Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Operacja Euro 2016


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 26-06-2016, 17:39:55    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Całkiem poważnie mówiąc, to nie jest piaskownica, obowiązują nas wszystkich pewne zasady,także formalne. Powtórzę się - kompletnie nierozważnym jest udostępnianie dla osób postronnych przestrzeni której nie jest się jedynym właścicielem, bez zgody wszystkich współwłaścicieli. Nikt nie raczył jak dotąd napisać kto odpowiada za ewentualne szkody. I żeby było jasne, nie posądzam współlokatorów o akty wandalizmu czy kradzieży. Po prostu ja miałem to nieszczęście ponieść szkodę w samochodzie, bez ustalenia sprawcy, na tym parkingu - jakieś 2 lata temu i nie chciałbym powtórki.


Tu jestem w stanie zrozumieć Pana obawy. Jednak idąc tym tokiem myślenia, to każdy ze współwłaścicieli staje się potencjalnym podejrzanym. Kradzieże i akty wandalizmu mogą zdarzyć się każdego dnia lub nocy, niezależnie od tego czy w garażu odbywa się jakieś spotkanie czy też nie. Jestem nawet zdania, że w trakcie takiej imprezy nasze samochody są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek indziej.
Z tego co wiem, spotkania te miały charakter zamknięty i rodzinny, tylko dla mieszkańców. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że nagle któryś z sąsiadów zaczyna niszczyć nasze wspólne mienie lub czyjąś własność. Pana argumenty do mnie tu nie przemawiają.

Proponuję, żeby swoją uwagę skupić na sposobach zwiększenia bezpieczeństwa w garażu. Alarm, monitoring...to są według mnie właściwe narzędzia, żeby ten cel osiągnąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafalf



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 58
Skąd: Wroclaw

Post
Wysłany: 26-06-2016, 22:31:24    Temat postu: Re: wspólne kibicowanie meczów Euro 2016
Odpowiedz z cytatem

Witam Państwa,

Co do tematu, to wszystkim, którzy nie przeczytali ze zrozumieniem powtórzę po raz ostatni:
Daliście ciała z organizacją strefy - trzeba było myśleć przed, a nie działać na hura.
To nie jest akademik, a garaż służy do parkowania pojazdów i tyle. Każde inne wykorzystanie garażu wymaga zgody właścicieli.
Ja, korzystając ze swojego prawa, nie zgadzam się na żadne imprezy typu "strefa kibica" w garażu.
Koniec tematu.

Co do wycieczek osobistych... Panowie ogarnijcie się! Przykre jest, że niektórych z braku argumentów stać tylko na osobiste wrzutki. Żal czytać, jak facet, zapewne mąż i ojciec odzywa się do kobiety:
Cytat:
Panie Buka, zamknac to sobie mozesz co najwyzej drzwi od auta.

Po prostu żal.
Skąd się Wam wziął w dyskusji "plebs" albo "wrogie spojrzenia"?... Jedyne co mogę napisać, to że "każdy krawiec mierzy swoją miarą".

Swoją drogą, Panie Dominiku, jeśli Pana tak razi, że przechodzę rozbawiony od swojego auta do klatki schodowej bez powitania, bo akurat rozmawiam z żoną, to nikt nie broni Panu przywitać się grzecznie z nami. Zawsze to sympatyczniejsze niż świecenie latarką żonie po oczach!!

A numer konta mogę podać, jeśli ma Pan ochotę sponsorować lokalne kolarstwo.

I na tym zakończę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nina



Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 3

Post
Wysłany: 27-06-2016, 6:04:17    Temat postu: strefa kibica
Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Zalogować się tu nie łatwo.

Nie idzie się nie wtrącić do tak ważnego tematu.

Ważnego, gdyż jak widać z postów Pan Rafał uzyskał swoje - podzielił budynek, mieszkańców.

Siedziałam na ostatnim zebraniu blisko w/w Pana. Widać było dużą niechęć do wszelkich zmian na Naszym osiedlu.

Duże uznanie dla Zarządu za podejście do dzieci. Cały czas rozbudowują plac zabaw, pikniki itp. Widać, że coś robią.
Nawet ta "nieszczęsna" Strefa Kibica też była radochą dla dzieci. Ostatnio ani Mąż, ani Syn nie byli szczęśliwi, siedząc w domu.

Podejście własności jest rzeczą ważną ale nie najważniejszą. Zapomina się o tych dla których miało to być. Odłożyć należy uprzedzenia i kompleksy na bok. Co z tego, że macie garaż, jak do grobu go nie zabierzecie. To poczucie "moje". Te wasze 5 min na forum. To wyjedź tym autem na te parę minut z garażu, jak się boisz o nie.

Ostrzegam przed takimi ludźmi jak Pan Rafał. Ten koleś nie myśli o Naszych dzieciach tylko aby było cicho pod blokiem. Widać nie tylko Dominik to zauważył. Skoro rozpętał te sąsiedzkie dogryzanie sobie to musi mieć skrytą satysfakcję, że On wygrał.
Guzik prawda.
To młode osiedle szybko przemieli i wypluje takich głupio-madrych.

Aby zrozumieć dzieci warto podejść na plac zabaw. To jest Nasza przyszłość. Każda inicjatywa w ich kierunku jest na plus.

Pracowałam ostatnio w Niemczech. Tam ludzie jeszcze przed uchodźcami, żyli pozamykani w domach. Zrobiły się kasty, grupki. Czy My do tego dążymy? Aby się chować?

My jesteśmy narodem otwartym. Proszę o tym pamiętać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ata



Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 14

Post
Wysłany: 27-06-2016, 7:54:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

rychuwro napisał:
ata napisał:
Ja akurat nie zauważyłam oburzenia ze strony pana Rafała i rozumiem jego zaniepokojenie. Jednak idea organizowania takich imprez sąsiedzkich bardzo mi się spodobała. Tutaj uznanie w stronę Panów z zarządu. Nie jestem fanką piłki nożnej, za to wielką pasjonatką snookera. Dlatego chciałam prosić pana przewodniczącego Janka o zorganizowanie strefy kibica na mistrzostwa świata, które odbędą się wiosną 2017. Piszę ze sporym wyprzedzeniem, żeby dać czas na organizację. Domyślam się, że grono fanów snookera nie jest tak liczne jak fanów piłki nożnej. Myślę jednak, że może się również cieszyć sporym zainteresowaniem.


Oraz: ata pisze: O! świetny pomysł. Myślę, że nikt z mieszkańców nie będzie miał nic przeciwko i wszyscy chętnie zrzucimy się na potrzebne "zaplecze"

Pani ata ma bardzo zmienne poglady.


Do rychuwro. Nigdzie nie zmieniłam poglądów. Tak jak napisałam, pomysł kibicowania bardzo mi się podoba dlatego wyraźnie napisałam, że piszę o tym na tyle wcześnie, żeby dać czas na poprawną organizację. Mam tu na myśli zorganizowanie strefy kibica w taki sposób aby nikt nie był tym faktem zaskoczony.

Do nina. Czytając pani wpis w jednym muszę przyznać rację, że to pan Dominik rozpętał sąsiedzkie dogryzanie a pani dołożyła od siebie. Brzmi jak hejt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafalf



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 58
Skąd: Wroclaw

Post
Wysłany: 27-06-2016, 8:33:52    Temat postu: Re: strefa kibica
Odpowiedz z cytatem

nina napisał:
Dzień dobry! Zalogować się tu nie łatwo.

Nie idzie się nie wtrącić do tak ważnego tematu.

Ważnego, gdyż jak widać z postów Pan Rafał uzyskał swoje - podzielił budynek, mieszkańców.

Siedziałam na ostatnim zebraniu blisko w/w Pana. Widać było dużą niechęć do wszelkich zmian na Naszym osiedlu.

Duże uznanie dla Zarządu za podejście do dzieci. Cały czas rozbudowują plac zabaw, pikniki itp. Widać, że coś robią.
Nawet ta "nieszczęsna" Strefa Kibica też była radochą dla dzieci. Ostatnio ani Mąż, ani Syn nie byli szczęśliwi, siedząc w domu.

Podejście własności jest rzeczą ważną ale nie najważniejszą. Zapomina się o tych dla których miało to być. Odłożyć należy uprzedzenia i kompleksy na bok. Co z tego, że macie garaż, jak do grobu go nie zabierzecie. To poczucie "moje". Te wasze 5 min na forum. To wyjedź tym autem na te parę minut z garażu, jak się boisz o nie.

Ostrzegam przed takimi ludźmi jak Pan Rafał. Ten koleś nie myśli o Naszych dzieciach tylko aby było cicho pod blokiem. Widać nie tylko Dominik to zauważył. Skoro rozpętał te sąsiedzkie dogryzanie sobie to musi mieć skrytą satysfakcję, że On wygrał.
Guzik prawda.
To młode osiedle szybko przemieli i wypluje takich głupio-madrych.

Aby zrozumieć dzieci warto podejść na plac zabaw. To jest Nasza przyszłość. Każda inicjatywa w ich kierunku jest na plus.

Pracowałam ostatnio w Niemczech. Tam ludzie jeszcze przed uchodźcami, żyli pozamykani w domach. Zrobiły się kasty, grupki. Czy My do tego dążymy? Aby się chować?

My jesteśmy narodem otwartym. Proszę o tym pamiętać.


Szanowna Pani Nino,

Apeluję o czytanie ze zrozumieniem i kulturę wypowiedzi. Nie życzę sobie osobistych przytyków i wyssanych z palca historii.
Proszę też skupić sie na temacie, którego dotyczy dyskusja, bo poza jeszcze większym podziałem nic nowego Pani nie wnosi do tematu.

Pozdrawiam,
R.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariusz 60



Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 25

Post
Wysłany: 27-06-2016, 8:57:31    Temat postu: Euro 2016
Odpowiedz z cytatem

Fajnie poprawić sobie humor czytając te wszystkie wpisy - lepsze niż kawa:-) Sąsiedzi tak trzymać, zaraz dobry kabaret będzie;-)Tak poważnie, te komentarze robią się już trochę niesmaczne zaraz będziemy mieli MMA w garażu jak tak dalej będziecie się "nakręcać" Zarząd proszę o interwencje bo rozpadniemy się jak EU Smile))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychuwro



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 270

Post
Wysłany: 27-06-2016, 9:33:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Moderatora prosze o zamkniecie tematu. Nic dobrego juz nie wyniknie z powyzszej polemiki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik



Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 3

Post
Wysłany: 27-06-2016, 9:40:15    Temat postu: Re: wspólne kibicowanie meczów Euro 2016
Odpowiedz z cytatem

rafalf napisał:
Witam Państwa,

Co do tematu, to wszystkim, którzy nie przeczytali ze zrozumieniem powtórzę po raz ostatni:
Daliście ciała z organizacją strefy - trzeba było myśleć przed, a nie działać na hura.
To nie jest akademik, a garaż służy do parkowania pojazdów i tyle. Każde inne wykorzystanie garażu wymaga zgody właścicieli.
Ja, korzystając ze swojego prawa, nie zgadzam się na żadne imprezy typu "strefa kibica" w garażu.
Koniec tematu.

Co do wycieczek osobistych... Panowie ogarnijcie się! Przykre jest, że niektórych z braku argumentów stać tylko na osobiste wrzutki. Żal czytać, jak facet, zapewne mąż i ojciec odzywa się do kobiety:
Cytat:
Panie Buka, zamknac to sobie mozesz co najwyzej drzwi od auta.

Po prostu żal.
Skąd się Wam wziął w dyskusji "plebs" albo "wrogie spojrzenia"?... Jedyne co mogę napisać, to że "każdy krawiec mierzy swoją miarą".

Swoją drogą, Panie Dominiku, jeśli Pana tak razi, że przechodzę rozbawiony od swojego auta do klatki schodowej bez powitania, bo akurat rozmawiam z żoną, to nikt nie broni Panu przywitać się grzecznie z nami. Zawsze to sympatyczniejsze niż świecenie latarką żonie po oczach!!

A numer konta mogę podać, jeśli ma Pan ochotę sponsorować lokalne kolarstwo.

I na tym zakończę.


Dzień dobry Panie Rafale.
1) Wchodząc do windy, biura, sklepu zobowiązana jest się przywitać osoba wchodząca, chyba że o czymś nie wiem i codziennie popełniam błąd.
2) To świecenie latarką po oczach to do mnie?. Przepraszam, ale nie przypominam sobie takiej sytuacji, jeśli takowa zaistniała z mojej strony, to składam przeprosiny na ręce Pana małżonki.
Co do tematu ogólnego. Swojego zdania nie zmienię i uważam że "strefa kibica" w tej lub w nowej formule powinna istnieć. Z przykrością stwierdzam fakt, iż dorosłe osoby nie potrafią wypracować sensownego rozwiązania satysfakcjonującego obie strony. Myślę że jest się czego wstydzić i nad czym pracować w przyszłości. Na całym zamieszaniu ucierpią jak zawsze najmłodsi, dla których był to czas z rodziną, rówieśnikami i w sumie największa zabawa.
Na przyszłość jedna rada, jeśli nie mamy ochoty brać lub organizować jakiejkolwiek imprezy, to chociaż nie niszczmy tego co wypracowali inni. Ktoś poświęcił swój czas i energię, ktoś zaraził i zintegrował grupę kilku osób, źle jest to niszczyć nie dając nic w zamian.
Panie Rafale, Panie Ambroży + wszystkie osoby nieprzekonane. Sposób organizacji może być dyskusyjny i w tej sprawie czasu już nie cofniemy. Następnym razem dajcie nam swoją energię, swoje pomysły i zaangażowanie. Skutek będzie lepszy niż przerzucanie się racjami na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ata



Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 14

Post
Wysłany: 27-06-2016, 10:07:42    Temat postu: Re: wspólne kibicowanie meczów Euro 2016
Odpowiedz z cytatem

Dominik napisał:
Panie Rafale, Panie Ambroży + wszystkie osoby nieprzekonane. Sposób organizacji może być dyskusyjny i w tej sprawie czasu już nie cofniemy. Następnym razem dajcie nam swoją energię, swoje pomysły i zaangażowanie. Skutek będzie lepszy niż przerzucanie się racjami na forum.


Ta dyskusja mogła wyglądać tak od początku Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafalf



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 58
Skąd: Wroclaw

Post
Wysłany: 27-06-2016, 10:40:57    Temat postu: Re: wspólne kibicowanie meczów Euro 2016
Odpowiedz z cytatem

Dominik napisał:

Dzień dobry Panie Rafale.
1) Wchodząc do windy, biura, sklepu zobowiązana jest się przywitać osoba wchodząca, chyba że o czymś nie wiem i codziennie popełniam błąd.
2) To świecenie latarką po oczach to do mnie?. Przepraszam, ale nie przypominam sobie takiej sytuacji, jeśli takowa zaistniała z mojej strony, to składam przeprosiny na ręce Pana małżonki.
Co do tematu ogólnego. Swojego zdania nie zmienię i uważam że "strefa kibica" w tej lub w nowej formule powinna istnieć. Z przykrością stwierdzam fakt, iż dorosłe osoby nie potrafią wypracować sensownego rozwiązania satysfakcjonującego obie strony. Myślę że jest się czego wstydzić i nad czym pracować w przyszłości. Na całym zamieszaniu ucierpią jak zawsze najmłodsi, dla których był to czas z rodziną, rówieśnikami i w sumie największa zabawa.
Na przyszłość jedna rada, jeśli nie mamy ochoty brać lub organizować jakiejkolwiek imprezy, to chociaż nie niszczmy tego co wypracowali inni. Ktoś poświęcił swój czas i energię, ktoś zaraził i zintegrował grupę kilku osób, źle jest to niszczyć nie dając nic w zamian.
Panie Rafale, Panie Ambroży + wszystkie osoby nieprzekonane. Sposób organizacji może być dyskusyjny i w tej sprawie czasu już nie cofniemy. Następnym razem dajcie nam swoją energię, swoje pomysły i zaangażowanie. Skutek będzie lepszy niż przerzucanie się racjami na forum.


Panie Dominiku,

Ad. 1. Nie mam zamiaru nikomu udzielać dobrych rad z zakresu dobrego wychowania. Nadmienię jednak, że parkując auto w garażu nie łamię żadnych zasad. Czego o zgromadzeniu powiedziec niestety nie można.

Ad. 2. Faktycznie, może wyglądało to tak jakbym skierował te słowa bezpośrednio do Pana. To nic osobistego. Pisząc o tym, miałem na myśli że okrzyki i świecenie po oczach nie jest przyjemne. I skoro już sasiedzi (kibice) zebrali się nie pytając nikogo o zdanie, to chociaż niech pilnują się wzajemnie i zachowują normalnie.

Co do strefy, wracamy do początku dyskusji: moim zdaniem strefa jest OK, ale nie w garażu bez pytania o zgodę.

Jak dla mnie temat jest wyczerpany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik



Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 3

Post
Wysłany: 27-06-2016, 11:07:32    Temat postu: Re: wspólne kibicowanie meczów Euro 2016
Odpowiedz z cytatem

Co do strefy, wracamy do początku dyskusji: moim zdaniem strefa jest OK, ale nie w garażu bez pytania o zgodę.

Jak dla mnie temat jest wyczerpany.[/quote]

Panie Rafale.

Co w zamian, łatwo jest zamknąć temat i powiedzieć że jest po dyskusji. Sam Pan przyznał że strefa jest dobrym pomysłem. Zastanówmy się w takim razie, jak ją zorganizować, abyśmy wszyscy mogli się cieszyć atmosferą zgody i jedności. Czy ma Pan jakieś propozycje?

Drugie pytanie, czy jeśli odpowiednia uchwała zostanie sporządzona i zbierzemy podpisy większości wśród właścicieli miejsc postojowych, to czy strefa będzie mogła istnieć w dotychczasowej formule i czy weźmie Pan udział we wspólnej zabawie?.
Myślę że jesteśmy w dobrym punkcie aby rozpocząć rzeczową dyskusję, bez wybiegów osobistych i negatywnych emocji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
janeczek102



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 106

Post
Wysłany: 27-06-2016, 11:43:16    Temat postu: stefaaaaaaaa
Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jak to Rewiński zwykł mówić " Nina ale Ty mi zaimponowałaś w tej chwili Smile"

Tak forum straciło już swoje przeznaczenie.

Proszę Admina o zablokowanie tego postu.
Strach się bać jakie zdanie będzie miała ATA w tym tygodniu .

J. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafalf



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 58
Skąd: Wroclaw

Post
Wysłany: 27-06-2016, 12:23:03    Temat postu: Re: wspólne kibicowanie meczów Euro 2016
Odpowiedz z cytatem

Dominik napisał:

Co w zamian, łatwo jest zamknąć temat i powiedzieć że jest po dyskusji. Sam Pan przyznał że strefa jest dobrym pomysłem.


Proszę nie manipulować. Napisałem, że jest OK (skoro już musi), ale nie w garażu. Nic więcej.

Dominik napisał:

Zastanówmy się w takim razie, jak ją zorganizować, abyśmy wszyscy mogli się cieszyć atmosferą zgody i jedności. Czy ma Pan jakieś propozycje?


Tak, mam propozycję. Wszelkiego rodzaju inicjatywy proponuje najpierw konsultować ze WSZYSTKIMI mieszkańcami, aby każdy miał okazję się wypowiedzieć PRZED faktem.

Dominik napisał:

Drugie pytanie, czy jeśli odpowiednia uchwała zostanie sporządzona i zbierzemy podpisy większości wśród właścicieli miejsc postojowych, to czy strefa będzie mogła istnieć w dotychczasowej formule i czy weźmie Pan udział we wspólnej zabawie?.


Proszę najpierw zrobić głosowanie i zacząć zbierać podpisy.

Co do "zabawy" - osobiście wolę czynnie uprawiać sport i właśnie przygotowuję się do kilku wyścigów, więc nie mam czasu. Z resztą, po tym, co tu poczytałem, ochoty też nie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WoWo



Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 18

Post
Wysłany: 27-06-2016, 15:48:28    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam, trochę mi słabo jak to wszystko czytam.

To jest fajna inicjatywa, nie traktuje jej jako inicjatywy zarządu tylko grupy osób, robiona na szybko, jak się okazuje z błędami. Można ich się było wystrzec, ale kto podejrzewał, że będzie potrzebna skrupulatność prawna porównywalna z wypowiedzeniem zgody na sprzedaż alkoholu.

Niektórym ta inicjatywa przeszkadza. Miejsce, sposób organizacji, czy może sama idea? Czytając posty, to każdemu chyba inna z tych rzeczy. Zastanawiam się też, czy gdyby powstał "Plan imprezy" ze wszystkimi informacjami i zostałoby przeprowadzone głosowanie to nie okazałoby się, że jest inne formalne "ale".
Kto był, ten widział... te burdy, akty wandalizmu i pijaństwo. Wiele kilkuletnich dzieci to potwierdzi.

Lipa też, że robią się tutaj osobiste wycieczki i bezpośrednie kłótnie, bo sam temat schodzi na plan dalszy, a istotne jest kto komu mocniej dogryzł, kto zaczął i kto hejtuje.

Do czwartku mamy 3 dni...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
L&M



Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 3

Post
Wysłany: 27-06-2016, 21:51:52    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Moi Drodzy!

nie sposób nie zgodzić się z moim Przedmówcą.. w zasadzie z niczego zrobiła się awantura, które bulwersuje większość mieszkańców tego bloku!

W związku z tym kończąc tą burzliwą dyskusję proponuję, a właściwie to zapraszam wszystkich mieszkańców, którzy chcą obejrzeć fascynujący mecz do garażu na miejsce postojowe nr 26, które jest MOJĄ własnością. Niestety planu imprezy nie przygotuję bo na to zwyczajnie nie mam czasu. Biorę za Gości pełną odpowiedzialność oraz za wszystkie burdy, ale myślę że to nie będzie koniecznie, gdyż swoich Sąsiadów uważam za kulturalnych ludzi Smile
Zresztą nikt incognito nie przychodzi.

Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie i czekam na "kąśliwe" uwagi.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group