Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Separatory ruchu


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janeczek102



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 106

Post
Wysłany: 16-04-2015, 22:17:03    Temat postu: Separatory ruchu
Odpowiedz z cytatem

Witam!

Przy dojściu do placu zabaw od usług samochody parkują za blisko chodnika. Utrudnia to bardzo komunikację, gdzie dzieci często lądują na zaparkowanych autach.

Propozycję mam na tzw. separatory ruchu.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 20-04-2015, 20:57:23    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Jestem za. Odpowiednio wymierzyc odleglosc separatora od kraweznika (tak aby auta z dluga maska rowniez nie wystawaly na chodnik) i powinno pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 21-04-2015, 19:00:42    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Proponuje zainstalowac rowniez slupki przy zewnetrzym chodniku kolo placu zabaw, gdyz w tym miejscu rowniez stoja zaparkowane auta, ktore przeszkadzaja dzieciom i ich rodzicom.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychu60b



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 138

Post
Wysłany: 27-04-2015, 20:20:27    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

nazywajmy rzeczy po imieniu czyli " Ja też się OBAWIAM , ze mój synek zachaczy rowerkiem o auto którego ktoś nie umie zaparkować!!!!" Very Happy ogolnie pomysł dobry tyle ze kolejne koszta bo nie wszyscy umieją zaparkować i przez taka głupote kolejna kasa z budżetu która by mogłabyć przeznaczona na inne ciekawsze cele jest wywalona


ps. a moze poprostu wyciagniemy o 6cm kostki w rzedzie i podsypiemy piaskiem zeby byla wyżej na całej długosci parkingu jest to do zrobienia i wystarczy tylko piach zwieźć troche i potrzebny gumowy młotek i jescze 2 pary rąk próćz moich i zgrzewke piwka no i wolna sobota Very Happy Very Happy
_________________
www.construo.pl

fb: @construoprzestrzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janeczek102



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 106

Post
Wysłany: 28-04-2015, 19:32:37    Temat postu: separatory
Odpowiedz z cytatem

Witam!

Krzysiu jest to jakaś propozycja jednak przerabiałem to kilkanaście lat wstecz na różnych budowach. Kilka istotnych tematów:
- nie masz tutaj prostokąta (hollandu) kostki tylko tetkę,
- kto będzie płacił za pocięte opony?
- nie skuteczne rozwiązanie przy naszych warunkach klimatycznych ( na klej tego nie przykleisz tylko na czymś na cemencie),
- problemy przy ośnieżaniu,
- kostka jest i tak licha będzie się kruszyć,
- Kto będzie poprawiał ten spontaniczny pomysł?

Guma to guma - zawsze będzie można wymienić, poprawić.

Koszty nie są duże.

Czekam na te inne pomysły - nie widziałem szału przed i na zebraniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group