Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

PARKOWANIE- czyli parkuj w miejscu do tego przeznaczonym !!!


Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcinP



Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 25

Post
Wysłany: 27-11-2011, 23:43:10    Temat postu: PARKOWANIE- czyli parkuj w miejscu do tego przeznaczonym !!!
Odpowiedz z cytatem

Ten temat musiał w końcu (niestety) się pojawić.

Pomimo kartek wiszących chyba w każdej bramie oraz wkładanych za wycieraczki, samochody dalej są parkowane na chodnikach.

Naprawdę rozumiem to, że można przyjechać np. z płytkami, meblami itp. ale nie zdarza się to raczej codziennie. Czy nie można wyładować "towaru" pod bramą , odjechać na parking i dalej kontynuować wnoszenie ??

Być może ktoś sobie nie uświadamia, że utrudnia życie innym- zwłaszcza jest to dziwne jeśli są to członkowie naszej przyszłej wspólnoty. Jeżeli natomiast są to samochody naszych "fachowców" to myślę, że powinni zostać uczuleni na fakt, że ich samochody są wrzodem na ***** komunikacji osiedlowej.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miro



Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 13
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 28-11-2011, 12:06:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z MarcinP. A do tego jeszcze są kierowcy, które zajmują 1,2-1,5 miesca parkingowego, co uniemożliwia parkowanie obok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M&Ms



Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 29-11-2011, 23:09:16    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja widzę, że to są samochody mieszkańców, szczególnie jeśli ktoś staje przy wejściu do klatki o 22. Właściciele czarnego Opla Astry DBL i Skody Octavii DW będą pierwszymi do odholowania (czerwona kartka na tablicy ogłoszeń( może niedługo baner ledowy wstawią nad drzwi wejściowe;))
_________________
M&Ms 62B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jozef75



Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 15

Post
Wysłany: 30-11-2011, 22:36:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie ze chodnik jest do chodzenia, spacerowania z łatwością powinien przejechać tam wózek z małym dzieckiem . Lecz jak na razie jest czas remontów i nie nakręcajmy sie sami złością i pretensjami . Myślę ze dajmy sobie na luz do końca roku ,a od stycznia powinniśmy to ostatecznie egzekwować . Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarcinP



Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 25

Post
Wysłany: 30-11-2011, 22:47:52    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Jak na razie nikt na nikogo się nie złości- ale skoro w pewnych miejscach nie powinno się parkować i nie można parkować to chyba rozwiązanie tego problemu jest jedno- miejsca parkingowe z przodu i tyłu bloku.

Jeśli już teraz "damy sobie luz" to zaręczam Ci, że od nowego roku nic się nie zmieni bo ten albo tamten już zdąży się przyzwyczaić do wygodnego parkingu zaraz pod oknem mieszkania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 01-12-2011, 16:12:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

tylko czy to auta parkuja mieszkancow czy moze robotnikow ktorzy tylko tam robia ....a co do umiejetnosci parkowania to gratuluje nie ktorym co parkujac zajmuja 2 conajmniej miejsca zaczne robic zdjecia z gory i umieszczac na forum Razz
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Enya



Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 5
Skąd: Zatorska - K2

Post
Wysłany: 11-12-2011, 23:40:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam Sąsiadów,
wydaje mnie się, że powinniśmy uzbroić się w cierpliwość... sytuacja na pewno unormuje się po tym jak już wszyscy urządzimy mieszkania i zaczniemy mieszkać "pełną gębą" i poznawać swoich bliższych czy dalszych sąsiadów, wówczas będziemy mogli bez problemu odróżnić mieszkańca naszego osiedla od firmy budowlanej....
także cierpliwości Drodzy Sąsiedzi
pozdrawiam,
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Przemek



Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 30

Post
Wysłany: 19-03-2012, 20:02:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

3 miesiące temu mieliśmy nadzieję, że to tylko ekipy budowlańców tak parkują na chodnikach. Z tego co widać pod oknami, sytuacja raczej się nie unormowała. Każdego dnia i nawet nocy są sytuacje, że chodnik zawalony jest autami, tak że zostaje z 30cm przejścia.
Nawet nie można tego tłumaczyć brakiem miejsca do zaparkowania, bo jeszcze nigdy nie widziałem 100% zajęcia parkingu po drugiej stronie bloku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 20-03-2012, 10:16:53    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nawet nie można tego tłumaczyć brakiem miejsca do zaparkowania, bo jeszcze nigdy nie widziałem 100% zajęcia parkingu po drugiej stronie bloku.

Można to wytłumaczyć jedynie lenistwem mieszkańców Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adalbert



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 85
Skąd: WROCŁAW

Post
Wysłany: 20-03-2012, 10:45:07    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

To nie jest lenistwo. Liczy się to, że wysiadają sobie pod klatką, a nie liczy się np. pieszy z wózkiem z dzieckiem. Niech sobie każdy to sam nazwie.
A później jeszcze będą nam kazać płacić za wymianę [mod] ubrudzonych olejem kostek chodnikowych. Na naszym pięknym osiedlu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miro



Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 13
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 21-03-2012, 13:21:30    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

adalbert napisał:
To nie jest lenistwo. Liczy się to, że wysiadają sobie pod klatką, a nie liczy się np. pieszy z wózkiem z dzieckiem. Niech sobie każdy to sam nazwie.
A później jeszcze będą nam kazać płacić za wymianę [mod] ubrudzonych olejem kostek chodnikowych. Na naszym pięknym osiedlu.


Dokładnie tak. Trzeba by zacząć coś robić w tej sprawie. Żeby ludzi widzieli, ze parkować na chodniku po prostu nie wolno, i koniec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M&Ms



Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 22-03-2012, 12:13:16    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja parę razy zwróciłem uwagę osobom, które nagminnie stają na chodniku: Pani w Matizie, pan w vanie Citroena, ale to wyglądało, jakbym mówił w próżnię. Mówię, że jest kartka na drzwiach czerwona, to byli bardzo zdziwieni. Cóż pewnie już nie ten wiek, ale ignorancja niektórych jest porażająca.
Miałem też śmieszną sytuację, gdzie powiedziałem, że pewien Pan nie przeparkuje auta zadzwonię po straż miejską żeby zabrali auto, bo blokuje drogę pożarową, Pan miał mnie w poważaniu, ale jak wyjąłem telefon i udawałem że dzwonię, między przekleństwami wsiadł do auta i przeparkowałVery Happy
_________________
M&Ms 62B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 27-03-2012, 18:15:01    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

POWIEM TYLKO TYLE JAK NADAL BEDA AUTA STAŁY NA CHODNIKU TO SAM OSOBISCIE PRZEJDE SIE WOZKIEM DO KTOREGO ZAMONTUJE ZDERZAK I NIE MOJA WINA JAK WOZEK SIE NIE ZMIESCI NA CHODNIKU PRZECIEŻ NIE BEDE JECHAL ULICA Z MALYM DZIECKIEM Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 30-03-2012, 21:05:03    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

zdjecie z dzisiaj godz 22 gratuluje [mod]
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen


Ostatnio zmieniony przez krzychu60b dnia 31-03-2012, 21:17:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarcinP



Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 25

Post
Wysłany: 31-03-2012, 13:47:39    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

SERIO ?!?

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group