Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

ogrodzenie placu zabaw


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 18-11-2010, 10:58:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak, tak zmada wiem twoje musi być na wierzchu. Nie ważne z sensem czy bez byle na wierzchu. Tyle w całej sprawie miałem do napisania. Bez odbioru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zmada



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 42

Post
Wysłany: 18-11-2010, 11:01:51    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

tak dyskusja z kimś takim jak ty nie ma sensu!
_________________
madziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lagwus



Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 18-11-2010, 11:38:34    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to spuśćcie trochę z tonu. Dyskusja uciekła od tematu - czeslaw, zmada, diego_8 - kolejnego ostrzeżenia nie będzie. Trzymajcie się regulaminu.

Po drugie - ogólna liczba użytkowników czytających forum to ok. 80. Piszących jak widać.
_________________
lagwus


Ostatnio zmieniony przez lagwus dnia 18-11-2010, 15:32:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 18-11-2010, 11:53:10    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Chwila, chwila, po pierwsze od wczoraj nie brałam udziału w dyskusji, a po drugie mam wrażenie, że moje posty są na temat i nie piszę dla samej przyjemności czepiania się. Nie rozumiem więc, za co mam dostać jakieś ostrzeżenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 18-11-2010, 12:16:55    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

na szczęście sprawa się wyjaśniła. możemy mieć ogrodzenie bez łaski zmady czy diego.
I nawet mi na rękę ze świadomością, że nie przyłożycie do pomysłu swoich paru złotówek.
Chciałabym doczekać tylko takich chwil kiedy same zaczniecie z tego placu korzystać :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diego_8



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 18-11-2010, 12:25:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tutaj tylko dyskutujemy, prawda? Polecam więc również spuszczenie z tonu i niezachowywanie się jak - nomen omen - dziecko w piaskownicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kropka



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 2

Post
Wysłany: 18-11-2010, 13:26:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A żeby nie było że jest tylko parę osób które nie popierają pomysłu finansowania ogrodzenia. Znam sporo takich którym się ten pomysł nie podoba i nie mają zamiaru go finansować. Mi osobiście też się nie uśmiecha płacenie za ogrodzenie. Natomiast jeśli jest taka wola innych mieszkańców to myślę że mogą się złożyć sami. Może zapłacą trochę więcej ale chyba nie będą oszczędzać na bezpieczeństwie swoich dzieci. Po za tym jest wiele innych możliwości wykorzystania wspólnych pieniędzy i nie tylko dla wąskiej grupy mieszkańców, a dzieci się pilnuje a nie zamyka w klatkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lagwus



Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 18-11-2010, 15:37:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

diego_8 napisał:
Chwila, chwila, po pierwsze od wczoraj nie brałam udziału w dyskusji, a po drugie mam wrażenie, że moje posty są na temat i nie piszę dla samej przyjemności czepiania się. Nie rozumiem więc, za co mam dostać jakieś ostrzeżenie.

Diego_8 jeśli masz jakieś uwagi pisz na PW ( regulamin pkt. 18 ). Ten wątek to nie jest miejsce do wyjaśniania tego typu spraw. W ten sposób wyskakujesz poza temat.
_________________
lagwus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matek



Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 3

Post
Wysłany: 20-01-2011, 22:15:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witam, jako bezdzietny ale kierowca jestem za bezpieczeństwem dzieci i za ogrodzeniem. Tymbardziej że w innej lokalizacji realizacji triady we Wrocławiu jest dużo lepszy plac zabaw i bardzo dobrze zabezpieczony, więc musimy się chyba lepiej postarać. Co jak co ale lepiej świadczy o osiedlu jeśli ktoś zobaczy że naprawdę bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, niedługo oddanie drugiej realizacji - tylko patrzeć jak dzieci będą się mieszać tworzyć grupy i będą biegać od bloku do bloku i naprawdę ciężko będzie zapanować nad tym. Progi również powinny być oprócz samego ogrodzenia, nikomu na pewno takie rzeczy nie zaszkodzą a nigdy nie wiadomo czy nie zaoszczędzą problemów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group