Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Termin oddania mieszkan


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 19-11-2008, 7:25:02    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zalezy do klatki!
Odbiory rozpoczynaja od strony zatorskiej czyli klatek 1, 2, 3.
Mi powiedzieli ze byc mzoe jeszcze 4. ( ja niestety oficjalnego pisma jeszcze nei mam). Kierownik budowy zreszta tez to potwierdzal, ze zaczana od tej strony i na pewno w grudniu. Zreszta nie sa w stanie oddac wszsytkiego naraz wiec pewnie bedzie to rozciagniete w czasie.
Pozostaje nam, niemajacych jeszcze pisemka wierzyc ze szybko sie w naszych skrzynkach pojawia i zazroscic tym, ktorzy juz je tam znalezli:))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 19-11-2008, 8:39:31    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy co z tego wyniknie, bo mi powiedzieli, że w styczniu a mam mieszkanie w klatce numer 3. Muszę chyba jeszcze raz przekręcić do nich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 19-11-2008, 10:19:56    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

A ja nie dostałam żadnego pisma i nie mogę też się dodzwonić bo wiecznie zajęte Evil or Very Mad Wyczekuję więc w niepewności kilkakrotnie w ciągu dnia zerkając na forum z nadzieją, że znajdę jakieś dobre wieści odnośnie terminu odbioru mieszkanka Confused
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 19-11-2008, 13:34:33    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

dodzwoniliśmy się dzisiaj... (nr klatki 13)

Pani powiedziała, że pierwsze mieszkania zaczną oddawać od mniej więcej 20 grudnia (tak podobno stwierdził dzisiaj jeden z prezesów).

hmm...
ale coś mi się wydaje , że realniej będzie nastawiać się po prostu na ten styczeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 19-11-2008, 14:13:08    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Napisałam dziś maila do pani Izy i oto jej odpowiedź - cytuję:

"Przekazywanie mieszkań rozpoczynamy ok. 20 grudnia. Wcześniej jest to niemożliwe ze wzgledu na odbiur energii elektrycznej który wyznaczono nam dopiero na 15 grudnia.
sa to informacje najświerzsze z dnia dzisiejszego."

Hmmmm skoro przekazywanie mieszkań trochę trwa, ja z pewnością odbiorę mieszkanko dopiero w styczniu Sad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 19-11-2008, 14:36:03    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Sad(
jak ja lubie jak ktos tak kreci!
a tak formalnie...ile maja czasu na oddanie jezeli w umowie jest grudzień??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorka



Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 76

Post
Wysłany: 19-11-2008, 14:42:52    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

od 31 grudnia mają jeszcze 3 miesiące "bezpłatnej" zwłoki czyli do końca marca nie mają żadnego stresu z opóźnieniem. Później płacą nam jakieś odsetki, ale to są bardzo groszowe sprawy.

Myślę jednak, że w styczniu już wszyscy będziemy zadowoleni wiercąc, tnąc i malując w nowych mieszkankach ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magduszka



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 41

Post
Wysłany: 19-11-2008, 20:02:30    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

czesc wszytkim!
ja to sie dzis naprawde na nich wkurzylam!mam w reku pismo z 03 listopada, gdzie pierwsze zdanie zaczyna się cytując" W związku ze zbliżającymi sie odbiorami mieszkań, króre rozpoczną się od d nia 01.12.2008r......"jak tylko dostałam to pismo 11.11.2008r. od razu nastepneo dnia, zadzoniłam do nich i mi potwierdzili wszytko, więc ja nie rozumiem jak mozna robic z ludzi takich idiotów....i wogóle nie zważać na to, że ktos może zamówił materialy wykończeniowe czy dogadał sie z ekipą wykończeniową na konkretny termin ( po takim pismie), tylko dziś oświadczyli mi po moim oczywiście telefonie ze to pismo to błąd ksiegowych....i odbiory będą po 20 grudnia...
Sorki wszytkich za przedwczesne nadzieje na wczesniejszy termin odbiorów,a e niestety nie z naszej winy tylko sobie z nas "lekko"zakpili.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MonikaKuba



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 19-11-2008, 20:42:59    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witam,
ja również żadnego pisma nie otrzymałam
ale dziś dzwoniłam do Triday do Trzebnicy i Pani powiedziała że wpołowie grudnia mają jeszcze zaplanowane odbiory energetyki, więc bardzo mnie to zasmuciło że jednak chyba wygląda na to iż odbiory będą w styczniu Sad
_________________
Pozdrawiam, Monia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 25-11-2008, 13:50:56    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Czesc wszystkim:)
własnei wróciłam z budowy i miałam szybka pogawędke z młodszym kierownikiem. MOwil ze maja problemy z odbiorem energii bo transformatory są nie do końca zabezpieczone czy coś takiego dlatego to sie przeciąga.
Powiedział ze chca jak najszybicej ale wiadomo ze sa swieta itd...
powiedzial ze "pierwsze 6 klatek pojdzie szybciutko moze jeszcze w grudniu. Ale ze jak juz zaczna to na pewno szybciutko:))) "Ciekawe...Wink
Oby!!!
No ale oczywsice dodal zeby rozmawiac z biurem:)))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 25-11-2008, 15:44:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Ja też byłam na budowie i z tego co wiem, to do wykończenia pozostały jeszcze klatki 10 i 9. Nie wiem dlaczego robią je w jakiejś bliżej nie okreslonej kolejności Confused Poza tym widziałam jak jakaś ekipa sprzątała i myła okna w klatce 1, hmmm w sumie to te pierwsze 3 klatki od dawna są zrobione na gotowo i czekają na moment przekazania...
Jakby nie było moja K10 nie jest jeszcze gotowa, muszą skończyć kafle a o malowaniu już nie wspomnę, nie ma również drzwi do mieszkań, liczników, ehhhh Evil or Very Mad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MonikaKuba



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 25-11-2008, 22:05:09    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

oliwkowamama to mnie zmartwiłaś. Ja liczyłam że przed nowym rokiem jakoś uda nam się powoli działać w mieszkanku. A tu widać że coraz wiecej opisów jest że jednak to będzie styczeń Sad Evil or Very Mad No nic co nam pozostaje trzeba czekac
pozdrowienia
_________________
Pozdrawiam, Monia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
magduszka



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 41

Post
Wysłany: 09-12-2008, 15:30:53    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witam!!!
dostałam dzis e-maila i nawet dzowniłam się upewnić czy to prawda, że odbiory zaczynają się od 15 grudnia!!!!!:)
Pani z Triady zapisała Nas na konkretną godzinkę, więc mam nadzieję że tym razem jest to pewna imnformacjai że nagle nic się nie zmieni:)!!!!
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 09-12-2008, 15:45:01    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

To świetnie Smile Napisałam maila do biura by potwierdzić tę wiadomość. Przy okazji zapytałam które klatki beda oddawać jako pierwsze, a moze wszystkie na raz Wink
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MonikaKuba



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 09-12-2008, 20:46:45    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Oliwkowamama to pisz jak będziesz miała jakąkolwiek wiadomość Smile
świetnie by było przed świętami jeszcze mieszkanko miec Smile))
_________________
Pozdrawiam, Monia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group