Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Wykańczanie mieszkania


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 07-12-2011, 11:04:56    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

adalbert masz racje dajmy zarobic sobie ja cos tobie ty cos mi i tak bedzie fajnie ;p hehe
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 09-12-2011, 0:35:58    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Apropo zdejmowania ogłoszeń, ma ktoś może numer do przedstawiciela UPC?
Ostatnio wisiała ciekawa oferta ale pomyślałem, że spiszę sobie numer przy następnej okazji...niestety spóźniłem się:/
Również uważam, że przesadzają z tym ściąganiem ogłoszeń, szczególnie teraz, gdy niektórym mogą być one bardzo przydatne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 09-12-2011, 7:24:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Z tego co widziałem na komunikacie od administratora jest nr telefonu do UPC, jak i do innych operatorów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 09-12-2011, 9:51:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Mi bardziej zależy na numerze do przedstawiciela handlowego a w tym komunikacie zapewne jest numer do centrali, ale sprawdzę. Dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adalbert



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 85
Skąd: WROCŁAW

Post
Wysłany: 09-12-2011, 13:31:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

przesylam dane Pana z UPC na priv, bo chyba w wątku w końcu nie można, bo to forma reklamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 11-12-2011, 23:44:07    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

nic nie dostałem:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enya



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Zatorska - K2

Post
Wysłany: 12-12-2011, 0:15:09    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

w sobotę chodził ten facet z UPC po mieszkaniach ze swoją ofertą atrakcyjniejszą niż jak zadzwonilibyśmy bezpośrednio do obsługi klienta UPC, jednak ofertę wraz z danymi tego pana zostawiłam w samochodzie. Jutro postaram się zamieścić.
Pozdrawiam,
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 12-12-2011, 11:16:51    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Będę bardzo wdzięczny.
Właśnie dlatego chcę się skontaktować z przedstawicielem handlowym a nie z obsługą klienta bo słyszałem, że jest w stanie zaproponować więcej niż w oficjalnej ofercie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 13-12-2011, 9:54:10    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ta jest w stanie zaproponowac duzo ale ja sie z nim umawialem zeby do mnie zadzwonil po nowym roku i kurde dzwoni praktycznie co pare dni i mnie zaczyna irytowac powiedzialem mu ze niech sie uspokoi i tak zarobi na mnie a on dalej swoje wkoncu pare dni temu z nim znowu rozmawialem i powiedzialem mu ze jestem za granica i firma nie bedzie zachwycona z takich wysokich rachunkow za telefon i poki co nie dzwoni...hehe
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 13-12-2011, 12:42:04    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ludziska podajcie mi proszę numer telefonu do tego gościa, wielu już napisało że ma, ale nikt tej informacji nie podał:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enya



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Zatorska - K2

Post
Wysłany: 13-12-2011, 20:23:53    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Kontakt do przedstawiciela UPC: tutaj

Post zmieniono zgodnie z regulaminem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 14-12-2011, 9:12:02    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Enya.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anna



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 15

Post
Wysłany: 28-12-2011, 17:56:33    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

chciałabym was przestrzec przed tym co oferuje Pan przedstawiciel z UPC chodzący po mieszkaniach w naszym bloku. My się niestety nacieliśmy i teraz nie wiadomo co z tym zrobić. Otóż chodził gość po domach i zdecydowaliśmy się na pakiet w promocji za 120 zł/ internet, telewizja , telefon do końca roku za 0zł dla nowych klientów. Zakładając Pan twierdził że instalacja też za Ozł. Po 2 tyg. od założenia przyszła nam faktura na 250zł. Ładne mi 0zł. W tym na fakturze doliczona usługa instalacji 99zł. Jak zobaczyłam tą fakturę to uwierzcie mi -zdębiałam. Nie mam zamiaru tego zapłacić, tym bardziej , że nie mam. Sprawa jest w toku, ale okazało się że Pan co innego mówi w domu, a podsuwa inną umowę. W regulaminie umowy nie ma słowa o promocji do końca roku za 0zł. Więc co innego mówił, a co innego podsunął do podpisania. A wiadomo regulamin jest bardzo długi i drobnym druczkiem. W życiu bym nie przypuszczała że tam jest co innego. Teraz umorzenie zależy od dobrej woli przełożonego Pana przedstawiciela, ale prawnie jeśli by nie umorzyli, to nie do wygrania i nie do udowodnienia, ponieważ rozmowa z przedstawicielem była tu na miejscu w domu, a nie przez telefon- co jest nagrywane. Jak dzwonie wyjaśnić sprawę , Pani mówi ze podpisalismy taką umowę i moglismy zrezygnować w ciągu 10 dni, tylko kto mógł wiedzieć.. .Faktura przyszła później. Więc nie nabierajcie się, że jeśli przed przedstawiciela to taniej. Zamawiajcie przez internet lub telefonicznie a unikniecie nerwów i oszustów. Zdecydowanie nie polecam pana przedstawiciela UPC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enya



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Zatorska - K2

Post
Wysłany: 28-12-2011, 21:55:49    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego Pan z UPC tak postąpił z Wami, ponieważ ja osobiście nie miałam żadnych nieprzyjemności z tym Panem - a wręcz przeciwnie, wszystko od początku jasno i rzeczowo mi przedstawił, odpowiedział na wszystkie pytania, które Panu zadałam niczego nie zatajając.
I faktycznie promocja trwa do końca grudnia;
oferta promocyjna obejmuje jednak tylko ten pakiet podstawowy za 100zł, natomiast pozostałe pakiety czyli ten Wasz za 120zł nie jest pakietem promocyjnym;
poinformował mnie również o kosztach instalacyjnych doliczonych do pierwszej faktury;
oraz o tym, że cena jest niezmienna do końca trwania umowy.

Być może Pan z UPC zaczął precyzyjniej przedstawiać warunki oferty po tym jak postąpił z Wami, a być może po prostu zaszło jakieś nieporozumienie, jednak nie zrażałabym się do Pana z UPC i ugodowo wyjaśniła jakoś tę sprawę, na pewno coś da się zrobić.

P.S. dla jasności Pan z UPC jest mi całkowicie obcą osobą jak i firma, w której pracuje. To takie profilaktyczne wyjaśnienie gdyby ktoś uznał, że moja wypowiedź jest podejrzanie broniąca Pana z UPC.

Pozdrawiam,
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
adalbert



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 85
Skąd: WROCŁAW

Post
Wysłany: 28-12-2011, 23:01:13    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Numer polega na tym, że chyba mowa jest o rożnych Panach z UPC. W wątku "reklamy" jest kontakt do Pana z UPC, ale np. do mnie dotarł inny Pan z UPC. I tu ciekawostka - też mimo obiecanek dostałem fakturę za instalację na 99zł, ale po szybkiej interwencji faktura została zapłacona przez owego "Pana " z UPC, więc nie siałem zamętu. Ale i tak wynika z tego wszystkiego, że jeden Pan jest dobry, a drugi zły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group