Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

PROGI ZWALNIAJĄCE, ZABUDOWA WIAT ŚMIETNIKOWYCH


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny III
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MJP



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 7

Post
Wysłany: 08-02-2014, 21:51:31    Temat postu: PROGI ZWALNIAJĄCE, ZABUDOWA WIAT ŚMIETNIKOWYCH
Odpowiedz z cytatem

Drodzy sąsiedzi co uważacie o planowanych nowych inwestycjach. Czy uważacie, że są one nam niezbędne??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adi



Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 1

Post
Wysłany: 09-02-2014, 19:13:14    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zabudowa wiat jak najbardziej jest nam potrzebna, ponieważ nie dość, że jak pada deszcz a kosz jest otwarty to w nim później jest pełno wody która gnije ze śmieciami to jeszcze nie raz widziałem jak Pan z wózkiem wybierał z kosza śmieci.

Progi zwalniające jak dla mnie są zbędne, ponieważ sporo osób i tak zwalnia przy szlabanie a zresztą to jest krótki odcinek więc nie da się jakoś za bardzo rozpędzić.

Sądzę, że bardziej by się przydały czujki włączające światło na korytarzu. Poniesiemy teraz koszty a w późniejszym czasie na pewno nam to się zwróci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hans kipke



Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 2

Post
Wysłany: 10-02-2014, 12:07:26    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Progi zwalniające jak dla mnie są zbędne. Nikt tu nie rozwija dużych prędkości. Bardziej zwróciłbym uwagę na szlaban, do którego miała być dołączona antenka, żeby pilot "łapał" szybciej lub na bramę garażową, która co jakiś czas się zacina i jest stale otwarta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
micrael



Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 5

Post
Wysłany: 10-02-2014, 14:47:29    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Progi zwalniające nie są potrzebne. Szlaban wystarczająco wyhamowuje auta, a nikt się nie rozpędza, takie progi to zbędny wydatek i niepotrzebne koszty.

Jeśli chodzi o wiaty śmietnikowe, to inwestycja powinna być podzielona na dwie części. Powinniśmy osobno głosować nad daszkami, które są potrzebne, bo nieprzyjemnie otwiera się mokre kontenery oraz kwestię zabudowy z kluczem, która jest wg mnie niepotrzebna.

Śmieci i tak nikt nam nie podrzuca, bo jesteśmy na samym końcu osiedla i nikt się do nas nie fatyguje zważywszy ze na starym osiedlu są otwierane śmietniki. Poza tym większej rzeczy nie przewiezie do nas, bo szlaban przecież stoi. Widziałem tylko kilka razy faceta na rowerku z przyczepką, który przeprowadzał "wstępny recykling" wybierając jakieś szkło i metalowe graty, a to dla nas tylko lepiej, bo miejsce robił w kontenerze.

Przydałyby się za to kontenery na szkło, którego nie ma gdzie wyrzucać, chyba że chcemy podrzucać innym wspólnotom i spółdzielni na starym osiedlu, za które płacą tamtejsi mieszkańcy, a takie działanie z naszej strony jest nieuczciwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marky



Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 10

Post
Wysłany: 10-02-2014, 17:42:29    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Progi zwalniające raczej zbędne.

Zadaszenie nad wiatami - jak najbardziej. Zabudowa i zamykanie na klucz - niekoniecznie.

Osobiście irytuje mnie inna rzecz, mianowicie zamykany kontener na tworzywa. Nie po to pieczołowicie selekcjonuję odpady i zbieram 60L worek plastików, by później wrzucać je po jednym do kontenera. Zwłaszcza spiesząc się np. do pracy bądź gdy pada deszcz.
Niejednokrotnie widziałem już pełne worki zostawione po prostu obok kontenera, gdyż prawdopodobnie inne osoby miały podobne odczucia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny III Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group