Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Pediatra FORMICA


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Inne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ilka83



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 14

Post
Wysłany: 16-02-2011, 11:26:18    Temat postu: Pediatra FORMICA
Odpowiedz z cytatem

witam...

Mam pytanie do rodziców, którzy chodzą ze swoimi dziećmi do Formici na Zatorskiej.

z naszym maleństwem zaczęliśmy chodzić do doktor Ruczki, (po pierwszej wizycie byliśmy zadowoleni i chcieliśmy kontynuować), ale z powodu braku miejsca do zarejestrowania zostaliśmy zapisani do drugiej Pani dr. Gintrowskiej. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia związane z ta Panią?Jakim jest specjalistą itp? Po prostu czy jest dobra:)?

Z góry dziękuję za opinie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hanka



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 12

Post
Wysłany: 16-02-2011, 15:34:18    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy
Ja z moja córeczką od momentu zamieszkania w naszym bloku jak się coś dzieje z dzieckiem to tylko chodzimy do dr. Gintrowskiej. Jest to starsza pediatra i może na pierwszy rzut oka nie wygląda przyjaźnie ale ma fajne podejście do dzieci. Zawsze trafia w diagnozę,wszystko wytłumaczy, nie przepisuje antybiotyku przy byle kaszelku :)Ja jestem z niej zadowolona i moja Mała chętnie do niej chodzi:)

pozdrawiam Hanka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pik



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 4

Post
Wysłany: 08-06-2011, 9:16:42    Temat postu: Tylko dr Ruczka
Odpowiedz z cytatem

Hanka napisał:
Witam Very Happy
Ja z moja córeczką od momentu zamieszkania w naszym bloku jak się coś dzieje z dzieckiem to tylko chodzimy do dr. Gintrowskiej. Jest to starsza pediatra i może na pierwszy rzut oka nie wygląda przyjaźnie ale ma fajne podejście do dzieci. Zawsze trafia w diagnozę,wszystko wytłumaczy, nie przepisuje antybiotyku przy byle kaszelku :)Ja jestem z niej zadowolona i moja Mała chętnie do niej chodzi:)

pozdrawiam Hanka


Stop.
Korzystam z pomocy dr Ruczki od wielu już lat, opiekuje się dwójką moich dzieci a i często nam rodzicom udziela porad. Zdania co do lekarzy w Formice są podzielone, sa osoby będące zwolennikami dr Ruczki i dr Gintrowskiej.

Moje zdanie jest takie, że pani Gintrowska powinna już być od dawna na emeryturze, jej wiedza zatrzymała się kilkanaście lat temu. Dr Ruczka aktualnie pracuje też na Klinikach na oddziale dziecięcym, ma dwójkę własnych dzieci. Zdecydowanie ją polecam. Zresztą dlatego do niej nie ma miejsc, to o czymś jednak świadczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Inne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group