Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Mistrzowie parkowania


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rygiel



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 20

Post
Wysłany: 12-10-2010, 22:30:27    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Czekam jeszcze tylko chwile na usunięcie tych zdjęć!
i proponuje wrócić kiedyś o 3 w nocy i szukać miejsca parkingowego! niestety jest ich za mało! Zwłaszcza, jak sie ma 2 lub 3 auta!
I może zamiast złościc sie na innych, którzy notabene nie zastawiają nikomu wjazdu do garazu, trzeba:
a) nauczyc się podstawowych manewrów
b) nauczyć się współzyc z sąsiadami zamiast myśleć wyłącznie o własnej wygodzie przy najwyraźniej mało umiejętnym manewrze wjazdu do garazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hindus



Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: Polska

Post
Wysłany: 13-10-2010, 8:51:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

gladysh napisał:
Chciałabym zauważyć, że prawo zabrania zamieszczania w internecie zdjęć z tablicą rejestracyjną, więc radzę sąsiadce zmodyfikować umieszczone tu zdjęcia poprzez zamazanie w fotoshopie numerów rejestracyjnych!!!!
A poza tym, niestety bardzo często nie ma miejsc już na naszym parkingu w związku z czym trzeba parkować gdzie indziej. Niestety, nie zawsze użytkownicy garaży będą mieć pełną swobodą wjazdu. Nie mniej jednak tak stojące auta nie uniemożliwiają wjazdu/wyjazdu więc nie widzę problemu.


ja proponuje Painta, ma więcej możliwości...

a co do parkowania w tym miejscu to ten co stoi na zakręcie to odważny jest... nie ma co Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 13-10-2010, 18:58:14    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

drogi sąsiedzie kupując garaż z założenia myślałam o własnej wygodzie!!! taka jest idea garaży!!
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 14-10-2010, 6:39:54    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

zgadzam się ze zmada! parkowanie po tej stronie okrutnie utrudnia ruch samochodom (zwłaszcza nieco szerszym) i wyjazd z garaży jest trudniejszy...

niechaj pan co tak kocha dżem (z białej skody oktawi) - pokocha również miejsca parkingowe na parkingu, bo staje codziennie autem pod bramą 88 (zawsze są miejsca na parkingu kiedy parkujesz sąsiedzie)

a co do tablic rejestracyjnych - należy je przekazać straży miejskiej, a ta ma obowiązek podjąć interwencję na drodze wewnętrznej i osiedlowej i wystawić mandat (nawet na podstawie właśnie takiego zdjęcia)

http://www.strazmiejska.wroclaw.pl/

polecam skorzystać - mandaty najszybciej dyscyplinują cwaniaczków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 14-10-2010, 17:49:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

wnukol dzięki za podpowiedźSmile może faktycznie to będzie lepsza metoda:)
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gladysh



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 26

Post
Wysłany: 15-10-2010, 0:26:02    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

właśnie wróciłem do domu i proponuję sprawdzić czy rzeczywiście są miejsca na parkingu..........?
nie zauważyłem żebym specjalnie blokował komuś przejazd, szczególnie, że zazwyczaj wracam późnym wieczorem......
a co do Straży Miejskiej to gratulacje!
może zajmijmy się ważniejszymi sprawami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 10-01-2011, 20:46:52    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem


wiadomo kogo obciążyć kosztem odnowienia trawników. Sąsiad na prośbę o przepakowanie auta opryskliwie stwierdził, że mu się nie chce!! więc jak zapłaci za zrobienie trawnika to może następnym razem pomyśli.
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bacus4



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 74

Post
Wysłany: 10-01-2011, 20:50:21    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

to jakaś pała z niego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 10-01-2011, 21:15:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Brawo zmada Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sanczez32



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 33

Post
Wysłany: 11-01-2011, 10:43:01    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Na buractwo trzeba buractwem. Jak rano będzie musiał napompować oponki to się kilka razy zastanowi zanim znowu tak zaparkuje. Wiem że to chamskie ale do niektórych tylko tak można dotrzeć. Dzięki Zmada że walczysz o nasze wspólna dobro. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
matek



Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 3

Post
Wysłany: 16-01-2011, 22:05:33    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

tak, więc naruszenie praw prywatności jest widoczne na zdjęciach za co można ponieść konsekwencje prawne - to do Pani zmada. Po drugie proszę nie przekręcać kogoś słów bo można kogoś przedstawić w złym świetle a tak się stało - chyba że ma Pani problem ze słuchem to przepraszam! Na pewno się Pani nudzi! Po drugie użytkownik sanczez32 - za twoją odpowiedź takżę mogę zgłosić jako groźby i jeśli coklwiek stanie się na parkingu z moim samochodem, niestety ale raczej na pewno będziesz obciążony kosztami naprawy! Proszę o trochę kultury bo następnym razem jeśli zobaczę jakieś auto zaparkowane na chodniku a taki jest wyznaczony na całym obwodzie budynku także można grozić przecież jak mam dojść do samochodu - jak mam wyjść z klatki - jest zima nie utrudniać sobie zadania. Proszę zacytować moją wypowiedź inaczej ten post jest bez sensu! I podać czas jaki stało auto w tym miejscu! Jeśli nie ma miejsc na parkingu to nie staje na chodniku. Dla mnie użytkownik zmuda to osoba która wkracza w prywatność obcych ludzi oraz mało tego przekręca ich wypowiedzi aby stawiać je w złym świetle co daje mi opinie o tym użytkowniku! Mam nadzieję że Pani wezmie sobie to do serca i zdąży dać sprostowanie! Rzadko udzielam się na forach ale jeśli ktoś wkracza w moją prywatność a po drugie przekręca moje słowa jest dla mnie ... .
Pozdrawiam!!! I niech Pani używa torebek na odchody dla pieska:) abym w nie nie wdrepnął jak będę wychodził z samochodu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gladysh



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 26

Post
Wysłany: 16-01-2011, 23:40:35    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Matek dziękuję, że wreszcie ktoś zauważył kto sieje zamęt nas tym osiedlu i forum. Pani "zmada" jak widać nie ma się czym zajmować więc robi zdjęcia innym i szuka pr4oblemów na siłę. Z tego co pamiętam to właśnie ta pani była za tym aby zastawiać dalszy wyjazd na nasze osiedle razem z panem "sanchez32"
- "Poczekajmy na odwilż to będziemy mieli to całe błoto nawiezione pięknie na naszą drogę przez auta omijające dziury na zatorskiej. Po prostu trzeba tam bezczelnie stawiać auta do czasu jak nie zrobią zatorskiej. " - to cytat z tego pana (szanchez32).

Takie zastawianie również grozi wezwaniem straży więc proszę lepiej nie szukać sztucznych problemów. Wiadomo, że mamy zimę i nie wszystkie auta mieszczą się na parkingu. I o jakie niszczenie trawnika chodzi skoro zalegała wtedy widoczna na zdjęciu warstwa lodu?
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kropka



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 2

Post
Wysłany: 17-01-2011, 10:41:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co ta cała przepychanka słowna. Użytkownik sanczez32 ma trochę racje że zwraca uwagę na parkowanie na trawnikach bo potem będziemy za ich naprawę płacić. A po co wyrzucać nasze pieniądze. Lepiej było by zamknąć nasze śmietniki za te pieniądze. Było by czyściej i przyjemniej. A co do zastawiania tego wyjazdu to ja byłam zawsze za. Auta skracające sobie drogę nanoszą nam błoto a potem my to wnosimy do klatek. Ja ma i tak dosyć brodzenia po kostki w błocie. Po za tym kto miał by zadzwonić na straż ,chyba sami na siebie. Po prostu skupmy się na dbaniu o nasze wspólne dobro a nie wypisywaniu swoich racji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matek



Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 3

Post
Wysłany: 17-01-2011, 17:34:08    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

dobrze sanczez, jeśli Pani zmada nie używa torebek na odchody swojego pupilka i uważa, że nie będzie ich używać ponieważ na trawnik nie ma prawa nikt wejść to działa na korzyść innych? Tak więc proszę o trochę wyrozumiałości i ludzkiego odruchu. Niestety mam taką pracę iż nie mam czasu na wtrącanie się w życie innych, mogę jedynie bronić swojego zdania na forum i jako człowiek z honorem nie pozwolę aby jakaś Pani (ciekawe czy chociaż praktykujący kierowca) pisała na forum coś czego nie powiedziałem. Po drugie powiem iż zwróciłem uwagę iż nie ma innych miejsc na parkingu a stanąłem na lodzie i napewno nie zniszczę trawnika tymbardziej, że postój trwał max 2 godziny - choć i tak planowałem krótszy! Powiem więc ostatnie słowo do Pani zmada - bezczelne zachowanie nie popłaca, trafiła Pani w mój czuły punkt tj. znieważyła mnie Pani na forum publicznym przy czym "włożyła" Pani w moje usta słowa, które nigdy nie padły z moich ust! To jest chamstwo, więc użytkowniku sanczez, wiem że działasz z Pania zmuda więc twoja wypowiedź w stylu "ty buraku" wyjęta niczym z pegeerowskiego podwórka nie działa na mnie.
Pozdrawiam i obiecuję poprawę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gregor



Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 43
Skąd: wroclaw

Post
Wysłany: 17-01-2011, 19:52:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam,

Proponuje aby nie kontynuować dyskusji tego typu na forum publicznym i przenieść dyskusje w ostatniej sprawie na priva.
Kolejne posty w agresywnym tonie, jak parę ostatnich, zostaną zmoderowane.
Proszę też umieszczać zdjęcia z zamazana tablica rejestracyjną, żeby potem tego typu dyskusje nie miały miejsca na publicznym.

Pozdrawiam
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group