Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Termin oddania mieszkan


Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lagwus



Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 100

Post
Wysłany: 29-05-2008, 12:25:24    Temat postu: Termin oddania mieszkań
Odpowiedz z cytatem

Konwersowałem z sąsiadem z K7.
Rozmawiał z kierownikiem budowy i wygląda na to, że powinni się wyrobić w terminie.
Mam nadzieje osoba, o której mowa wypowie się bardziej szczegółowo, chyba, że inni mają jakieś info? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 29-05-2008, 21:06:59    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

W umowie jest napisane, że IV kwarta3. Jak chcieliśmy, żeby wpisali nam zamiast tego dokładna datę to zaproponowali wpisanie 31 grudnia, wiec zbytnio nie wierzymy w październik czy listopad.
Na budowie byliśmy jakoś 2 tygodnie temu i kierownik powiedział nam, że się wyrobił w terminie, aczkolwiek trudno, żeby nam mówić inaczej i straszyć opóźnieniem... po cichu liczymy na wrzesień Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rincevind



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 67
Skąd: wro

Post
Wysłany: 02-06-2008, 17:46:59    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałem z kierownikiem...swoja drogą wygląda na bardzo poczciwego człowieka Wink
kolega przedmówca ma racje... raczej nie powiedziałby gdyby coś miałoby się opóźniać, ale wydaje mi się, że będzie na czas. Stan prac wygląda nieźle.
W każdym razie mi powiedział, że opóźnień nie ma i chłopaki jadą pełną parą... co na marginesie dziwnie mi się skojarzy, bo przypomniałem sobie flaszeczkę żubrówki leżącą w kącie podczas oglądania mieszkania...;/
Mimo to jestem dobrej myśli...chociaż wrzesień to mocno optymistyczny termin...

pozdrawiam
lucas


Ostatnio zmieniony przez rincevind dnia 16-09-2008, 15:39:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 29-08-2008, 20:06:34    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

na dzień dzisiejszy już wiadomo, że mieszkania nie będą oddawana wcześniej niż w listopadzie, więc nie liczymy na to, ze w tym roku uda się wprowadzić... a szkoda Sad

Maciek - dzięki za info Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 15-09-2008, 20:02:26    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jak się dowiedziałem dzisiaj od niezbyt miłej Pani (nasza Iza na urlopie) - że nie ma co liczyć, aby oddanie odbyło się wcześniej niż w grudniu. Powód? odbiory energetyki, straży ect. bla bla bla... bo trzeba miesiąc czekać na każdy, bo coś tam... Pani nie była w stanie podać nawet stawki za wyburzenie ścianki opowiadając przez kilka minut, że to zależy, że elektryk coś tam... zdziwiłem się bo jakiś czas temu podali nam konkretne stawki.../ nieważne

trzeba już dzisiaj trzymać kciuki za jak najszybsze oddanie...

pzdr!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magduszka



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 41

Post
Wysłany: 20-09-2008, 17:19:04    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A ja miałam przyjemność rozmawiać z Pania z Triady dwa dni temu i oczywiście za bardzo nie chciała mi zdradzać czy możemy liczyc na wcześniejszy odbiór niż grudzień...ale wkońcu zasugreowała mi że być może będzie to pod koniec listopada.....
Trzymamy kciuki:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 28-10-2008, 12:50:15    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Kierownik budowy dzisiaj powiedzial ze mieszkania bezposrednio od Zatorskiej bede oddawane prawdopodbnie w pierwszej kolejnosci., byc moze jescze w listopadzie. Usmiechal sie na terminy konca lisotopada czy początku grudnia.... ogolnie powiedzial ze lepiej rozmaiwac z kierownictwem Triady ale ze czekaja na podlaczenie energii bo gaz juz maja i wtedy zacza prawdopodnie odbiory mieszkan:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 07-11-2008, 14:44:17    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam:)
rozmawiałam dzis z Triada a propo terminu oddania mieszkań.
Dalej utrzymuja ze bedzie to poczatek grudnia, pierwszy, drugi tydzień.
Na pytanie na temat kolejnosci...Pani powiedziała ze dokładnie jeszcze nie mają usatlonego harmonogramu ale zaczna od klatek 1,2, 3 i może 4Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 07-11-2008, 20:31:42    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Z tego co się dowiedzieliśmy - warto już na dwa tygodnie przed planowanym odbiorem przejść się do energetyki i podpisać umowę, bo ponoć 2 tygodnie trwa podłączanie licznika. My zamierzamy w przyszłym tygodniu przejść się tam i podpisać umowę, żeby ekipa wykończeniowa miała prąd Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ilka



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 29

Post
Wysłany: 08-11-2008, 0:01:42    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Odchodząc od tematu, jakiego dostawce prądu wybieracie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karol



Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 19

Post
Wysłany: 10-11-2008, 19:56:25    Temat postu: Dostawca i dystrybutor
Odpowiedz z cytatem

www.twojprad.pl
Wg. tego kalkulatora najlepiej podpisać umowę ze sprzedawcą prądu (PKP Energetyka Sp. z o.o. 00-697 Warszawa ul.Hoża 63/67) i dystrybutorem (obowiązkowe we Wrocławiu) EnergiaPro Gigawat Sp. z o.o. 53-314 Wrocław ul.Powstańców Śląskich 16. Już przy zużyciu rocznym 4500 kWh oszczędność wyniesie około 190 zł.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magduszka



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 41

Post
Wysłany: 11-11-2008, 16:50:00    Temat postu: oddanie mieszkań:)
Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie dostaliśmy oficjalne pismo z Triady informujące nas, że oddanie mieszkań rozpocznie się od 1.12.2008r.!!!!:):)
Pozdrawiamy i życzymy Wszystkim szybkich odbiorów:):)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 12-11-2008, 10:45:12    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ooooooooo to SUPER Very Happy Ciekawe czy mnie też oficjalnie powiadomią Question No to już coraz bliżej, każdy wyczekuje moment odbioru jak pierwszej gwiazdki, hehe Smile
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-11-2008, 17:55:29    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zadzwoniliśmy do Triady i Pani powiedziała, że niestety odbiory rozpoczną się od stycznia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magduszka



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 41

Post
Wysłany: 18-11-2008, 19:29:44    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

No to bardzo dziwna sprawa, bo my już mamy pismo z Triady że odbiory zaczynają się od 01.12.2008r. i jeszcze w piatek dzowniłam do nich i potwierdzili mi to telefonicznie.....więc nie wiem o co chodzi.....może zależy od nr klatki?
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group