Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

SPRAWY BIEŻĄCE


Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafalf



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 58
Skąd: Wroclaw

Post
Wysłany: 16-10-2012, 14:25:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Co do anteny, to wrzucilem info (swoja droga malo konkretne, bo nie ma zadnych nowych informacji) do odpowiedniego watku.
Co do zamykania smietnikow i siatek na kominach: zgadzam sie z Sasiadka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miro



Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 13
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 10-07-2013, 10:32:58    Temat postu: komórka lokatorska
Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj pod drzwiami do mojej komórki zauważyłem, że ktoś wylał jakąś benzynę czy olej napędowy (przynajmniej ma taki zapach, ale jest bardziej 'tłusta' i słabo się wyparowuje). Nie miałem czasu tym zająć się, bo jechałem do pracy, ale mam nadzieje że nic się nie stanie - przecież to jest ryzyko pożaru. Jeżeli ten kto to zrobił czyta mój wpis, to niech pamięta że nie trzeba być ś.....ą[mod] - wież jakiś ręcznik papierowy i posprzątaj po sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group