Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Raport ze spotkania: przedstawiciel zarządu - p. Śliwiak


Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 25-08-2011, 8:32:30    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie rozumiem tej jałowej dyskusji może lepiej podyskutujcie kiedy wreszcie będą progi albo kiedy triada zamierza łatać wszystkie spękane ściany w naszym budynku nie jakieś bicie piany


Ja nie rozumiem co tu jest jałowego w tej dyskusji. Sprawa dotyczy wszystkich mieszkańców osiedla i może mieć wpływ na komfort ich życia.
Dla Ciebie wnukol ważne są spękane ściany czy progi a dla mnie ogrodzenie. Jeśli ktoś nie ma ochoty w tej dyskusji uczestniczyć to nie ma przecież takiego obowiązku, nawet nie musi tego czytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 26-08-2011, 5:35:36    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

sapro napisał:
dorka mam nadzieje, że mimo wszystko, właśnie takich ludzi będę na codzień spotykał Smile

No i właśnie tu jest ten absurd, bo z tego co mówisz z jednej strony ludzie są mili i towarzyscy a z drugiej strony protestują przeciwko rozmontowaniu ogrodzenia, co mogło by jeszcze bardziej poprawić wzajemne relacje.

Z miejscami parkingowymi to jest tak, że jeśli ich brakuje to szuka się pierwszego wolnego miejsca. Myślę, że ogrodzenie tu i tak niczego nie zmieni, bo jak ktoś zechce to zrobi sobie dłuższy spacer z ZJ1 do ZJ2 lub odwrotnie - zaparkować przecież gdzieś musi.


TO JEST WŁAŚNIE JAŁOWE GADANIE, sapro czy wykonałeś jakiś miły sąsiedzki gest, czyn... czy jesteś kolejnym mielącym na forum o tym i o tamtym, ale w realu anonimowy i nieaktywny (nie interesuje mnie odpowiedź)

kwestia parkowania samochodów jest dla zdecydowanej większości naszego osiedla bolączką, więc nie wiem gdzie ty żyjesz nie widząc problemu Shocked

już DORKA napisała (łącznie z wieloma innymi osobami - jak również wiecie zarząd się do tego przychyla) OGRODZENIE NIE ZOSTANIE ŚCIĄGNIĘTE Exclamation

proponuję w imię sąsiedzkiej komitywy pouczestniczyć trochę nie tylko w klepaniu na forach ale rzeczywiście zadziałać społecznie i wpłynąć pozytywnie na ZJ1 (z pewnością nie przez postulat ściągnięcia płotu)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 27-08-2011, 21:52:46    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Cytat:
TO JEST WŁAŚNIE JAŁOWE GADANIE, sapro czy wykonałeś jakiś miły sąsiedzki gest, czyn... czy jesteś kolejnym mielącym na forum o tym i o tamtym, ale w realu anonimowy i nieaktywny (nie interesuje mnie odpowiedź)


Jak już wcześniej pisałem, jestem przyszłym mieszkańcem ZJ2 i na gesty i czyny przyjdzie jeszcze czas. Jak byś poczytał ze zrozumieniem to pewnie być ten szczegół zauważył.

Czy jest coś w tym złego, że zależy mi na dobrych relacjach z przyszłymi sąsiadami? Nie podoba mi się kwestia ogrodzenia pomiędzy ZJ1 i ZJ2 i postanowiłem o tym napisać. Chciałem jedynie poznać przyczynę braku akceptacji pomysłu rozmontowania ogrodzenia. W "imię sąsiedzkiej komitywy" pragnąłem uświadomić Wam, że ta propozycja wcale może jednak nie była tak zła. Widzę jednak, że to rzucanie grochem o ścianę, i tak nic do Ciebie nie dociera. Zakodowałeś sobie, że płot ma być i koniec , każdy kto się temu sprzeciwi jest skazany na Twoją krytykę.

Nie rozumiesz chyba pojęcia forum. Otóż istnieje ono po to by poruszać interesujące nas tematy i dyskutować o nich. Czasami z tych dyskusji może powstać coś konstruktywnego a czasami nie. Właśnie przez takich ludzi jak Ty dyskusje na forum zamierają bo skutecznie zniechęcasz do ich kontynuowania.

Cytat:
kwestia parkowania samochodów jest dla zdecydowanej większości naszego osiedla bolączką, więc nie wiem gdzie ty żyjesz nie widząc problemu


Jeśli wierzysz, że ogrodzenie czy postawienie szlabanu rozwiąże Twoje problemy z parkowaniem to się grubo mylisz. Mieszkam obecnie na takim osiedlu i znalezienie miejsca parkingowego po godzinie 19 graniczy z cudem. Masz jednak racje, problem z parkowaniem jest i będzie. Jest to jednak bolączka każdego nowo budowanego osiedla. Miejsc jest po porostu za mało. Tak jak napisała DORKA, niektórzy mają po 2 auta i samo to generuje już duży tłok. Dodatkowo są jeszcze studenci którzy wynajmują mieszkania i coraz więcej z nich posiada własny pojazd. Jeśli się mylę to mnie po raz kolejny popraw, może Ty masz jakąś inną teorię na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 09-09-2011, 6:52:24    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jezuu... a ty tu sie sapro jeszcze pocisz wypisując bzdety??? na swoje forum uciekaj Twisted Evil

no, już już...

Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sanczez32



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 33

Post
Wysłany: 09-09-2011, 12:42:17    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dobrze powiedziane Wnukol hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 11-09-2011, 18:33:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam przyszli "mili" sąsiedzi za Waszą gościnność. Przykre jest, że nie można z Wami podyskutować w kulturalnej atmosferze. Mimo wszystko pozdrawiam i do zobaczenia w realu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
łukasz48



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 25
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 13-10-2011, 0:42:02    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witam.
Co do braku miejsc parkingowych to dzisiaj czyli w środku tygodnia ok godziny 20 na waszym parkingu ZJ1 zajętych było może 3/4 miejsc parkingowych.
Reszta bez komentarza.


Ostatnio zmieniony przez łukasz48 dnia 13-10-2011, 16:14:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czeslaw



Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 54

Post
Wysłany: 13-10-2011, 10:41:04    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Łukasz48, po pierwsze, to masz byka w słowie "...komentaża" Very Happy.
Po drugie chyba nie ma sensu już na starcie patrzeć krzywo na sąsiadów z ZJ1, zapewniam Cię, że znakomita większość, to mili i sympatyczni sąsiedzi a tego typu wypowiedzi jednego czy drugiego nowego sąsiada co jeszcze tu nie mieszka i nie do końca zna sytuację, to nie za dobry początek. To, że płot został, to nie znaczy, że nie możemy być sąsiadami żyjącymi w przyjaźni.

Pozdrawiam Ciebie i wszystkich nowych sąsiadów Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Informacje, ogłoszenia osiedlowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group