Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Mistrzowie parkowania


Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 15-03-2010, 18:54:31    Temat postu: Mistrzowie parkowania
Odpowiedz z cytatem

Nie mam jeszcze żadnego zdjęcia, ale może tutaj zaczniemy umieszczać zdjęcia aut notorycznie parkujących nie tak jak trzeba tylko jak się podoba.

Róbcie foty i wrzucajcie. Jako coś będę miał to też zapodam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 16-03-2010, 22:26:00    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

super pomysłSmile ja będe robić foty tym co notorycznie zajeżdżają wjazdy do garażySad
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sanczez32



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 33

Post
Wysłany: 16-03-2010, 23:31:51    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No właśnie, albo parkują na dwóch miejscach żeby zając miejsce dla żonki która wróci później z pracy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gaz



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 10

Post
Wysłany: 17-03-2010, 6:56:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

TO I TAK NIC NIE DA - TYLKO PRZEBITE OPONY I WYRWANE LUSTERKA NAUCZĄ "PARKUJĄCYCH INACZEJ" ŻE BRAK SZACUNKU DO TYSIĄCKROTNYCH SŁÓW SĄSIADÓW I ZARZĄDCY KOŃCZY SIĘ RÓWNIEŻ BRAKIEM SZACUNKU... ale wydaje mi się że tych kilka osób od fiesty białego cieniasa i 2 omeg jest już bardzo dobrze znanym reszcie i ma nas i tak w duqie... i vice varsa!
_________________
jarzębinowy rzeźnik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 17-03-2010, 7:38:00    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Takie małe sprostowanie - gaz, to nie są Ople Omega tylko Ople Vectra Very Happy
Poza tym ta zielona Vectra i czerwona Fiesta to są auta jednego właściciela.

STOP IGNORANCJI Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gregor



Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 43
Skąd: wroclaw

Post
Wysłany: 18-03-2010, 10:23:48    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mamy coraz wiecej wpisow obrazajacych innych.
Rozumiem Wasza frustracje - mnie tez to wkurza, nie mowiac o tym ze żona prawie noge zlamala w zimie omijajac samochod zaparkowany na "chodniku", ale nie moge pozwolic na obrazanie innych bo sie zrobi balagan na forum.
ostatni wpis zostal usuniety.
Prosze po raz ostatni o przemyslane [czyt. nie obrazajace innych] posty bo beda bany.
Gaz ty tez sie zastanow czy chcesz pisac takie posty jak troche wyzej - powiedzmy ze ktos (nie ty) wybije szybe komus celem powiedzmy kradziezy - jestes pierwszy do oskarzenia o ta kradziez...

jak chcecie komus dopiec korzystajcie sobie z PW

jesli ktos ma watpliwosci prosze zapoznac sie z regulaminem w szczegolnosci punkt 9...

http://forum.zlociste.lagwus.pl/viewtopic.php?t=2

Pozdrawiam
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gaz



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 10

Post
Wysłany: 18-03-2010, 11:16:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

gregor napisał:
Gaz ty tez sie zastanow czy chcesz pisac takie posty jak troche wyzej - powiedzmy ze ktos (nie ty) wybije szybe komus celem powiedzmy kradziezy - jestes pierwszy do oskarzenia o ta kradziez...
Pozdrawiam
Grzesiek


gaz napisał:
TYLKO PRZEBITE OPONY I WYRWANE LUSTERKA NAUCZĄ


Gregor, nie pisałem nic o wybiciu szyby (i ewentualnej kradzieży) - jedynie o ewentualnej działalności wandali (a tych jak wiemy tu nie brakuje)... oburza mnie chamska postawa na forum ale chamstwo w relacjach międzysąsiedzkich jest również nieakceptowalne... Twisted Evil
_________________
jarzębinowy rzeźnik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gregor



Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 43
Skąd: wroclaw

Post
Wysłany: 18-03-2010, 11:34:32    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

to co napisalem to tylko dla przykladu nie czepiaj sie słowek . Jak dla mnie w tym temacie pomoc moze tylko znak D40 (czy jakies takie oznaczenie), jak to lagwus wspomnial, wtedy problem sie rozwiaze (z pomoca telefonow na straz miejska) a wyzywanie sie na forum w niczym nie pomaga tylko podbija juz wysokie cisnienie Wink

Pozdrowka
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lancer7



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 6

Post
Wysłany: 20-03-2010, 22:52:41    Temat postu: Parkowanie pod równolegle do bloku
Odpowiedz z cytatem

Barszo chętnie poznam osobnika, który z determinacją i zapałem godnym podziwu stara się zmusić mnie do nie parkowania pod klatką nr 78. Otóż mam kilka pytań:
1. Jak bardzo nieciekwe, nudne i frustrujące jest Twoje życie, że chce Ci się wydrukować kartkę i wsadzić ją za wycieraczkę, pisać po szybie lub podnosić wycieraczki w moim aucie?
2. W czym i dlaczego to przeszkadza? Czy jest jakiś racjonalny powód poza "rozporządzeniem", który może uzasadnić konieczność pozostawienia tam wolnego miejsca?
Przecież nikt nie parkuje tam złośliwie, stajemy tam (bo nie tylko ja tam parkuje) bo nie mamy innego wolnego miejsca - jak się wraca wieczorem to tak niestety jest. Czy mam Twoim zdaniem pozostawić samochód pod wieżowcem i brnąć w błocie do domu??
To jest walka z wiatrakami bo ludzie i tak tam parkują i będą parkować, naprawdę szkoda nerwów na takie szarpanie. Nie zatruwajmy sobie nawzajem życia.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lancer7



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 6

Post
Wysłany: 20-03-2010, 23:05:18    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

I jeszcze parę słów.
Naprawdę nie kupiliśmy tu mieszkań żeby się gryźć, kłócić i użerać, a już na pewno nie ma co drzeć kotów o takie pierdoły jak parkowanie i moim zdaniem żaden znak też nie zmieni tego, że auta będą parkowane równolegle do bloku. Nie oszukujmy się- samochodów będzie tylko więcej. Jedyne czym możecie to powstrzymać to ustawienie idiotycznych słupków, które tylko zeszpecą nasz blok i spodziewam się, że wspólnota niestety o tym zdecyduje, ale trudno. Szkoda tylko, że ważniejsze sprawy nie są przedmiotem tak ożywionej dyskusji - np droga, szlabany itp. Nie da się też wyeliminować mistrzów parkowania zajmujących maluchem 3 miejsca - to jest wszędzie więc statystycznie tu też musi być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 21-03-2010, 9:44:34    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Kolejny oportunista Very Happy

Lancer7 - ja Ci tej kartki nie włożyłem i też nie pisałem po szybie, ale widziałem taką kartkę na Peugocie pod klatką 78 i domyślam się, że to Ty piszesz.

Niestety też jestem przeciwnikiem takiego parkowania i dlatego z pełnym spokojem napiszę, że w tym czasie co stało twoje auto, wtedy z kartką pod klatką - zwracało uwagę - to moje zaparkowałem z drugiej strony bloku i tam było dużo wolnych miejsc.
Wniosek taki, że to bardziej wygodnictwo niż brak miejsc do parkowania.
Powiem więcej, niezwykle rzadko się zdarza kiedy nie ma śniegu, żeby miejsca na naszym parkingu brakowało - póki co.
Na cały blok jest niewielu mieszkańców co ignorują ogólnie przyjęte zasady wśród których jesteś TY. Reszta potrafi to zrozumieć i nie ma z tym problemów. Poza tym mogę pisać za każdym razem kiedy staniesz wzdłuż bloku ile jeszcze miejsc wolnych zostało na całym parkingu. Ale nie o to chodzi - jak będziesz chciał postawić na swoim to postawisz, ale zastanów się czy warto. Lepiej żeby w tym miejscu stało auto inwalidy co w Twojej klatce mieszka, ale z tego co wiem auto inwalidy parkuje prawidłowo Exclamation
Kiedy ten inwalida potrzebuje podjechać pod klatkę, żeby wsiąść/wysiąść czy inni co chcą wypakować np. zakupy czy cokolwiek innego, to mają problem, bo niektórym (mówię o wszystkich tak parkujących) daleko do domu.

Ty napisałeś swoje - ja swoje - wcale zgadzać się nie musimy.

Mimo wszystko gorąco pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lancer7



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 6

Post
Wysłany: 21-03-2010, 11:05:40    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No tak z tyłu było dużo miejsc, ale rano bo ludzie pojechali do pracy. Ja zaparkowałem tam wieczorem i przed 9 jechałem do pracy. Zazwyczaj wyjeżdżam o 7 więc nikt nie ma pretensji. Uwierz mi nie parkuje tam z lenistwa tylko z braku miejsc. Jak tylko jest miejsce "legalne" to na nim parkuję. Chodzi mi jedynie o to, że miejsc jest za mało i będzie jedynie gorzej bo aut przybywa i nie ma sensu utrudniać sobie życia bo każdy chce zaparkować, a nie dla wszystkich starczyło garaży. Są ważniejsze sprawy do załatwienia więc apeluję aby aktywiści tak prężnie realizujący się w tej kwestii wykorzystali swój czas i energię na instalację monitoringu, drogę, szlabany (może wtedy będzie więcej wolnych miejsc bo wiem, że ludzie z żółtych bloków czasami tu stają bo dalej większe dziury na drodze). Naprawdę nie chcę się z nikim kłócić i kogokolwiek urazić, ale nie róbmy tu sobie małego polskiego piekiełka pełnego wrogości i nienawiści- zostawmy to nowobogackim yappies na zamkniętych osiedlach Wink
Pozdrawiam wszystkich serdecznie - tego co upodobał sobie moje auto też Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lancer7



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 6

Post
Wysłany: 21-03-2010, 11:11:51    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No i nie mieszałbym w tą sprawę sąsiada, który owszem korzysta z windy dla inwalidów bo nie sądzę aby sobie życzył być argumentem w dyskusji. Akurat mam z tym sąsiadem bardzo dobre kontakty i jeżeli mu to będzie przeszkadzało to pozwólcie, że to on mi zwróci uwagę w swoim imieniu.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DotArt



Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 18

Post
Wysłany: 27-03-2010, 22:44:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

czesław to podaj numer telefonu, w sprawie wskazania miejsca do parkowania. jest godzina 22:00 i przydałabym mi sie Twoja rada odnosnie zaparkowania. wolnych miejsc zero!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DotArt



Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 18

Post
Wysłany: 27-03-2010, 22:50:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno kto wyraził zgodę na umieszczenie tabliczki na słupie oświetleniowym (brama nr 86)???? Prosimy o ich zlikwidowanie, co to za samowolka?????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group