Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

telewizja kablowa


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 12-06-2011, 17:57:07    Temat postu: telewizja kablowa
Odpowiedz z cytatem

witam, w sasiednim budynku operatorem kablowki jest upc, wiadomo cos czy u nas rowniez to bedzie upc ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gregor



Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 43
Skąd: wroclaw

Post
Wysłany: 13-06-2011, 22:12:04    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

hej,
u nas operatorem nie jest tylko upc... jest co najmniej fine media jako konkurencja ... wiem ze jest wiecej - nie interesowalem sie ale jest; no i mozna talerz zalozyc... n-ka, cyfrowy polsat czy co tam sobie wymyslisz...

Odrazu podam opinie o upc jako ze mnie olali ostatnio wiec zasluzyli na anty reklame: mialem 3 uslugi telefon internet tv - w zwiazku ze zmianami w VAT moglem odstapic od umowy wiec zadzwonilem i chcialem zrezygnowac z TV - mowie - rezygnuje z tv albo wogole tracicie klienta - odpowiedz to niech sobie pan rezygnuje ...
tak tylko ostrzegam jak bedziecie traktowani
pozdro dla upc

pozdro
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adalbert



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 85
Skąd: WROCŁAW

Post
Wysłany: 10-10-2011, 21:12:03    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich przyszłych sąsiadów Smile
Czy w związku ze zbliżającymi się terminami przekazywania mieszkań, orientował się już ktoś na temat najkorzystniejszych ofert dotyczących telewizji i internetu oraz jak długo na takie przyłączenie się czeka? z doświadczenia z internetią w śródmieściu, lepiej chyba zacząć działać wcześniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 23-10-2011, 23:08:19    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ogolnie polecam upc maja dobry przesył i dobry serwis wrazie jak by sie cos dzialo ceny rynkowe nei wygorowane ale tez nie atrakcja przykład telefon internet i 70 kanałow tv 130 pln w tym duzo darmowych minut w telefonie stacjonarnym ...tyle ze po co komu tel stacjonarny zyjemy w erze komorek RazzVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 24-10-2011, 9:41:50    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja tez mam upc u siebie i jakosc bardzo dobra obrazu, nie wiem jak internet, ale bede na zatorska przenosic uslugi upc i dobiore neta od nich jeszcze bo dobre oferty maja. TV 114 kanalow + Internet 50MB/s za 120zl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nowy86



Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 20

Post
Wysłany: 21-11-2011, 20:12:05    Temat postu: telewizja
Odpowiedz z cytatem

Witam sąsiadów,
Mam pytanie, wybieraliście już dostawce telewizji cyfrowej?
Zastanawiam sie nad fine media oraz upc - czyli firmami które dostarczają do naszego budynku usługi, ale myśle czy może jednak warto zainwestowac w n lub cyfrowy polsat? Ma ktoś jakieś sugestie, opinie - bede wdzieczny Wink

Moge powiedziec, że jak na razie korzystałem z internetu z firmy fine media - i w sumie nie mam powodów do narzekań, ogólnie nie miałem przez żadnych wiekszych problemów. A co do innych firm to nie ma doświadczenia.
Pozdrawiam wszystkich Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 21-11-2011, 20:14:54    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja teraz mam upc, i bede przenosil ich usluge na zatorska, dolacze do tego jeszcze neta od nich w pakiecie 2w1. Obraz upc - ok, internet - zobaczymy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miro



Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 13
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 12-12-2011, 9:40:09    Temat postu: telewizja naziemna
Odpowiedz z cytatem

Witam,

wie ktoś, czy jest możliwość podłączenia się do zwyklej anteny zbiórczej, żeby ogłądać telewizję naziemną (zarówno cyfrową jak i analogową).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 12-12-2011, 11:06:30    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję to na Zatorskiej nie ma anteny zbiorczej więc pozostaje tylko umowa z którymś z operatorów lub zakup anteny we własnym zakresie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group