Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Skargi do PUMAZ na sąsiadów


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 07-02-2012, 15:07:03    Temat postu: Skargi do PUMAZ na sąsiadów
Odpowiedz z cytatem

Bardzo mnie dziś zaskoczyła wizyta naszego Zarządcy wraz z kier. budowy Triady, którzy poinformowali mnie, że ktoś złożył skargę na wystające przewody z mojego balkonu i kawałek rurki z elewacji Confused

Powiem Wam, że jest mi cholernie przykro, iż nikomu się nie chce dupy ruszyć i pogadać najpierw z sąsiadem jeśli mu się coś nie podoba - najprościej wysłać pismo i sprawa załatwiona. Zastanówcie się proszę czy właśnie tak powinny wyglądać relacje sąsiedzkie?!
Co niektórzy jeszcze się nie wprowadzili, większość jest jeszcze na etapie urządzania mieszkania - chyba to normalne, że nie wszystko wygląda jeszcze tak jak powinno.

Dla zainteresowanych: owe przewody i rurka to elementy instalacji klimatyzacji i chciałbym tu zaznaczyć, że wszystko było uzgadniane z Triadą jeszcze na etapie projektowania mieszkania. Zdaję sobie sprawę, że na razie to nie wygląda zbyt estetycznie ale zakup klimatyzatora postanowiłem odłożyć na później.
Jeśli ktoś chce się bliżej przyjrzeć i porozmawiać na ten temat to zapraszam do siebie. W przeciwieństwie do niektórych jestem otwarty na sąsiadów i chciałbym, żeby żyło nam się tu bezkonfliktowo i w miłej atmosferze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adalbert



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 85
Skąd: WROCŁAW

Post
Wysłany: 07-02-2012, 17:04:59    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

hehe, to nawet wiem o które kable chodzi Wink
wiesz, kwestia jest taka, że przyjść do sąsiada można ale wtedy stajesz twarzą w twarz, a tak - pisemko do pumazu - i nie wiadomo kto, dlaczego itp.
Swoją drogą co może być denerwującego w kablach? chyba że jest w nich prąd i są na wysokości człowieka..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M&Ms



Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-02-2012, 12:53:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ładnie ładnie, tak zaczynają znajomość? ale nie przejmuj się, niektórzy ludzie nie są obyci w relacjach sąsiedzkich:)
_________________
M&Ms 62B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
łukasz48



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 25
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 18-02-2012, 18:05:49    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Kurcze, starch pomyśleć, że jak zrobi się cieplej to trzeba bedzie pranie suszuć na balkonie. To do kogo od razu pisać prośbe o zgodę na wywiesznie gatków? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miro



Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 13
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 21-02-2012, 15:27:54    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie, że na takie coś jest skarga - przecież remont trwa.
Natomiast, nikt nie skarży się na tych sąsiadów, którzy wiercą czy pracują mlotkiem po godzinie 22-j, a czasem i po 24-j. Próbowalem spotkać się z takimi sąsiadami, ale niestety nie jest latwo zlokalizowac, w ktorym mieszkaniu wiercą. Rozumiem, ze niektorzy wciąz wykańczają mieszkania, ale także niektorzi juz mieszkają i chcą spać wnocy. Dotyczy to klatki 62B, nie wiem jak jest w innych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 23-02-2012, 11:15:40    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Sapro poprostu ktos ci zazdrości klimy w mieszkaniu az sie boje montować u siebie bo mam to w planie bo jescze ktos na mnie naskarży Smile)

poza tym to co kogo obchodzi co masz na balkonie czy masz kable czy rurki daj spokuj SmileSmile nie dlugo to widze ze bedzie tu jak w Alternatywach SmileSmileSmileSmileSmileSmile
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 23-02-2012, 11:29:53    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

krzychu60b, najlepsze jest to, że jeszcze tej klimy nie mam a już takie problemy. Instalacja została zrobiona, bo było ją łatwo ukryć w trakcie remontu, a o zakupie sprzętu chciałem pomyśleć później. Po ostatniej akcji jednak trochę straciłem zapał do tego.
Może to zazdrość a może po prostu taka mentalność ludzka której ja niestety nie rozumiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 23-02-2012, 11:38:23    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No to taka wlasnie mentalnosc albo twoj sasiad boi sie ze mu bedzie ta klima buczała w nocy SmileSmileSmile mnie sie wydaje ze naprawde trzeba zrobic jakies takie spotkanko integracyjne o ktorym juz kiedys pisalem zeby lepiej poznac siebie Smile chociaz jakiegos grila na parkingu z piwkiem Smile a zaznaczam ze robi sie coraz cieplej SmileSmile zawsze to tak fajniej jest bo ja nadal nie wiem czy mowie dzien dobry moim sasiadom czy robotnikom SmileSmileSmile
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adalbert



Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 85
Skąd: WROCŁAW

Post
Wysłany: 23-02-2012, 13:30:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak mówiąc poważnie, to układ mieszkania - sapro - masz taki, że sypialnie twoje od dziedzińca, a sypialnia sąsiada zaraz przy Twoim balkonie z klimą "od ulicy" [na podstwie ogólnodostępnych rzutów ze strony triady]. Sąsiad ma obawy, że latem gdy sobie uchyli w nocy okno, będzie słyszał szum klimy, której de fakto Ty nie będziesz słyszał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 23-02-2012, 23:16:03    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma jakieś obawy to w pierwszej kolejności powinien odwiedzić swojego sąsiada i starać się o tym porozmawiać a nie pisać anonimy do zarządcy.
Poza tym tej osobie przeszkadzały wiszące obecnie przewody które według niej psują estetykę elewacji bloku i ani słowem nie wspomniała tu o spodziewanych szumach klimy. Jeśli ktoś się chce przyczepić to może się przyczepić do wszystkiego.

Przyszłych sąsiadów chciałbym uspokoić - jeśli już zainstaluję klimatyzację to na pewno wybiorę bardzo ciche urządzenie i wątpię żebym ją używał w nocy, bo wtedy to można po prostu otworzyć okno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group