Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

nowa inwestycja ZŁociste jarzębiny II umowa przedwstępna...


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Inne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
łukasz48



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 25
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 08-07-2010, 9:10:23    Temat postu: nowa inwestycja ZŁociste jarzębiny II umowa przedwstępna...
Odpowiedz z cytatem

Witam, zastanawiam się nad kupnem mieszkania w nowej inwestycji i mam pytanie do obecnych już mieszkańców: czy umowy przedwstępne dopisywaliście w formie aktu notarialnego?
z góry dzięki za info :Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 08-07-2010, 9:19:29    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja podpisałem umowę przedwstępną normalnie, bez notariusza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gregor



Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 43
Skąd: wroclaw

Post
Wysłany: 08-07-2010, 11:04:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witaj,

Tak podpisywalem taka umowe i zle zrobilem... za przedwstepna zaplacilem polowe taksy czyli tam okolo 2tys i potem za pare miesiecy okazalo sie ze jak podpiszesz umowe u notariusza wskazanego przez triade to placisz polowe taksy. a ja jak zaplacilem juz polowe no to teraz 2 polowe tez musialem zaplacic czyli w sumie 4 kola. A ci co nie bawili sie w przedwstepna zaplacili w sumie tylko 2 tys. Oczywiscie zadnej informacji od triady nie bylo o takiej "promocji" jak podpisywalem przedwstepna...
Podsumowujac - nie podpisuj przedwstepnej w formie aktu notarialnego - to tylko strata pieniedzy.

Pozdro
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 08-07-2010, 13:47:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

My też podpisywaliśmy umowę przedwstępną bez aktu notarialnego, ale Triada poinformowała nas o tej "promocji", o której pisze Gregor, tyle że nie chcieliśmy z niej korzystać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
łukasz48



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 25
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 09-07-2010, 13:03:09    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

to jeszcze zapytam co udało się Wam wynegocjować od tego co proponowała triada na początku, na jakie ustępstwa są w stanie pójść....
Ciekawi mnie tez dlaczego nowa budowa sprzedawana jest tylko w części a pozostałe mieszkania będą sprzedawane dopiero za kilka miesięcy...
I jak się "sprawdzają" mieszkania na samej gorze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Inne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group