Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

usterki/braki na naszym osiedlu


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 22-02-2009, 20:21:43    Temat postu: usterki/braki na naszym osiedlu
Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się kiedy na naszym osiedlu pojawią się już wszystkie lampy (rozmawiałem już o tym chyba z 5 razy z Kierownikiem i nic...), kiedy będą się wszystkie świecić, kiedy dostaniemy kody do domofonów, kiedy ekipa sprzątająca zacznie wreszcie sprzątać na klatkach (biorą już przecież za to pieniądze od tych którzy odebrali swoje M) i tak dalej...

postanowiłem otworzyć ten temat żeby wylać z siebie żale Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magi



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 10

Post
Wysłany: 22-02-2009, 21:13:09    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem, o tym się nie mówi tylko się pisze do aktualnego zarządcy czyli Triady- wystarczy nie 5 czy 15 rozmów nie pozostawiających śladu ale jedno pismo z terminem usunięcia wad czy usterek - a potem wystarczy zawiesić płatność "czynszu". Trzeba już dziś ćwiczyć taką stanowczość bo jeśli damy sobie narzucić kiepskiego administratora to nasze otoczenie (klatki schodowe, chodniki, trawniki, ogrodzenia, ławki...) zamienią się w gnój jak w każdej wrocławskiej pokomuszej spółdzielni mieszkaniowej.
ZATEM APEL- ZACZNIJMY OD SIEBIE EGZEKWOWAĆ PORZĄDEK I SZCZEGÓLNIE ZWRACAĆ UWAGĘ NA TO CO WSPÓLNE - BO TO NIE JEST NICZYJE ALE NASZE!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 22-02-2009, 21:39:49    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

OCZYWIŚCIE WYSŁAŁEM JUŻ WCZEŚNIEJ MAILA W TEJ SPRAWIE DO TRIADY i czekam na odpowiedź...

myślę, że nigdy nie dopuścimy do "gnoju jak z podkomuszej spółdzielni" jak napisała przedmówczyni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magi



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 10

Post
Wysłany: 22-02-2009, 22:34:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

naprawdę kibicuję i wspieram - ale nie chodzi o maila, to ma taką samą wartość prawną jak telefon, liczy się tylko polecony za zwrotnym potwierdzeniem odbioru albo kopia z datą i nr. dziennika wpływu, pozdrawiam i życzę samozaparcia aby nie dopuścić - na razie solidarnie dopuszczamy-jeśli dziś tolerujemy to tak już zostanie, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 23-02-2009, 10:13:08    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Między 1 a 2 śmietnikiem faktycznie nie ma lamp na całej długości Sad A domofon u mnie w 84 nadal nie podłączony szlag mnie trafia !!!
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 24-02-2009, 22:05:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

co tu się dzieje, znowu zaciemnienie na Zatorskiej... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group