Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

ogrodzenie placu zabaw


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 15-11-2010, 22:09:25    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

diego brawo:) choć swoją drogą chciałbym zobaczyć jak troskliwi rodzice będą odganiać ptaki i koty od piaskownicy:) to mogło by być ciekawe zjawisko:)
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 15-11-2010, 23:27:12    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ech, wolałabym nie widzieć, bo co troskliwsi mogliby wpaść na jakieś drastyczne dla zwierząt i niezgodne z prawem pomysły. Niech już lepiej stawiają ten płotek; jeśli nie chcą przykrywać piaskownicy, to ich biznes, ale projekty rozbudowy placu zabaw i robienia tu zakrzowskiego disneylandu zaczynają mnie niepokoić.
I tak już z 40 zł zapowiadanych przez Wnukola zrobiło się ok. 70 zł, jak pisał Wojtek... Mnie też różne rzeczy się marzą, ale nie przychodzi mi do głowy żądać od kogoś ich finansowania.
Ponieważ zaraz naskoczą na mnie rodzice, powtórzę raz jeszcze - róbmy to, co konieczne; jeśli uważacie, że bez ogrodzenia placu zabaw Wasze dzieci nie dadzą rady, ok. Ale jeśli mamy nadwyżki kasy, to może zróbmy coś, z czego będzie pożytek dla wszystkich? Np. progi zwalniające? A jeśli nie mamy tej nadwyżki i mamy dopiero się zrzucać, to ja chciałabym się zrzucać na coś sensownego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 16-11-2010, 8:02:19    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Bez komentarza. Ja też lubię psy, ale nie dam się za nie pociąć. Dużo wiecie o psach ale o dzieciach jak widać niewiele.
Swoją drogą nie zamierzam się z wami przepychać (diego_8 i zmada) bo i tak stanowicie mniejszość Very Happy Choć wasz ew. głos jest nie mniej ważny od innych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 16-11-2010, 10:42:03    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Na pewno stanowimy mniejszość na forum, ale tu pisuje kilka-kilkanaście osób, nie wiemy, co sądzi reszta.
A w którym miejscu mojej wypowiedzi wykazałam się brakiem wiedzy o dzieciach? Ja też nie dam się pociąć za cudze dzieci i nie nawołuję bynajmniej do likwidacji placu zabaw, tylko do rozsądku. Czytaj ze zrozumieniem, a nie z zacietrzewieniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 16-11-2010, 10:49:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

tez uważam że nasz plac zabaw jest wystarczająco atrakcyjny i nie ma potrzeby przynajmniej na razie kiedy wszystko jest nowe zakupu nowych elementów i przyciągania tym samym stada obcych dzieci z innych budynków. Uważam że na razie naprawdę są pilniejsze sprawy np choćby wspomniane progi, może jakieś nowe rośliny, zamknięcie śmietników czyli coś dla wszystkich. I również nie bardzo wiem co ma wspólnego z tematem nie znajomość dzieci??? i dlaczego ktoś ma sie dać za nie pociąć???
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 16-11-2010, 21:01:00    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

zamknięcie śmietników?? JESTEM ZA!!!

progi zwalniające ?? JESTEM ZA!!!!


WOJNA SĄSIEDZKA? - zdecydowanie przeciw!

dwa łyczki meliski i dobra czekolada poprawi nastroje!


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

pozdrawiam sąsiadów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 16-11-2010, 22:33:16    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

chciałabym tylko dodać w sprawie ogrodzenia placu zabaw, że większość takowych nie znajduje się zazwyczaj w bezpośrednim sąsiedztwie sporego parkingu, po którym niektórzy jeżdżą jak szaleni (tu poprę pomysł progów zwalniających).
Nie na miejscu są też komentarze o pilnowaniu dzieci, bo:
1. ciężko ruchliwemu np. dwulatkowi wytłumaczyć , że ma biegać tylko do krawężników. (jakby komuś brakowało wyobraźni - dziecko w szale zabawy lubi się zapomnieć Wink)
2. upilnować jedno się uda, ale jak wychodzisz na plac zabaw z trójką to robi się dość ciężko ...

głupie te wojny na argumenty i prześciganie się w co błyskotliwszym dogryzaniu sobie wzajemnie

Po prostu:

wszystkie znane mi place zabaw na Zakrzowie (i nie tylko) są na wewnętrznych dziedzińcach Z DALA od parkingów czy przelotówek, po to by dzieci były bezpieczne.
AMEN Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sanczez32



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 33

Post
Wysłany: 16-11-2010, 23:20:02    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że ogrodzenie placu zabaw jest zbędne . To rodzice powinni pilnować bawiących się dzieci a nie stawiać jakieś ogrodzenia. Jeżeli mam finansować jakieś inwestycje to niech służą wszystkim a nie tylko grupie mieszkańców. Może najpierw zajmiemy się zamknięciem śmietników żeby nie rozgrzebywali nam śmieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 17-11-2010, 8:33:53    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

przecież ogrodzenie placu zabaw właśnie ma im służyć do tego, żeby nie musieli dzieci pilnować. A z uwagi na fakt, że inni posiadają więcej niż jedno to ty musisz zapłacić, żeby on sobie mógł poradzić z upilnowaniem. Ja również nie zamierzam na to płacić, chętnie zapłacę za coś co ma służyć wszystkim.
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bacus4



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 74

Post
Wysłany: 17-11-2010, 11:33:48    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

żenada ! drodzy sąsiedzi
Tu chodzi tylko o bezpieczeństwo dzieci
Zmada i Sanczez32 - żal mi was
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 17-11-2010, 14:19:00    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

przypominam, że zamknięcie śmietników nie przeszło na ostatnim zebraniu, bo większość nie chciała płacić za coś co jest zbędne...


cyt. zmada :przecież ogrodzenie placu zabaw właśnie ma im służyć do tego, żeby nie musieli dzieci pilnować.
- interesująca teoria - nawet mnie rozbawiła
- ech, ci leniwi rodzice...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 17-11-2010, 22:25:21    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zapłacą ci co chcą - byle była to większość wspólnoty - dowiedziałem się i da się tak. Także w razie potrzeby waszej łaskawości nie będzie trzeba, to do wszystkich niepopierających. A tak na marginesie - diego_8 - jak dla mnie jesteś mistrzem ciętej riposty i nikt nie jest w stanie ci zacietrzewić tzn. zagrozić w tym temacie. Wyrazy uznania, chylę czoła nisko, aż do samej plandeki. Zmada - dzieci, to nie psy czy inne biegające futrzaki - nie wystarczy zamknąć za ogrodzeniem i problem z głowy. Trza pilnować cały czas. Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 17-11-2010, 22:41:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

czesław w końcu walczysz o takie właśnie ogrodzenie dla swoich dzieci.
I nikt tak jak Ty na pewno się nie zna na dzieciach:) już kilku osobom to powiedziałeś więc na pewno jesteś mistrzem...
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 18-11-2010, 7:40:38    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dzięki zmada za komplement - naprawdę doceniam. To kilka osób, którym to napisałem to ty i diego. A co do ogrodzenia, to czytaj ze zrozumieniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 18-11-2010, 10:50:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

czesław to nie był komplement tylko ironia:) i oczywiście czytać ze zrozumieniem też nikt tak dobrze jak Ty nie potrafi:) w końcu idealny tatuś....
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group