Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

parkowanie


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Inne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bacus4



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 74

Post
Wysłany: 06-11-2009, 22:13:59    Temat postu: parkowanie
Odpowiedz z cytatem

pozdrowienia dla sąsiada który ma teraz zaparkowane auto przy wejściu do śmietnika ( przy klatce 84) Twisted Evil
właśnie była śmieciarka po śmieci , ale niestety nie dali rady wyprowadzić kontenerów ze środka -brak przejazdu Evil or Very Mad
ciekawi mnie tylko czy przez kolejny tydzień będzie pełen śmietnik Question Question dzięki uprzejmości i lenistwu sąsiada Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
reyhot



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 9

Post
Wysłany: 07-11-2009, 0:29:34    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Może sąsiada obciążymy kosztami przyjazdu śmieciarki Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 07-11-2009, 11:31:08    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

no to już przesada!!!

ja ostatni chciałem przejechać z lawetą (akurat musiałem z nią jechać) na zakręcie koło śmietnika, ale było tam po raz kolejny zaparkowane białe cinqecento i musiałem wycofywać !!!!!!!

ludzie - to nie są miejsca parkingowe! przykład ze śmieciarką jest już wreszcie unaocznieniem dla osób wątpiących w rzeczowość zakazu parkowania na miejscach niewyznaczonych...

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 07-11-2009, 19:10:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Można pisac i pisac, ale to nic nie pomoże... Pomoże tylko Straż Miejska i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 08-11-2009, 13:43:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Może trzeba namalować koperty odpowiednio duże przy śmietnikach. Wtedy jak ktoś stanie tam, to straż miejska nie będzie miała zagadki, tylko jasną sprawę. Definitywne blokowanie = odholowanie pojazdu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 08-11-2009, 19:35:40    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Czesław, nie ma takiej potrzeby, przy wjazdach na teren naszej wspólnoty stoi znak jak byk: Zakaz zatrzymywania się i postoju poza miejscani do tego wyznaczonymi. Gdzie tu zagadka? po prostu niektórym wygodnym i leniwym sąsiadom nie chce przejsc się 50 metrów z parkingu wewnętrznego.Póki co jeszcze tam są wolne miejsca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 08-11-2009, 19:51:12    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Racja woj75, tylko tacy wygodniccy też chyba z lenistwa na znaki nie patrzą a jak już to pewnie nie wiedzą co one znaczą. I pisząc wyżej miałem na myśli to ze taka koperta by im pod kopułką może co nieco rozjaśniła Very Happy

No i tak przy okazji może pomyślimy o zamknięciu śmietników jak to bywa na podobnych osiedlach i tam nawet wisi tabliczka, że nie można zastawiać.
Proszę napisz jak mogę zgłosić taką uchwałę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
reyhot



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 9

Post
Wysłany: 08-11-2009, 20:05:29    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Czesławie temat śmietników już jest zgłoszony http://forum.zlociste.lagwus.pl/viewtopic.php?t=278

Jeżeli masz jakiś temat do Zarządu to pisz na forum w części "Zarząd do mieszkańców - Mieszkańcy do zarządu"
lub cyt. "zgłaszanie wszelkich spraw, pomysłów, projektów uchwał na adres kontaktowy Zarządu WM : zj.kontakt@gazeta.pl. Prosimy pisać tam także w przypadku pytań i wątpliwości co do działalności Zarządu , na pewno odpowiemy jak najszybciej."

pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 5

Post
Wysłany: 13-11-2009, 9:00:38    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

czeslaw prawda jest taka ze nawet jak zrobisz wielke odblaskowe koperty to i tak slepy zostawi tam swoja zabawke, tak jak co wieczor....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Inne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group