Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

telewizja i internet


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Internet, kablówka, TV Sat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bacus4



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 74

Post
Wysłany: 19-02-2009, 20:45:27    Temat postu: telewizja i internet
Odpowiedz z cytatem

witam Wszystkich !!!
czy ktoś ma może jakąś ciekawą ofertę na telewizje i internet .
proszę o jakieś info
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 19-02-2009, 21:03:18    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja mam upc - jest ok. na poprzednim mieszkaniu też miałem upc i nie narzekałem... co do oferty trzeba zerknąć na www.upc.pl

kręci się tutaj również connecta oraz trzeci dostawca internetu (wyrzuciłem ich ulotkę) ale może ktoś zostawił - wisiała na drzwiach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daniel



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 82

Post
Wysłany: 19-02-2009, 22:17:10    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam,
Te ulotki to chyba zostawiła http://www.finemedia.pl/
Nie sprawdzałem czy mają dostęp kablem na naszym osiedlu. Na stronie mają dostęp radiowy w jakichś strasznych cenach i niskich prędkościach.
Pozdrawiam
Daniel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 22-02-2009, 20:27:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

dokładnie o to mi chodziło...

a apropos TV to są dodatkowo oczywiście opcje typu NTV, Canal+ czy Cyfrowy Polsat - ale wiąże się to z anteną satelitarną (już kilka wisi na niektórych balkonach)... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
w0jtas



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 1

Post
Wysłany: 02-03-2009, 20:35:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

k12abc napisał:
Witam,
Te ulotki to chyba zostawiła http://www.finemedia.pl/
Nie sprawdzałem czy mają dostęp kablem na naszym osiedlu. Na stronie mają dostęp radiowy w jakichś strasznych cenach i niskich prędkościach.
Pozdrawiam
Daniel


Witam,
Pozwolę sobie sprostować. Oferta radiowa nie jest przeznaczona dla mieszkańców osiedla Złociste jarzębiny. To osiedle przyłączone jest do naszej sieci światłowodem, a więc obowiązuję oferta kablowa dostępna tutaj:
http://www.finemedia.pl/0/?fm=intkabpro

lub pełen cennik tutaj:
http://www.finemedia.pl/0/doc/cennik_kabel_02.pdf

Dodatkowo w tej lokalizacji dostępne są następujące udogodnienia:
- jako jedyny operator na Waszym osiedlu mamy do budynku doprowadzony światłowód - co oznaczą brak jakichkolwiek wąskich gardeł
- W tej lokalizacji pakiet 4 Mbit można otrzymać w cenie 3 - w praktce 3 Mbitów nie ma po co brać Smile
- Pierwszy miesiąc testów bez zobowiązań
- Kolejne 2 miesiące za jedyne 1 zł - niezależnie od wybranego pakietu

Inne elementy oferty:
- Dodatkowo dostepna jest również usługa telefoniczna - w przypadku zainteresowania kilkoma usługami dodatkowe rabaty na obie z usług
- Możliwość przeniesienia dotychczasowego numeru telefonu z TPSA już w ciągu 2 miesiecy
- Budynek przyłączony łączem 1Gbps do Wrocławskiej sieci miejskiej - szybka wymiana plików z innymi sieciami w obrębie miasta.
- Do końca roku planowane jest uruchomienie usługi cyfrowej telewizji IPTV w standardzie HD - z wszelkimi udogodnieniami (cyfrowa wypożyczalnia filmów bez wychodzenia z domu, etc.)

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, kontakt z biurem pod numerem +48 71 719 58 00 lub bezpośrednio z naszym przedstawicielem pod numerem 663 380 201

Z pozdrowieniami
--
Wojciech Wrona
FineMEDIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 04-03-2009, 13:34:03    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Pomózcie wybrać operatora kablówki bo się kompletnie na tym nie znam Embarassed Internetu i telefonu na razie nie chce tylko TV niedrogo i ciekawie ... Widzę, że niektórzy zamontowali już "talerze" jest pakiet w cyfrowym polsacie ale wymaga anteny, z mojej klatki 84 chyba nie złapię patrząc na ustawienie innych sąsiadów, nie wiem... Pomóżcie, doradźcie, córa się niecierpliwi, że nie ma bajek a ja też mam już dość tylko 1,2 i polsatu Wink
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bacior



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 10

Post
Wysłany: 04-03-2009, 23:48:38    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

oliwkowamama napisał:
Pomózcie wybrać operatora kablówki bo się kompletnie na tym nie znam Embarassed Internetu i telefonu na razie nie chce tylko TV niedrogo i ciekawie ... Widzę, że niektórzy zamontowali już "talerze" jest pakiet w cyfrowym polsacie ale wymaga anteny, z mojej klatki 84 chyba nie złapię patrząc na ustawienie innych sąsiadów, nie wiem... Pomóżcie, doradźcie, córa się niecierpliwi, że nie ma bajek a ja też mam już dość tylko 1,2 i polsatu Wink


to skoro na talerz nie ma szans, to tylko zostaje UPC. rozmawialem na ten temat z kierownikiem, ktory stwierdzil ze ta cala instalacja to wlasnie dla upc zrobiona, z tym ze dodal slowo "chyba" wiec moze jest jeszcze nadzieja. sam sie zastanawiam co z tym zrobic, gdyz mam jeszcze cyfograf z polsatem, anteny troszke nie chce mi sie montowac (poza tym nie przewidzialem dodatkowego kabla antenowego w scianie), a placenie za dwa abonamenty to bylaby przesada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sanczez32



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 33

Post
Wysłany: 21-10-2009, 15:34:51    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem nowym mieszkancem naszego osiedla. Mam pytanie odnosnie wyboru dostawcy internetu. Chodzi mi o w miare tani ale i szybki internet. Ktorego z dostawcow wybraliscie. Na pewno wieksza czesc mieszkancow naszego osiedla miala taki sam dylemat, dlatego chetnie wyslucham opini i wskazowek. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gregor



Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 43
Skąd: wroclaw

Post
Wysłany: 21-10-2009, 19:13:25    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam,

Zalezy do czego uzywasz neta; jesli sciagasz i zalezy Ci na szybkosci bezkonkurencyjne jest UPC szczegolnie ze swoja ostania oferta, ktora jest najlepsza na rynku w tym momencie i dlugo nikt ich nie przebije; w innym przypadku conecta chyba daje rade. Ja mam UPC i jestem zadowolony i moge smialo polecic (transfery maja bliskie z maksymalnym okreslonym w umowie)...

pozdrawiam
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 21-10-2009, 19:43:03    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

nam również najbardziej pasuje UPC w pakiecie int, tv + tel łącznie za 170 (internet 10mb, tel standard i full pakiet tv z nagrywarką) - wychodzi za tel 50, za inter 60 i tv za 60 - myślę że sensownie

co do netu - żadnych zastrzeżeń
co to tv - i tak nie ma co oglądać Laughing ale nagrywarka daje dużą elastyczność i jest poprostu wygodna...
co to tel - jak wszędzie - wybierasz numer i gadasz - nic nadzwyczajnego Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sanczez32



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 33

Post
Wysłany: 22-10-2009, 13:48:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzieki za odpowiec. W sumie potrzebuje tylko tani internet bez ograniczen sciagania , nie musi byc mega szybki wystarczy 2mb. Z reszta pewnie jeszcze troche potrwa zanim go zaloze bo dopiero remoncik robie. Przy okazji sory za hałasy w klatce 74. A moze macie wiedze na temat jakiegos osiedlowego haba, moze sa plany powstania sieci osiedlowej. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daniel



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 82

Post
Wysłany: 02-11-2009, 22:59:33    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam,
Miałem connecte za 49zł/miesiąc przez kilka miesięcy. Ostatnie miesiące 20-50kB/s. "Z prowadzonych przez nas pomiarów wynika, że użytkownicy pobierają dane z prędkościami od 2 do 6 Mb/s (w zależności od miejsca, z ktorego pobierają)." To bajka, było tak przez miesiąc, później jak był 1MB to było ok.

Teraz mam UPC, 8MB. Transfer z politechniki 900kB/s.
75zl miesięcznie, 30dni bez opłat, instalacja 39zl / umowa na 12miesięcy.
10zl za TV analog z UPC.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Internet, kablówka, TV Sat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group