Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

wilgoć w mieszkaniu


Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bacus4



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 74

Post
Wysłany: 22-02-2010, 9:28:52    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja mam taki sam problem z kratkami .
moim zdaniem powinniśmy ( jako wspulnota ) zrobić ekspertyzę przez jakiegoś kominiarza , jak bedziemy mieli na piśmie że wentylacja jest skopana to mamy gwarancję na mieszkania .
poruszę ten problem na zebraniu wspulnoty .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kama



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 35

Post
Wysłany: 22-02-2010, 11:40:04    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Rok temu, odrazu po odebraniu mieszkania, przy gorszej pogodzi, tj. olbrzymiej wichurze i niemalze sztormie z mojej kratki wentylacyjnej w kuchni baaardzo wialo! Tak bardzo, ze gdyby nie fakty, ze to bylo zimne powietrze, to moglabym ta kratke uzywac jako suszarke do wlosow! Ale to, ze wialo, to nic, dodatkowo troszke sniegu przez nia wpadalo! (mieszkam na 3 pietrze) Wezwalam kierownika budowy, ktory mi powiedzial, ze to normalne... ze z kominem wszystko jest ok, ze przy wiekszym wietrze to bedzie tak sie zachowywac.... A ze jak tego nie chce, to mam uchylic okno w kuchni, i przestanie wiac z kratki....
Powiedziano mi, ze kominy sa ok, ze nie sa za dlugie, ale ze spelniaja jakies tam wymogi i sa ok.... i ze czasem tak jest, ze poprostu z kratek wieje....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group