Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Sprzedaż platform dla niepełnosprawnych


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janeczek102



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 106

Post
Wysłany: 19-04-2013, 22:10:08    Temat postu: Sprzedaż platform dla niepełnosprawnych
Odpowiedz z cytatem

Witam! Po jednej nie przespanej nocy z pikającą co chwilę platformą dla niepełnosprawnych zrodził sie pomysł. Chciałem się nim podzielić i mam nadzieję, że nie wywoła to ogólnego oburzenia. Wiem, że na Jarzębinach II tylko jedna platforma spełnia swoje zadanie a reszta...stoją bezczynnie i się psują tracąc na wartości. No właśnie może te nie używane urządzenia sprzedać? Pieniążki mądrze przeznaczyć na plac zabaw np.
Daję to pod dyskusję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 20-04-2013, 20:17:33    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

http://www.nieruchomosci.beck.pl/index.php?cid=16&id=83&mod=m_artykuly

"Przepisy nakładają bezwzględny wymóg zapewnienia niezbędnych warunków do korzystania z obiektów użyteczności publicznej i mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego przez osoby niepełnosprawne w szczególności poruszające się na wózkach inwalidzkich."

Myślę, że dyskusja jest tu zbędna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janeczek102



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 106

Post
Wysłany: 22-04-2013, 16:38:28    Temat postu: platformy
Odpowiedz z cytatem

Tak niestety nie jest to prosty temat.
Nadzór Budowlany dziś mi potwierdził, że owszem możemy.... jednak jest wiele ale.

Może ktoś z rodziny przyjechać na wózku, może ktoś sprzedać mieszkanie, kupi to osoba niepełnosprawna w tedy musi być, nie daj Boże Nam cóś się stanie...
Dodatkowy problem to przeglądy i uczciwie donoszący sąsiedzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group