Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Jaki telewizor LCD


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Sprzęt AGD, RTV itd.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 17-09-2008, 9:41:02    Temat postu: Zakup telewizora lcd
Odpowiedz z cytatem

planujemy zakup telewizora LCD - czy przy odległości 3,5m w salonie jest sens kupować 37" - cz opcja 32" jest waszym zdaniem max? (oczywiście moja opcja to 37 a żonki 32)

czytałem trochę na forach o sygnale z kablówki na lcd HD - wiecie jak się nasza będzie prezentować np. na samsungu LE37S81B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
A&A



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 45

Post
Wysłany: 17-09-2008, 20:56:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

mój bieżący dostawca sygnału i jego oferta "cyfrowej" telewizji (ogólnie wszędzie jest to samo):
http://www.upc.pl/telewizja/cyfrowa/porownanie_pakietow/

naliczyłem 8 kanałów nadawanych w HD, reszta będzie do bani, może być nawet gorzej niż na kineskopie, dla pocieszenia dodam że jakbym kupował telewizor to pewnie byłby to LCD'ek Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniel



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 82

Post
Wysłany: 17-09-2008, 21:12:28    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Obraz telewizyjny 4:3 na telewizorze panoramicznym (16:9) 32 cale będzie takiej wielkości jak na tradycyjnym telewizorze 28 cali. Piszę o obrazie bez rozciągania i obcinania, takim żeby był cały obraz bez zniekształceń.

Teraz mamy 32 cale i już zdecydowaliśmy, że następny telewizor będzie miał co najmniej 42 cale. Wolelibyśmy 46 cali, ale to zależy od ich ceny.
My myślimy o telewizorze głównie do oglądania filmów z DVD. Nie wiem czy tak duży ekran nadaje się do oglądania telewizji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 10-10-2008, 13:15:00    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A jak tam się na tym nie znam, ale wiem, że zakupie LCD-ka 37". Uważam że w zupełności mi taki wystarczy Smile
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 10-10-2008, 19:55:00    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

już myślę że kupimy samsunga 37" albo toshibe 37" z panelem samsunga (któryś z modeli XV).

Pracuje w firmie współpracującą ściśle z Toshibą i co nieco się dowiedziałem Wink Modele AV na przykład są z najniższej półki, natomiast najlepsze panele LCD w przedziale 32-40" robi samsung. Stosują oczywiście też innych producentów, TPV, Sharp,U-Tec ect. Zarówno Toshiba UK, jak i Toshiba Poland (ttce)...

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 11-01-2009, 11:06:58    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

polecam samsunga 37" serii 6 lub wyższej - super opcja!

Ostatnio zmieniony przez wnukol dnia 25-02-2009, 20:21:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rincevind



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 67
Skąd: wro

Post
Wysłany: 24-01-2009, 22:08:33    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

a u nas 15 calowy 'noname' ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 08-04-2009, 10:23:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam, zapytam was o opcje obrazu (bo po raz kolejny przyznam, że się na tym nie znam) Embarassed
Otóż u córki w pokoju mam LCD 26" i za diabła nie moge ustawić obrazu... Ani super zoom, ani 4:9 ani inaczej kombinując wszystkie opcje, albo obcina mi u góry albo na dole albo rozciąga, hmmmmm nie tego się spodziewałam Crying or Very sad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 18-09-2010, 11:36:50    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

w pokoju u córki??? przecież oliwka jeszcze jest mała a już ma telewizor? hmmm.. masz minusa oliwkowamama Laughing jeszcze mi powiedz, że ma tam MTV to się załamie Twisted Evil

ustawiłaś ten obraz w końcu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ojaa



Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 2

Post
Wysłany: 16-05-2012, 11:22:36    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Co wybrać plazmę czy LED Wolałbym LED ale są droższe czy możecie polecić jakiś ledowy 40 cali niedrogi w cenie plazmy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Sprzęt AGD, RTV itd. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group