Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Gruz


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Wykańczanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 08-01-2009, 11:22:14    Temat postu: Gruz
Odpowiedz z cytatem

Czesc Smile
Mama taka sprawe do tych co wyburzaja scianki. Widzialm dzis ze sa ustawione kontenetry na smieci. Mlody kierownik powiedzial ze sa na smieci,a le oczywisice widac tam same cegielki i kawalki scianek:) a na gruz powinnismy sami sobie zalatwiac. Szukaja kogos kto wyrzuicl gruz obok kontenera, tak przy okazji:)
Ja z fachowecem ogolnei myslelismy ze tam rzucimy, tylko ze juz jest pelen. Wiecei moze co ile go oprozniaja, albo czy ktos z was bedzie zamawial/zamowil kontener?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 08-01-2009, 11:42:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Chwilunia, jaki kontener ? Tym powinna raczej zająć sie Triada, prawda ? W czynszu rzekomo mamy ujętę w ryczałcie usuwanie nieczystości i z tego co pamiętam była mowa o wywożeniu gruzu, wiadomo że będzie go niemało... Nie zamierzam płacić za kontenery Evil or Very Mad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 08-01-2009, 16:31:38    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

sąsiedzi - myśmy wyburzyli kawałek ścianki i chciałem zapłacić za wywóz (tak chciał ten młody gość który oddaje mieszkania) ale po rozmowie z kierownikiem - tym starszym - zostałem poinformowany, żeby gruz (nie śmieci) po prostu wyrzucać na ten teren triady koło za śmietnikiem (za siatką). i tak tam będą nawozić i rozplantowywać wszystko...

dodam, że gruzu miałem ze 4 taczki...

zatem śmiało gruz za płot, a śmieci do kontenera....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 08-01-2009, 21:37:42    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

dzieki za informacje:)
tego potrzebowalam:))
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DotArt



Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 18

Post
Wysłany: 04-09-2009, 15:21:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Hej !!
Witam Szanownych Przyszłych Sąsiadów, ja przedwczoraj odbierałem mieszkanie i pytając o wywóz gruzu, Pan Mirek jednoznacznie pozwolił na wysypywanie go tam właśnie za siatką, przy rychłym podejściu do wykończenia mieszkania nawet nie zastanawiam się nad innym rozwiązaniem. W końcu deweloper przy oddawaniu nowo powstałego budynku ma obowiązek zapewnić miejsce składowania odpadów budowlanych.
Pozdrawiam !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Wykańczanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group