Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

trochę kultury!


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marusia



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 49

Post
Wysłany: 10-11-2009, 10:48:03    Temat postu: trochę kultury!
Odpowiedz z cytatem

Drodzy sąsiedzi z klatki 78
skoro robicie balangę u siebie w mieszkaniu (chodzi o tę w ten weekend) to albo zapraszajcie do siebie porządnych ludzi albo zadbajcie aby goście załatwiali swoje potrzeby u was w domu a nie w piwnicy. Chodzi o wymioty, które w poniedziałek pani sprzątająca musiała za was usuwać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 5

Post
Wysłany: 13-11-2009, 8:40:29    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, chciałbym zwrócić uwagę że cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00 w zwiazku z tym zagadnieniem mam pytanie do mieszkanców klatki nr 88....

Czy nie przeszkadzają Wam cotygodniowe imprezy pana(bez szacunku, bo nie warto) z ostatniego piętra? Chyba wszyscy śpią tu spokojnie, a ja nie mogę....

Czy ktoś ma może nr telefonu do właściciela tego mieszkania????

Trochę kultury!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A&A



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 45

Post
Wysłany: 13-11-2009, 22:12:00    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

hehe, dlaczego czasami mam wrażenie że na tym osiedlu jest o 130 mieszkań za dużo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rygiel



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 20

Post
Wysłany: 14-11-2009, 0:49:39    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

zgadzam się w 100% z przedmówcą! Mieszkamy w bloku, więc trzeba się liczyć z tym, że różne odgłosy będą do nas docierać i że nie raz ktoś będzie głośno - uroki życia w blokach! Lepiej się z tym szybko pogodzić, albo... wybudować sobie domek z dala od wszystkich Smile
Mi osobiście imprezka sąsiada nie przeszkadzała! Ja jak chce spać, to po prostu śpię i innym radzę to samo.
Jak najbardziej rozumiem fakt, że czasem każdy z nas ma prawo zabalować...
ale patrząc po kilku wypowiedziach dla niektórych sąsiadów jest tu "o 130 mieszkań za dużo" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gladysh



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 26

Post
Wysłany: 14-11-2009, 1:01:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Mieszkaniec napisał:
Czy ktoś ma może nr telefonu do właściciela tego mieszkania????


Powiem szczerze, że nawet gdybym miał, to bym nie dał... Takich informacji się nie udziela - prawo o ochronie danych osobowych!
Ale myślę, że jeśli się ma jakiś problem, to najlepiej zapukać i pogadać!
Myślę, że więcej da normalna ludzka rozmowa niż jakieś bezsensowne wrzucanie sobie np na forum!
A tak notabene, to mieszkam obok sąsiada i powiem szczerze, że jakoś nie zauważyłem żeby co tydzień robił imprezki... Wczoraj - owszem jakaś chyba miała miejsce, choć w ogóle mi nie przeszkadzała... ale mówiąc o "cotygodniowych imprezach" muszę przyznać, że nie wiem co SZ.P. Mieszkaniec miał na myśli....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 5

Post
Wysłany: 14-11-2009, 8:11:51    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie imprezy sa fajne, wszystko ok, ale jak jakis koles drze ry... po 23 do kumpla na kanapie obok, muza napiernicza i niesie sie soczysty bas to wszystko jest fajnie. Ludzie jest srodek tygodnia(czwartek), a ktos wstaje do roboty na 5 to troche ciezko spac w takich warunkach. Imprezujcie sobie tak dalej, a ja bede wpadal przed 5 zeby sobie porozmawiac i tez komus nie dac spac. Postaw sie na miejscu tych ktorzy mieszkaja kolo Ciebie, a skoro nie przeszkadzala Ci impreza wiec musiales sie dobrze bawic z kumplami(nie wnikam)....

Rozumiem ze jak ktos chce imprezy to rowniez moze wybudowac sobie domek i nie bedzie mial problemow z 130 innymi mieszkancami. Nawalic mozna sie rowniez na super dyskotece w bialych ciuchach, tam bedziesz mogl dowoli krzyczec....Czlowieku zyjesz miedzy innymi to albo umiesz sie dostosowac, albo....

Troche kultury, to juz jest miasto, zycie w bloku miedzy innymi lokatorami, a nie burakowisko male i 30 hektarow do obrobienia....

P.S i tak Was nie przekrzycze szanowni lokatorzy, ale jakos to rozwiazemy wspolnie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A&A



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 45

Post
Wysłany: 14-11-2009, 9:09:26    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

gladysh bardzo dobrze to ujął, pukać!!! głową w mur albo do sąsiada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gladysh



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 26

Post
Wysłany: 14-11-2009, 16:57:12    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Mieszkaniec napisał:
a skoro nie przeszkadzala Ci impreza wiec musiales sie dobrze bawic z kumplami(nie wnikam)...


Drogi sąsiedzie, nie wiesz co robiłem tamtego wieczoru, więc nie wyciągaj błędnych wniosków!!! To, że nie przeszkadzają mi imprezy nie znaczy, że zawsze w nich uczestniczę!
Czwartkowy wieczór akurat spędziłem do późnych godzin nocnych nad książkami pilnie się ucząc!!! A skoro taaak straszliwie głośna impreza jakoś nie przeszkodziła mi w nauce to chyba znaczy, że albo wcale nie była aż tak strasznie głośna, albo szybciej się uczę przy muzyce... Wink
Wydaje mi się, że nie ma co robić z igieł wideł i trzeba pogodzić się z tym, że jakieś imprezki czasem będą się zdarzać... nawet w środku tygodnia! Bo tak czasem też bywa....
I naprawdę uważam, że jak sie chce spać, to się po prostu śpi....

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 5

Post
Wysłany: 15-11-2009, 9:46:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

gladysh tylko tyle ze niektorzy posiadaja jakas kulture i dobre wychowanie, a niestety innym sloma z butow wystaje, widocznie Twoj sasiad reprezentuje ta 2 grupe i z domu nie wyniosl nic....(zaraz napiszesz ze krysztaly rodzinne i kase Very Happy , ok).

Zdajesz sobie sprawe ze cisza nocna w godzinach 22-6 nie jest moim dzisiejszym wymyslem tylko norma, ktora obowiazuje wszedzie!!!! W dobrym tonie jest zachowywanie kanonow ogolnie przyjetych, czy sie myle?

gladysh prawda jest taka ze po scianach,stropach sie za.....cie niesie(jak to w bloku), nie sa to moje wymysly, moze skontaktuj sie z ludzmi mieszkajacymi pod 6 albo innymi mieszkancami. Ja kiedys tez bylem studentem, tez sie uczylem, imprezowalem, bawilem, ale sasiadom po 22 nie robilem sajgonu.
Powinna byc zachowana kultura, idziesz mowisz ze dzis moze byc ciut glosniej bo bedzie male party, jak ktos zwraca uwage przepraszasz, na nastepny dzien mozesz podejsc przeprosic ze ciut sie przesadzilo, jest ok, inaczej to wyglada jest jakas chec porozumienia, ciut skruchy,chec poprawy....
Nie po raz pierwszy sie to dzieje i nie po raz ostatni tak czuje, ale teraz bedzie telefon na policje i inne rozwiazywanie spraw, godzina 22 dla 99% spoleczenstwa jest magiczna granica spokoju....
Niech beda imprezy, rozmowa, nie krzyk, muzyka w tle nie dyskoteka i przekrzykiwanie sie i mysle ze wszyscy beda zadowoleni. Gosc nie mieszka w domku jednorodzinnym.... to nie jest Pawel i Gawel....wolnoc Tomku w swoim domku(czy cos kolo tego)....

gladysh zycze Ci spokojnej owocnej nauki. p.s wyjmij stopery z uszu, albo scisz ten stereo zestaw Wink Pozdrawiam!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rincevind



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 67
Skąd: wro

Post
Wysłany: 16-11-2009, 18:33:36    Temat postu: Re: trochę kultury!
Odpowiedz z cytatem

marusia napisał:
Drodzy sąsiedzi z klatki 78
skoro robicie balangę u siebie w mieszkaniu (chodzi o tę w ten weekend)


macie orientację z jakich okolic ta impreza była/piętro?
kolo siebie nic nie słyszałem...
możnaby do nich wpaść bo forum najwyraźniej nie czytają...

pzdr
lucas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
raf



Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 1

Post
Wysłany: 20-02-2010, 17:14:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

To jest żenujące! niech każdy robi to co chce, jak chce, z kim chce i jak dlugo w SWOIM domu. Rada dla zbulwersowanych: NAUCZYĆ SIĘ ŻYĆ W BLOKU I TOLEROWAĆ INNYCH LUDZI lub WYBUDOWAC SIĘ!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 20-02-2010, 21:11:45    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

no własnie drogi raf, życie w bloku wymaga posiadanie na tyle kultury osobistej, żeby nie utrudniać życia innym:) taka złota zasada "żyjesz i daj żyć innym" bo oczywiście nie obchodzi Cię, że obok może być malutkie dziecko, albo, że zwyczajnie ktoś może chcieć się wyspać??? ta budowa domu to napewno dobry pomysł dla Ciebie na przyszłość, bo nie potrafisz żyć wśród ludzi!!!!
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group