Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

przekazanie kluczy do mieszkania


Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcinP



Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 25

Post
Wysłany: 08-10-2011, 16:08:17    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Czy system odbiorów został taki sam- czyli "bramami", czy jest inny (kolejność wpłat itp.) ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasss



Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 14

Post
Wysłany: 09-10-2011, 8:52:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

my mamy termin na 14.10, pierwsza klatka:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przemek



Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 30

Post
Wysłany: 09-10-2011, 10:33:29    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

My odbieramy nasze mieszkanie 21.10.2011.

Wg wczorajszej rozmowy z TriadaDom wpierw oddawane są klatki 1,2,8 i 9. Oddawane jest 5 mieszkań dziennie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kkarolka



Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 18
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 11-10-2011, 12:38:24    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam nowych sąsiadów, mam na imię Karolina i kupiłam mieszkanie w klatce nr 3. też z niecierpliwością czekam na klucze do własnego M... Mam pytanie: czy komuś Triada naliczyła odsetki za opóźnienie wpłat na ich konto, mi niestety tak ale to oczywiście nie z mojej winy (formalności kredytowe się przedłużyły) zastanawiam się czy ta zaległość wpłynie na przekazanie kluczy. skoro nr klatki 3 to chyba już na październik się nie załapię? Rolling Eyes a i jeszcze jedno słyszałam że jak otrzymamy mieszkanie to od tego samego miesiąca trzeba płacić czynsz;>? Sad Pozdrawiam Wszystkich!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przemek



Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 30

Post
Wysłany: 11-10-2011, 14:20:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

kkarolka napisał:
skoro nr klatki 3 to chyba już na październik się nie załapię? !


Też jestem z klatki nr 3 i jak już pisałem wyżej, odbieram mieszkanie 21.10.2011. Zadzwoń do Triady to ci ustalą termin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kkarolka



Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 18
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 11-10-2011, 19:55:08    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Przemku za info, zadzwoniłam do Triady i moje przypuszczenia się sprawdziły.. Musiałam zapłacić odsetki i jak zaksięgują u siebie pieniądze to dopiero ustalą mi termin... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 12-10-2011, 18:15:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Mozna juz do energetyki sie umawiac na zainstalowanie licznika energii elektrycznej, wystarczy umowa na mieszkanie, wazne - ustalic termin po odbiorze mieszkania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adalbert



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 85
Skąd: WROCŁAW

Post
Wysłany: 12-10-2011, 20:40:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam dzisiejszą wizytą w energetyce przy Trzebnickiej. Sam proces podpisywania umowy trwa szybko, jednakże - tu ostrzeżenie - są duże kolejki przed punktem obsługi klienta, więc można sobie na całą sprawę rezerwować ok. 1,5 h Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group