Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Operacja Euro 2016


Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janeczek102



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 106

Post
Wysłany: 03-06-2016, 8:06:45    Temat postu: Operacja Euro 2016
Odpowiedz z cytatem

Witam!

Pojawił się pomysł aby wspólnie oglądać mecze reprezentacji na EURO 2016.

Wariantów jest kilka:
- mając rzutnik możemy oglądać na elewacji budynku, czy w garażu...

Każdy przynosi po krześle i zestawie kibica...

Proszę o pomysły.


J.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 05-06-2016, 8:49:13    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Na dworze bylo by fajnie, tylko slonce operujac moze nam przeszkodzic w wyswietlaniu, niektorym moze przeszkadzac strefa pod oknami, wiec garaz bylby odpowiedni do tego celu, mozemy wylaczyc pare lamp, na stale rozwiesic "ekran", pogoda nie pokrzyzuje planow i mozna emocjonowac sie do woli Wink Tylko logistycznie trzeba przemyslec oraz jak podac sygnal tv i zasilanie. Szczegoly do omowienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janeczek102



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 106

Post
Wysłany: 06-06-2016, 13:17:22    Temat postu: Strefa Euro 2016
Odpowiedz z cytatem

Tak masz rację.

Spróbujemy w garażu. Rzutnik mam.
Z dekodera damy sygnał na rzutnik ino nie mam tyle kabla.
Mus go przedłużyć aż do piwnicy Sad
30 m minimum....


J.W.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 07-06-2016, 20:52:06    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy wszystkich na pilkarskie emocje Euro 2016 do garazu na rozpoczecie turnieju, w piatek o godzinie 18:00 Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafalf



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 58
Skąd: Wroclaw

Post
Wysłany: 10-06-2016, 13:07:18    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zaraz, zaraz.
Nie chcę torpedować pomysłu, ale jako współwłaściciel garażu i właściciel jednego z miejsc postojowych chciałbym wyrazić swoje zaniepokojenie i sprzeciw w tej sprawie.

Po pierwsze: Zarząd POWINIEN najpierw poprosić właścicieli garażu o udostępnienie, a przynajmniej POWINIEN uzgodnić takie działania z właścicielami miejsc postojowych, a każdy właściciel POWINIEN mieć prawo wyrażić zgodę.
Po drugie: Wszystkim właścicielom nieruchomości pt "Garaż wielostanowiskowy" POWINIEN być przedstawiony plan i program "imprezy".
Po trzecie wiadomo o czym mowa jeśli chodzi o "kibicowanie" i "zestaw kibica" - pytnie kto ponosi ryzyko ewentualnych uszkodzeń pojazdów?
Czy Zarząd weźmie na siebie wszystkie szkody powstałe w wyniku kibicowania? Ile osób postronnych (nie korzystających z garażu na codzień) będzie miało tam dostęp?

Nie jestem przeciwny imprezom pod warunkiem, że odbywaja się one z poszanowaniem praw i własności innych osób, a nie poprzez narzucanie wszystkim "jedynie słusznej" woli Zarządu czy pojedynczych osób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janeczek102



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 106

Post
Wysłany: 10-06-2016, 14:04:32    Temat postu: Euro
Odpowiedz z cytatem

Witam!

Dziękujemy Panie Rafale za czujność ( jak zawsze).
Cieszy Nas tak hermetyczny Świat w jakim Pan żyje.

Zarząd wyraził zgodę. Nie jest potrzebny plan imprezy, skoro nie zapraszamy nikogo z zewnątrz...
Tam gdzie będzie Strefa Kibica ( pomieszczenie kotłowni i hydroforni) jest częścią wspólną. Dlatego zamiast szukać dziury w całym, proszę otworzyć się na Wspólnotę i przyjść na dobrą zabawę.

Życzę dużo zdrowia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafalf



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 58
Skąd: Wroclaw

Post
Wysłany: 10-06-2016, 14:49:42    Temat postu: Re: Euro
Odpowiedz z cytatem

janeczek102 napisał:
Witam!

Dziękujemy Panie Rafale za czujność ( jak zawsze).
Cieszy Nas tak hermetyczny Świat w jakim Pan żyje.

Zarząd wyraził zgodę. Nie jest potrzebny plan imprezy, skoro nie zapraszamy nikogo z zewnątrz...
Tam gdzie będzie Strefa Kibica ( pomieszczenie kotłowni i hydroforni) jest częścią wspólną. Dlatego zamiast szukać dziury w całym, proszę otworzyć się na Wspólnotę i przyjść na dobrą zabawę.

Życzę dużo zdrowia.


Szanowny Panie Janku,

Coż, jak zwykle i Pan nie zawiódł atakując mnie personalnie z właściwym sobie wyczuciem i taktem. Nie będę się z Panem licytował na temat hermetyczności świata, powiem tylko, że mam trochę wiecej ciekawszych zajęć niż stanie pod blokiem Smile

A co do tematu - jak Pan słusznie zauważył ktoś musi być czujny.
Tym bardziej, że Zarząd podejmuje inicjatywy bez jakiegkolwiek porozumienia z mieszkańcami. Nie przypominam sobie też żadnej informacji poza roześłanym przez Zarządcę mailem.
Nie wszyscy też korzystaja z forum. A jeśli nawet, to krótko, bo ktos kto ma inne zdanie niż "jedynie słuszna linia", jest niemile widziany, prawda?

Dziękuję za życzenia i tak samo szczerze odwzajemniam.

Rafal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 12-06-2016, 21:21:12    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam,

Trudno mi zrozumieć oburzenie p. Rafała. Jak dla mnie każda tego typu inicjatywa jest warta uwagi i moim zdaniem nikomu nie szkodzi. Mimo, że sam nie brałem udziału w tym wydarzeniu, to nie neguję a akceptuję i chętnie dołączę przy kolejnej okazji Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ata



Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 14

Post
Wysłany: 17-06-2016, 13:08:14    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie zauważyłam oburzenia ze strony pana Rafała i rozumiem jego zaniepokojenie. Jednak idea organizowania takich imprez sąsiedzkich bardzo mi się spodobała. Tutaj uznanie w stronę Panów z zarządu. Nie jestem fanką piłki nożnej, za to wielką pasjonatką snookera. Dlatego chciałam prosić pana przewodniczącego Janka o zorganizowanie strefy kibica na mistrzostwa świata, które odbędą się wiosną 2017. Piszę ze sporym wyprzedzeniem, żeby dać czas na organizację. Domyślam się, że grono fanów snookera nie jest tak liczne jak fanów piłki nożnej. Myślę jednak, że może się również cieszyć sporym zainteresowaniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 17-06-2016, 15:13:08    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Tak. Kupmy wspolnie jakis porzadny projektor, lawki oraz dobre tlo do obrazu. Oddzielne zlacze do kablowki tez trzeba zamowic. Zasilanie bedzie z osobnego podlicznika (do rozliczen zuzycia pradu). Troche kwotowo wyjdzie, ale tak jak pisze ata - warto miec "zaplecze" na podobne imprezy. Co do pana Rafala to delikatnie mowiac przesadza i szuka nie potrzebnej zaczepki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ata



Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 14

Post
Wysłany: 20-06-2016, 9:26:12    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

O! świetny pomysł. Myślę, że nikt z mieszkańców nie będzie miał nic przeciwko i wszyscy chętnie zrzucimy się na potrzebne "zaplecze"

Ostatnio zmieniony przez ata dnia 22-06-2016, 9:23:46, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafalf



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 58
Skąd: Wroclaw

Post
Wysłany: 21-06-2016, 19:54:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Wszystkim, którym trudno zrozumieć, wyjaśnię:
Nie mam nic przeciwko takim inicjatywom. Pod warunkiem, że organizowane są zgodnie z zasadami współżycia sąsiedzkiego.
Do tego należy m.in. szanowanie zdania wszystkich członków Wspólnoty, więc WYPADAŁOBY aby Szanowny Zarząd NAJPIERW zapytał/zaproponował, a potem robił... To podstawowa zasada wśród ludzi kulturalnych, za których wszyscy - mam nadzieję - się uważamy.

Rozumiem intencje, ale to w jaki sposób powstała "strefa kibica" pokazuje, że nikt się nad niczym nie zastanawia. Działacie "na hurra" i nie szanujecie ogółu Wspólnoty. Poza tym, "strefa" nie jest w kotłowni czy hydroforni, jak Pan Janek raczył zadeklarować, a na powierzchni wspólnej garażu. Podejście typu "robimy sobie jak chcemy, a resztę mamy gdzieś..." to zwykła arogancja (delikatnie mówiąc) i źle świadczy o Zarządzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
janeczek102



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 106

Post
Wysłany: 21-06-2016, 21:45:31    Temat postu: strefa i tak dalej...
Odpowiedz z cytatem

Witam!

Dziękuje za dobre kibicowanie! Mamy wyjście z grupy! Jest MOC!

Rodzi się historia na Naszych oczach, dobrze, że w tych chwilach jesteśmy razem. Dziś serce się radowało patrząc na tak dużo dzieci na Strefie oraz sąsiadów. Ludzi którzy zaczęli się kojarzyć, rozmawiać - kibicować. Brawo Wy!
Warto przez takie inicjatywy zrobić krok do przodu - wyjść z mieszkania i przyjść do Nas.

Jest takie ładne przysłowie: "Wilki nie przejmują się co sądzą o nich barany".
Zarząd, Mieszkańcy czekają chodź na jeden pomysł, inicjatywę z Pana strony. Od pięciu lat nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ambroży



Dołączył: 21 Cze 2016
Posty: 3

Post
Wysłany: 21-06-2016, 22:36:32    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo,
Przychylam się w pełni do jedynego rozsądnego głosu w tej dyskusji, wyrażonego przez użytkownika ‘rafalf’. Zdecydowanie, wszyscy właściciele garażu powinni zostać zapytani o zdanie w temacie, a podejmowanie działań na zasadzie arbitralnego „myślę że nikt z mieszkańców nie będzie miał nic przeciwko” jest zwyczajnym nieporozumieniem.

Informacją nieprawdziwą jest stwierdzenie, że tzw. „strefa kibica” znajdować się będzie w pomieszczeniach kotłowni i hydroforni. Proszę nie wprowadzać ludzi w bląd – „kibicowanie” odbywa się pomiędzy samochodami (na pewno bylo tak w dniu 21.06). Jak mniemam nie wszyscy uczestnicy tego przedsięwzięcia są właścicielami miejsc garażowych - proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę?

Ze swojej strony chcialbym podnieść kilka kwestii, na które nie znalazłem jak dotąd odpowiedzi:
- kto ponosi koszty naprawy ewentualnych uszkodzeń pojazdów powstałych podczas „kibicowania”?
- w dniu dzisiejszym byłem świadkiem sytuacji, gdy zarówno drzwi wejściowe do klatki, jak i te wewnętrzne prowadzące bezpośrednio do garażu, były otwarte na oścież i „zablokowane”. Czy organizatorzy poniosą odpowiedzialność za fakt, iż udostępniają bez zgody właścicieli osobom postronnym dostęp do garażu?
- czy właściciele miejsc parkingowych w garażu otrzymają plan imprezy? Poza lakoniczną informacją od administratora nie wiem nic, a warto byłoby poinformować zainteresowanych np. do której godziny planowane jest spożywanie eufemistycznie nazwanego „zestawu kibica”. Informacją nieprawdziwą jest, że na imprezę nie jest zapraszany nikt z zewnątrz – technicznie rzecz biorąc każdy, kto nie jest właścicielem nieruchomości „Garaż wielostanowiskowy” jest osobą z zewnątrz. A zatem ile osób będzie się znajdować podczas imprezy w garażu?

Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie,
Ambroży.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ata



Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 14

Post
Wysłany: 22-06-2016, 9:38:05    Temat postu: Re: strefa i tak dalej...
Odpowiedz z cytatem

janeczek102 napisał:
Jest takie ładne przysłowie: "Wilki nie przejmują się co sądzą o nich barany".


Panie przewodniczący stada, Janku... kiedy pan przestanie z tym obrażaniem innych? Sądząc po tym co pan pisze mogłabym powiedzieć, że zachowuje się pan jak totalny BARAN ale niestety nie mogę tego zrobić bo bym pana obraziła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group