Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Termin oddania mieszkan


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 17-12-2008, 11:30:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Hello Smile
Zastanawiam się dlaczego nikt jeszcze nic nie napisał o odbiorze? Czyżby ten wyczekiwany moment jeszcze nie nastąpił dla nikogo ??? Dzielcie się wrażeniami, co i jak... Ja wiem, że moja K10 będzie oddawana nie wcześniej jak w połowie stycznia (wczoraj potwierdziła to pani Beatka) Crying or Very sad
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
magduszka



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 41

Post
Wysłany: 17-12-2008, 15:53:19    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witam sąsiadów!!!!
my właśnie dziś odbieraliśmy nasze mieszkanko:):)mamy klucze!!!!
wszystko było ok, po wejściu do mieszkania zastaliśmy jakiś przeciek w kaloryferze w jednym z pokoi, ale zaraz przyszedł hydraulik i powymieniał jakieś części i jest ok:)trochę mięliśmy zarysowane szyby, więc wpisali to do usterek i będą wymieniać.
Ściany nie popękane, podłogi ok nie było do czego się przyczepić, nawet moja Mama, która na co dzień ma do czynienia z odbiorami mieszkań nie powiedziała nic złego o wykończeniu, także jak na razie jesteśmy zadowoleni, powiedziano nam, że od poniedziałku można podpisywać umowę z energetyką, tylko tą informację radzę wcześniej sprawdzić w energetyce.
powodzenia w odbiorze waszych gniazdek i co..na następnym sąsiedzkim spotkaniu oblewamy klucze!!!!:)!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 17-12-2008, 16:26:22    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

SUPER Smile Gratuluję i zazdroszczę Wink
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MonikaKuba



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 17-12-2008, 16:49:57    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Gratuluje Smile
Ja dziś również pisałam do Triady i dostałam odpowiedz że po połowie stycznia będą odbiory kl. 10 ale jak sięcos zmieni to będziemy poinformowani Sad
_________________
Pozdrawiam, Monia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
michaell2



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 12

Post
Wysłany: 17-12-2008, 20:06:23    Temat postu: odebrane :) K1/5
Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich,

nasze mieszkanie odebrane we wtorek Smile
jakość wykończenia ścian (dobry +) tynki co prawda suche i bez znaczących rys ale pod dłonią czuć delikatna falę co tak naprawdę będzie widać dopiero po pomalowaniu ścian ...
okna ok u nas bez rys szkoda tylko, że to trójkomorowa opcja ...
grzejniki bez przecieków, liczniki mediów w dostępnych miejscach

zawarcie umowy z dostawcą prądu najszybciej od pon. 22.12 dopóki deweloper nie będzie miał podłączenia nie ma po co jechać
ktoś we wcześniejszych postach pisał o możliwości wyboru tańszego dostawcy Smile niestety podpisując umowę z Energią Pro (łącza) narzucają dostawcę Giga (coś tam) podpisanie umowy z PKP Energetyka jest podobno możliwe dopiero po udaniu się do Szczecina Wink (takie info przekazują przez telefon, więc wymaga fizycznego spr.)

do momentu podłączenia swojego prądu w mieszkaniu jest możliwość podłączenia się do skrzynki rozdzielczej dewelopera - człowiek, który przekazywał mieszkanie zapewniał, że nie ma problemu Smile więc spokojnie można kuć i borować w nowych ścianach Smile

drzwi wejściowe do mieszkania całkiem całkiem klasa B, w tej chwili wkładki w zamkach są tymczasowe ale za jakiś miesiąc będą rozdawane wkładki z atestem co w efekcie da nam drzwi z atestem antywłamaniowym

to chyba na tą chwilę wszystko Smile


życzę wszystkim szybkich odbiorów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 17-12-2008, 21:58:46    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

a jak wyglada sprawa z notariuszem?? podpisywaliscie od razu akt?? w firmie czy moze u swojego notariusza?? bo klucze ponoc sie dosataje dopeiro po podpisaniu aktu, prawda to??

ale wam zazdroszcze juz:))
ja dopiero 7 stycznia po Pani laskawie pomylila maila do mnie:( wrrrr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 17-12-2008, 23:43:48    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem, to kwestia aktu najwcześniej maj/czerwiec -teraz odbiór, a odbiór ostateczny (z prawem do zamieszkania i zameldowania w okolicach marca) - informacja z biura Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 18-12-2008, 9:49:33    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Czy mam rozumieć, że meldunek pod nowym adresem możemy dopiero załatwiać w okolicach marca ? Nie dobrze, myślałam że od momentu przekazania można iść do UM i załatwiać sprawy...
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
michaell2



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 12

Post
Wysłany: 18-12-2008, 11:05:15    Temat postu: akt własności, meldunek
Odpowiedz z cytatem

potwierdzam info od "wnukola" Smile akt notarialny najszybciej za 6 miesięcy teraz tylko klucze odebraliśmy ... i już zaczynamy borowanie w ścianach Smile
a sylwestra w tym roku po raz pierwszy w życiu spędzimy chyba na malowaniu ścian Smile

pozdrawiam i życzę wszystkim raz jeszcze szybkich odbiorów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
madzieniec



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 139

Post
Wysłany: 18-12-2008, 11:42:59    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

dzieki za info:))
tez bym w sumie chciala spedzic sylwestra na malowaniu scian- ale u mnie beda to chyba walentynki;))))
Pozdrowienia i powodzenia w remontach:)) Tylko nie wyburzcie calego bloku;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 19-12-2008, 21:35:16    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam

Dostałem info z Triady , że odbiór mamy 14 stycznia. Szybko zleci Smile Powodzenia życzę szczęśliwcom , którzy już szaleją w Swoich mieszkankach Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 23-12-2008, 14:27:11    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

WITAM Smile
Otrzymałam dziś maila z biura o proponowanym terminie odbioru. Mogę wybrać 5, 14, 19 lub po 20 stycznia !!! SUPER, im szybciej tym lepiej, chociaż od razu leci czynsz... Jak to jest z tym naliczaniem czynszu, powiedzcie proszę ? Chcę dać odpowiedź do Triady w poniedziałek, co do terminu odbioru Smile
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MonikaKuba



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 27-12-2008, 13:07:29    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

oliwkowamama świetna wiadomość Smile tzn że my wkrótce też dostaniemy mailika Smile
_________________
Pozdrawiam, Monia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
aldrus



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 26
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 27-12-2008, 13:12:59    Temat postu: :)
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
no ja miałem telefon, że odbieram mieszkanie 8 stycznia:) Pozdrawiam i życzę szybkich odbiorów. Damian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 29-12-2008, 12:30:51    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Po dzisiejszej wizycie na budowie znalazłam kilka niedociągnięć do poprawki w kuchni... Po konsultacji z kierownikiem budowy i biurem ustaliłam pewne zmiany (zrobili coś czego nie ma w projekcie i to mi komplikuje sprawę mebli kuchennych). Triada dokona zmian, ale przesunie mi się termin odbioru na 12 stycznia bo się nie wyrobią... No trudno, wolę by to poprawili, niż sama potem na swój koszt miałabym wzywać hydraulików i robić poprawki.
Pozdrawiam i życzę wszystkim szybkich odbiorów i jak najmniej poprawek Smile
Ps.
Przy okazji dodam info, że najbliższe terminy odbiorów będą po 20 stycznia, ponoć do tego czasu wszystkie terminy zajęte. Triada oddaje 5 mieszkań dziennie więc kto ma umówiony termin to spoko, natomiast reszta jeszcze trochę musi poczekać (info z biura).
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group