobie poprostu regulator jak będzie taka potrzeba...


Można wymienić słuchawkę na taką z regulacją albo przestawić zworki i zmniejszyć natężenie dzwonka (o ile takie są).
Mógłbyś spisać jaki to model słuchawki mamy w mieszkaniach i podać na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-03-2009, 10:17:30    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego ale w klatce 84 znowu nie działa domofon. Zgłosiłam to Mirkowi ale tłumaczy, że ktoś grzebał tam na własną rękę i spalił całą centralkę... Uprzedzano nas, że dopóki będziemy zdejmować domofony ze ścian do malowania mogą być przerwy w działaniu ale . Ehhhhhhh szkoda słów - BRAWO Evil or Very Mad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bacus4



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 74

Post
Wysłany: 18-03-2009, 11:31:12    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ten domofonjest zepsuty już tydzień czasu a odpowiedż kierownika jest widzę ciągle ta sama . a tak apropo to mamy malować ściane do okoła słuchawki - dobre sobie
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-03-2009, 11:54:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie tylko po co wogóle ten domofon skoro i tak drzwi ciągle są otwarte - wystaje skobel Confused Szkoda gadać, trzeba cisnąć Mirka to może wreszcie coś z tym zrobią !!!
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bacior



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 10

Post
Wysłany: 19-03-2009, 13:51:14    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

oliwkowamama napisał:
Zastanawia mnie tylko po co wogóle ten domofon skoro i tak drzwi ciągle są otwarte - wystaje skobel Confused Szkoda gadać, trzeba cisnąć Mirka to może wreszcie coś z tym zrobią !!!


w klatce 88 tez nie dziala, poza tym mowie o tym od paru tygodni ale ciagle dostaje wymijajaca odpowiedz. jakos nie chce mi sie wierzyc ze nie mozna dostac centralki od domofonu przez miesiac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilka



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 29

Post
Wysłany: 20-03-2009, 16:22:04    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak jak mówisz, zgłaszaliśmy awarię domofonu w naszej
klatce 88 już miesiąc temu a Pan Mirek mówi nadal to samo
"Domofon jest zepsuty, ponieważ spaliła się centralka...."
Czekamy na nową od miesiąca..
Myślę że trzeba z biurem rozmawiać w tej sprawie.
Pozdr.
Emilia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group