Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Po spotkaniu rocznym


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 13-03-2010, 7:53:14    Temat postu: Po spotkaniu rocznym
Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wypowiedzieć się w sprawie śmietników, bo poruszać już chyba nie ma czego.
Miałem takie wrażenie, że znaczna większość jest za tym, aby zamknąć śmietniki między innymi po to, żeby tam klienci Oleńki nie załatwiali swoich potrzeb (widziałem kilka razy), żeby nie przywozili z zewnątrz śmieci i nie wyrzucali tutaj (też widziałem), żeby grzebiący w śmieciach (nie mam nic to ich statusu) nie rozrzucali śmieci.
A tu się okazuje, że jest inaczej, bo uchwała najprawdopodobniej nie przejdzie. Cóż pozostało przestać narzekać!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zenobiusz



Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 6

Post
Wysłany: 13-03-2010, 19:59:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

bo niestety drogi Czesławie zamiast narzekać trzeba działać-napisz papier do zarządu (Wojtek, Beata... ale obyś nie trafił na reprezentanta admiromu w zarządzie), oni zredagują uchwałę podobnie jak w sprawie zmiany administratora (może na admirom który na wieść o kopniaku już zaproponował obniżkę opłat!!!!) i przejdziesz się z jakimś członkiem zarządu po wspólnikach zbierając podpisy za ogrodzeniem śmietników, mój głos-udziały już masz, powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 13-03-2010, 23:01:13    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zenobiusz nie narzekam tylko piszę co da się zaobserwowałem - czytaj uważniej Very Happy

Poza tym ja już zagłosowałem na TAK w tej sprawie i póki co nie będę wykonywał roboty (licznego) zarządu, którego zadaniem jest dbanie o interesy wspólnoty i między innymi zebranie podpisów (sami chcieli tym się zajmować wpisując się do zarządu) od reszty mieszkańców co nie głosowała a z tego co wiem to kworum nie było.

Co do "kopniaka" to się zgadzam. Żałosne były wypowiedzi Admiromu wobec konkurencji. Moim zdaniem mniejszy nie znaczy gorszy. Poza tym mniejszemu zależy na tym, aby się wykazać.

A formalności przy ew. zmianie zarządcy, które Pan Prezes opisywał (tak to zrozumiałem) jako ciężkie do pokonania, to był taki dobry żart. Śmiech na sali i tyle Very Happy
Wg mnie taka forma obrony to chwytanie się brzytwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marusia



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 49

Post
Wysłany: 15-03-2010, 9:46:10    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

też się bardzo dziwię zachowaniu prezesa i wice odnośnie zaprezentowania się na spotkaniu nowej firmy, czyli konkurencji. Z tego co pamiętam to na poprzednim spotkaniu, pan prezes podkreślał to wielokrotnie, że oni nas nie chcą, że im się tu nie opłaca dojeżdżać, że robią przysługę Triadzie, że to tylko do czasu aż się zagospodarujemy i znajdziemy nowego zarządcę i takie tam.
A tu w piątek taka walka na słowa o naszą wspólnotę. Wypytywanie konkurencji o różne szczegóły i pokazywanie jacy to oni nie są lepsi, więksi, bardziej doświadczeni.
Wcale mi nie zależy na tym żeby było taniej, bo tą nie są duże pieniądze rozbijając na każde mieszanie, ale zależy mi na ich dobrej PRACY I WSPÓŁPRACY !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sanczez32



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 33

Post
Wysłany: 15-03-2010, 15:08:43    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Też mam taką opinie. Taniej może być, czemu nie ale niech coś robią. A nie dwa tygodnie przed spotkaniem zaczęli coś robić. Żeby zrobić wrażenie. Czekałem trzy miesiące żeby posprzątali piwnice. Dopiero po moim telefonie łaskawie to posprzątali. Choć przecież za to płacimy. Nie wspomnę o sposobie sprzątania klatek brudną szmata na miotle. A prezes trzęsie du.... bo kasy mniej pewnie dostanie jak mu tyle mieszkań odejdzie. Zresztą Admiron nic nie robi sam tylko wszystko zleca innym firmą. A mniejsi zarządcy chociaż się starają i łatwiej można się z nimi dogadać. Miały być ich oferty przedstawione na forum i mieliśmy głosować czy chcemy zmianę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 15-03-2010, 19:36:00    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam, dzisiaj wrzucę te oferty od 2 firm. Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 17-03-2010, 23:15:40    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Przesłałem dzisiaj Adminowi oferty 3 firm na zarządzanie, sam ich nie mogłem umiescic. Wrzuci to jak najszybciej. Zapraszam do dyskusji.

Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lagwus



Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 18-03-2010, 21:18:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Oferty umieszczone - TUTAJ
_________________
lagwus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group