Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

PIWNICA


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 01-02-2009, 19:30:43    Temat postu: PIWNICA
Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie kiedy otrzymamy klucze od piwnicy (o ile wogóle otrzymamy...) Zauważyłam, że każdy z korytarzy ma swoje oddzielne wejście zamykane na klucz-patent. A w samych komórkach chyba kłódka na skobel Question Co by nie było powinniśmy już dawno mieć klucze by np. znosić już mniej potrzebne rzeczy czy wogóle... No i u nas jeszcze w piwnicy ciemno, nie wspomnę, żę nie mam pojęcia gdzie te liczniki Rolling Eyes
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 01-02-2009, 19:54:12    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

O ile pamiętam, przy odbiorze była mowa, że klucz do drzwi zewnętrznych pasuje też do tych od piwnic. Zdaje się, że raz zamykałam już drzwi od piwnic właśnie tym kluczem. No a do własnej piwnicy musisz już kłódeczkę czy co tam chcesz nabyć we własnym zakresie, Triada chyba tu niczego nie zapewnia.
Jeśli chodzi o światło w piwnicy, trzeba sprawdzić samemu bezpieczniki. Często pewnie ktoś coś robi, wyłącza bezpiecznik, a potem zapomina włączyć. A jeśli nie ma w ogóle i nie było, to do kierownika Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 02-02-2009, 8:47:26    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak mówisz... klucze od drzwi zewnętrznych pasują do tych białych w piwnicach. Kłódeczki do własnej komorki we własnym zakresie. A swiatło powinno byc:) U nas jest i działą w kazdej piwnicy:)
pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 02-02-2009, 11:37:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

O ja sierota zapomniałam Embarassed THX za podpowiedź, sprawdzę dziś co i jak Smile
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group