Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

papierosy pety grille


Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 27-03-2012, 18:43:54    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

no moja sasiadka ktora jest 2 balkony dalej napewno nie ma i mam nadzieje ze czyta to forum i wezmie sobie to do serca bo czasem parkuje auto pod jej balkonem ......i nie daj boze zobacze kipa na masce...
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wojTeks



Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-04-2012, 11:22:52    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja w kolei uważam że porównywanie Palenia fajek do Palenia grila ma sie tak jak porównywanie roweru do samochodu. Osobiscie nie pale, ale kupując mieszkanie w bloku zdawałem sobie sprawę że nie jest to bezludna wyspa i zaakceptowałem to i owo Smile
Zyje sie wtedy znacznie bardziej bezstresowo Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 19-04-2012, 20:55:20    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

wiecej takich sasiadow jak wojTEKS
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jozef75



Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 15

Post
Wysłany: 19-04-2012, 21:55:38    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

krzychu60b napisał:
no moja sasiadka ktora jest 2 balkony dalej napewno nie ma i mam nadzieje ze czyta to forum i wezmie sobie to do serca bo czasem parkuje auto pod jej balkonem ......i nie daj boze zobacze kipa na masce...


Witam może wskażesz tą Panią jak już wszyscy donosimy tu uprzejmie, ktoś już cytował ... ALTERNATYWY 4!!!!! Jeśli się dobrze orientuję to balkony są przy chodniku o który są waśnie z parkowaniem a tak serio . Jeśli sami nie będziemy dbać o swoje posesje chodniki ,klatki schodowe to nikt nie zadba o to . Klasę się ma albo nie , z chłopa(i) panicza nie będzie mimo zdobnego stroju .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ziutek75



Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 31
Skąd: Polska

Post
Wysłany: 19-04-2012, 22:26:26    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jozef75 popieram ,
jeszcze nie ma prezesa spółdzielni a już się zaczyna "łubudu-bu niech żyje prezes naszego klubu"
_________________
DO ZAMIESZKANIA NIE JEDEN KROK Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lucasso25



Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 6
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 28-01-2013, 18:16:32    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A ja jestem "szczesliwym" posiadaczem tarasu i powiem tak -jak wyczaje kto robi sobie popielniczke z mojego tarasu to moze sie spodziewac ze zrobie sobie z jego wycieraczki wc-no chyba sprawiedliwie co? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group