Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Zamykanie śmietnika.


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia



Dołączył: 17 Wrz 2010
Posty: 4

Post
Wysłany: 19-06-2012, 12:52:37    Temat postu: Zamykanie śmietnika.
Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zgłosić propozycję założenia zamknięcia na nasze śmietniki. W związku z tym, iż od jakiegoś czasu zrobiło się ciepło i myślę większość z nas zaczęła spać przy otwartych oknach hałas dobiegający stamtąd o godz. 4-5 nad ranem jest nie do zniesienia i uniemożliwia spanie. Otóż źródłem tegoż hałasu są ludzie wybierający z naszych kubłów śmieci np. puszki, butelki lub kartony i rozgniatający je na ziemi!!! Mam małe dziecko, które i tak budzi się często w nocy, a tu taki "śmieciowy koncert" co dzień nad ranem:/. Czy to jeszcze komuś przeszkadza? czy może jestem przewrażliwiona?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 19-06-2012, 13:58:16    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

musimy kupowac piwko w plastiku Very Happy Very Happy

poza tym dobry pomysl moze nie beda nam dorzucac smieci ludzie z sasiedniego bloku bo maja blizej i moze bedzie wiecej miejsca bo dzisiaj rano wyrzucalem smieci i nie wiedzialem czy je polozyc obok czy wskoczyc na wielka gore smieci i nie dopchac ich noga Smile Smile
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jozef75



Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 15

Post
Wysłany: 20-06-2012, 8:32:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam.... ja również jestem za zamknięciem boksów na śmieci , myślę tu o jakiejś bramce na kłódkę . Sam niejednokrotnie widziałem nocnych szperaczy lecz to pryszcz do okolicznych sklepikarzy . Podjedzie taki jegomość autem pod sam kubełek i pakuje do nas kartony . Raczej nikt z mieszkańców nie wyrzuca kartonów po lodach i innych artykułach spożywczych w takiej sporej ilości . Mimo zwracanej uwagi w dalszym ciągu to robią .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 20-06-2012, 14:58:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jozef75, masz racje z tymi sklepikarzami, w ZJ I maja zamkniecia, takie same u Nas zdadza egzamin Smile

ps. co prawda recykling za free, ale co nam beda podrzucac smieci ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bili



Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 12

Post
Wysłany: 12-07-2012, 19:03:53    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Jutro mamy spotkanie Rady Wspólnoty z Zarządcą i rzucę taką propozycję.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 14-07-2012, 14:01:39    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

i jak po spotkaniu rady ? jakies nowosci ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group