Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Nielegalne korzystanie z parkingu podziemnego


Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buka



Dołączył: 23 Cze 2016
Posty: 5

Post
Wysłany: 03-12-2016, 18:59:52    Temat postu: Nielegalne korzystanie z parkingu podziemnego
Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
Problem, który pragnę podnieść dotyczy parkingu podziemnego, gdzie każde miejsce jest wykupione lub wynajmowane (miejsca oznaczone).
Każdy z właścicieli zapłacił za oznaczone miejsce i tylko takie służy do pozostawienia pojazdu. Reszta przestrzeni jest drogą komunikacyjną z zakazem zastawiania.
Od piątku (2 grudnia 2016) wzdłuż miejsca parkingowego numer 9, w ciągu komunikacyjnym jest nielegalnie zaparkowany Mercedes. Utrudnia on poruszanie się innych pojazdów i parkowanie sąsiednich aut.
Pojazd zaparkowany jest za zgodą i wiedzą właściciela miejsca numer 9, gdyż zastawia bezpośrednio jego auto.
Zauważyłam, że sąsiedzi zostawili za wycieraczką Mercedesa kartki z prośbą o usunięcie pojazdu, jednak właściciel auta pokusił się jedynie o odpowiedź również na kartce, która nosi znamiona gróźb karalnych i nie poczuwa się w obowiązku opuszczenia parkingu.
Jeżeli na forum jest właściciel miejsca numer 9, to bardzo proszę o poszanowanie wspólnej przestrzeni i usunięcie Mercedesa.
Czy z forumowiczów ktoś może podsunąć radę, jak uporać się z problemem?
Z góry bardzo dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mb



Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 2

Post
Wysłany: 03-12-2016, 19:42:37    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

ja miałem okazję do słownej konfrontacji z właścicielem Mercedesa. Niestety nie należała ona do najprzyjemniejszych. Właściciel pojazdu oznajmił mi, że stanie się ze mną to co jest napisane na kartce. Oczywiście auto stoi tam gdzie stało. Sprawę zgłosiłem Administracji. Przyłączam się do prośby Buki o porady.

Treść kartki:




--
Pozdrawiam
Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafalf



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 58
Skąd: Wroclaw

Post
Wysłany: 05-12-2016, 11:00:34    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

mb napisał:
Dzień dobry,

Treść kartki:




--
Pozdrawiam
Marcin


Dzień dobry,

Również widziałem ten samochód i wspomniane kartki. Myślę, że to świetna okazja do tego, żeby zapytać czy jako (współ)właściciele parkingu nie mamy prawa by zgłoaszac take przypadki w celu odholowania pojazdu blokującego i utrudnjącego korzystanie z parkingu na koszt właściciela.
Myślę że po max dwóch takich przygodach problem sam by się rozwiązał.

Pozdrawam,
Rafał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sapro



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 66

Post
Wysłany: 05-12-2016, 22:31:13    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

To, że ktoś zostawi auto na jedną dwie noce w kryzysowej sytuacji, to jestem w stanie zrozumieć, ale wypisywanie takich rzeczy to już jest gruba przesada. Wyjątkowo chamskie i prostackie zachowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buka



Dołączył: 23 Cze 2016
Posty: 5

Post
Wysłany: 06-12-2016, 19:17:01    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór,
Również zgłosiłam sprawę do administracji. Niestety bez rezultatu. W dniu dzisiejszym wzdłuż miejsca numer 9 stoi Audi.
Sytuacja trwa od piątku i gdyby w istocie była kryzysowa to na kratce widniałaby prośba, a nie niecenzuralne groźby karalne.
Co można jeszcze zrobić?
Wszystkie rady mile widziane.
Straż miejska odpada- teren prywatny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina2



Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 2

Post
Wysłany: 06-12-2016, 20:38:47    Temat postu: Nielegalne korzystanie z parkingu podziemnego
Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mnie również przeszkadzają poczynania Pana, który parkuje przy miejscu nr 9 w naszym garażu - zwłaszcza, że bezpośrednio z nim sąsiaduje. Wczoraj rano interweniowałam w tej sprawie u Pana Wojtka. Zaraz po rozmowie ze mną kontaktował się z Panem Mariuszem - właścicielem miejsca postojowego nr 9. Miejsce to odstępuje on znajomemu - temu Panu, który pozostawia te "liściki". Po rozmowie wszyscy dostaliśmy mail od Pana Wojtka z przeprosinami od właściciela miejsca postojowego i zapewnieniem, że sprawa zostanie rozwiązana. Jak się okazuje niestety tak się nie stało. Dziś z kolei zostało tam zaparkowane białe Audi. Ponownie wieczorem zadzwoniłam do Pana Wojtka - obiecał ponowną rozmowę z Panem Mariuszem i oficjalne pismo z upomnieniem.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Złociste Jarzębiny II Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group