Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Kradzież w garażu podziemnym - kolejna!


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
snorfik



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 16

Post
Wysłany: 27-11-2014, 16:53:11    Temat postu: Kradzież w garażu podziemnym - kolejna!
Odpowiedz z cytatem

W nocy z dnia 26 listopada na 27 listopada z garażu podziemnego zniknęły koła od samochodu (samochód pozostał na cegłach) Mazda 3.
Ktokolwiek… cokolwiek widział… proszę o kontakt.

Po raz kolejny wystosuję apel do nas wszystkich (niestety to już mój drugi post odnośnie kradzieży w garażu odkąd tu mieszkam:()… zamykajmy za sobą drzwi, patrzmy czy ktoś nie wchodzi za nami do garażu, poznajmy się i zatrzymajmy się przy kimś kto się kręci po garażu a kogo nie znamy.

Niestety wczoraj poszkodowany byłem ja, dziś również ja a jutro może to być każdy z nas.

Dbajmy o nasz wspólny interes i bezpieczeństwo.

Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Grzesiek



Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 10

Post
Wysłany: 27-11-2014, 19:18:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Niestety, samo zamykanie drzwi, poznawanie się itp za dużo moim zdaniem nie pomoże. Jak już wiadomo (z poprzednich kradzieży), nasze prehistoryczne drzwi klatka/garaż pozwalają na bezproblemowe wejście. Wiem, że tu trochę odlecę w marzenia, ale skuteczne sposoby to raczej: monitoring nocny live, lub alarm coś w deseń występujących np. w sklepach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mijagi21



Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 9

Post
Wysłany: 28-11-2014, 10:00:43    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Też parkuję samochód w naszym garażu podziemnym i mam coraz większe obawy o bezpieczeństwo tego miejsca. Wkurza mnie to, że tyle człowiek musi wybulić za zakup miejsca postojowego (nie mówiąc już o wartości samego samochodu) i zastanawiać się każdego ranka czy jakiś cfaniak/nierób bezczelnie wejdzie i weźmie co nie jego. Normalnie jak bym złapał na gorącym uczynku, to ręcę bym poucinał....
Po ostatnich wydarzeniach, twierdzę że pozostawienie samochodu na parkingu za blokiem będzie bardziej bezpieczne, bo przynajmniej jest duża szansa że złodzieja ktoś zobaczy, a w garażu podziemnym w godzinach nocnych, ma duże pole do popisu. Zawsze może się schować jak ktoś z mieszkańców się pojawi.
W tej sytuacji, jak i wielu użytkowników garażu podziemnego, czuję się bezsilny. Zatem byłbym za tym, aby przy najbliższym zebraniu zastanowić się nad zainstalowaniem jakiegoś skutecznego zabezpieczenia. Najlepszym rozwiązaniem byłby monitoring w garażu oraz parkingu zewnętrznego.
Zastanawiam się również nad zainstalowaniem we własnym zakresie kamery nad swoim miejscem postojowym.
Jak sami nie zadbamy o bezpieczeństwo, to kradzieże będą się powtarzać. Oby tylko nie zaczęły znikać z naszego garażu całe samochody...

--
Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group