Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Ostrzeżenie dla niepokornych kierowców!


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Inne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rincevind



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 67
Skąd: wro

Post
Wysłany: 10-01-2010, 1:01:45    Temat postu: Ostrzeżenie dla niepokornych kierowców!
Odpowiedz z cytatem

Ponieważ nie wszyscy jak mniemam czytają forum,
mam propozycję wywieszenia na każdej klatce informacji o całkowitym i bezwzględnym zakazie parkowania poza miejscami wyznaczonymi.
Koniecznie z dopiskiem o tym, że niestosowanie się skutkować będzie wzywaniem strażników.

Proponuje okres okło 2 togodni po upływie których osobiście mogę zacząć dzwonić na straż miejską!

Z każdym razem, a w szczególności teraz kiedy droga jest całkeim zasypana, jest problem z przejechaniem przez poparkowane samochody. Dziś wypadając z koleiny śnieznej centymetry dzieliły mnie od auta zaparkowanego na zakręcie przy śmietniku (klatka chyba 84). Mojego leciwego golfika mi nie szkoda, ale przyznam, że tamto audi z nieukrywaną radością bym przerysował... Może wtedy byłaby nauczka?

Mogłoby to wyglądać np tak:
Kod:

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW!

NA TERENIE CAŁEJ WSPÓLNOTY OBOWIĄZUJE ZAKAZ PARKOWANIA POZA MIEJSCAMI DO TEGO PRZEZNACZONYMI.
NIEPRZESTRZEGANIE UTRUDNIA PORUSZANIE SIĘ PIESZYM JAK I POJAZDOM I SKUTKOWAĆ BĘDZIE WZYWANIEM STRAŻY MIEJSKIEJ!


Może jeśli każdy druknie i wywiesi z swojej klatce to nie obciąży nas zbytnio Smile

No wydaje mi się, że czas zacząć działać...

pzdr
lucas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bacus4



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 74

Post
Wysłany: 10-01-2010, 10:49:08    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jestem za w 100 %
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gobus1



Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 3

Post
Wysłany: 27-08-2011, 15:33:35    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

To jakieś szaleństwo z tymi prakingami. A tego przerysowania auta to nie będe komentował!

______________
Solidny wynajem autobusów na przewóz pracowników i gości weselnych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yna



Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 8

Post
Wysłany: 03-03-2013, 11:49:50    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

W kwestii parkowania, rozumiemy z mezem ze mieszkancy ZJ III moga byc niezdowoleni ,iz na naszych miejscach parkuja mieszkancy ZJ I,ale straszenie naszych gosci ,ktorzy przyjezdzaja do nas w odwiedziny i paruja na naszym osiedlu jest wysoce niestosownym i chamskim zachowaniem ,wiec na przyszlosc prosze sie najpierw upewnic ,zanim sie cos takiego zdarzy. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 07-03-2013, 22:58:41    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

również jestem w 100% za:) Ale wątpie czy to coś pomoże skoro ktoś nie rozumie znaków.
Przejechanie w śniegu i po koleinach było koszmarem, a przejazdu np straży pożarnej jakoś sobie nawet nie potrafię wyobrazić!!
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sajran



Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 2

Post
Wysłany: 26-03-2013, 11:56:07    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Straz sobie poradzi tego akurat jestem pewien ;> gorzej z karetka
_________________
Blog mieszkaniowy nie tylko dla mieszkańców
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Inne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group