Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Termin oddania mieszkan


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kazik_19



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 22

Post
Wysłany: 30-12-2008, 13:35:34    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam, właśnie umówiłem się na odbiór mieszkania (K7) na 16.01. Podobno nie umawiają na piątki, ale jakoś się udało. Pierwszy wolny termin to poniedziałek 19.01.
P.S. Lepiej zadzwonić do Triady i się umówić na odbiór niż czekać na tel. od nich.
pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KasiaM



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 6

Post
Wysłany: 30-12-2008, 16:53:25    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja odbieram mieszkanie w K6 15.01. Zostaje tylko podpisać umowę z energetyką i czekać. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych i szybkich odbiorów Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 01-01-2009, 14:16:40    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

myśmy już odebrali nasze Cool Twisted Evil

jeżeli chodzi o uwagi - okna do regulacji, wymiana dwóch lamelek w roletach...

ściany równe, wymiary ok, instalacje mi panowie przesunęli (około 300 zł) i działam z wykańczaniem...

powodzenia i wszystkiego dobrego w nowym roku Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anulka2801



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 77
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 02-01-2009, 9:34:47    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

wnukol napisał:
jeżeli chodzi o uwagi - okna do regulacji, wymiana dwóch lamelek w roletach...

ściany równe, wymiary ok, instalacje mi panowie przesunęli (około 300 zł) i działam z wykańczaniem...

Czy obiecali Ci, że wyregulują okna w niedługim czasie po odbiorze?

Powiedz co konkretnie Ci zrobili za te 300zł? Czy po przesunięciu zakryli dziury szpachlą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 02-01-2009, 19:39:56    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o regulację okien - nie zależy mi na tym teraz, tylko po zakończeniu etapu prac wykończeniowych, także umówiłem się że pod koniec stycznia firma wpadnie i wyreguluje...

jeżeli chodzi o 300 zł - firma hydrozbyszek (ta która dla triady robi wszelkie instalacje - pan chodzi podczas odbioru mieszkania i tłumaczy jak zakręcać kaloryfery, gdzie są liczniki etc.) przeniosła mi kaloryfer spod okna, wykuwając dziurę w podłodze, wpinając się tam do istniejącej instalacji i "ciągnąc" w podłodze i po scianie instalacje na scianę, gdze docelowa miał być kaloryfer... dziury załatane i sladu nie ma po ich wyczynach... dodatkowo przenieśli mi wodę ciepłą i zimną z jednej strony ściany w łazience na drugą... ale już po ścianie, bo i tak schowane są pod wanną... no i jeszcze zasilanie wodne pralki w inne miejsce, ale sam dziurę wykułem i zamurowałem...

a to wszystko za 300 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MonikaKuba



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 05-01-2009, 12:05:26    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich Smile ja również mogę się już pochwalic odbiorem na 19 stycznia w kl. 10 Smile huraaa
_________________
Pozdrawiam, Monia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
marusia



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 49

Post
Wysłany: 05-01-2009, 19:50:25    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja tez odbieram 19 stycznia w K9 o godzinie 11. Dzis podpisałam umowe z energetyką i mają mi załozyc licznik własnie 19 stycznia miedzy 11 a 14.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MonikaKuba



Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 12-01-2009, 16:18:39    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

ja niestety z energetyką jestem umówiona dopiero na 28.01 Sad
_________________
Pozdrawiam, Monia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Piotrek



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 9

Post
Wysłany: 12-01-2009, 20:47:53    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam

Dzisiaj odebrałem mieszkanie i niestety nie obyło się bez problemow.
Troche pęknięć na ścianach, obita lekko rama okna, brak zaślepek na nawiasy w oknach. Puszki na gniazdka odstają, każda pod innym kątem Smile.
Zwróćcie proszę uwagę na miejsce liczników od wody. W moim przypadku w razie awarii bedzie trzeba rozbierać meble kuchenne żeby móc się tam dostać. Dlatego już teraz myśle o pozostawieniu jakiegoś otworu na tyłach mebli.
Kierownik budowy ( bo chyba był to kierownik ) oczywiście zapewnił że usterki zostaną usunięte jak najszybciej ( nie dłużej niż 14 dni ). Na całe szczęście dali mi klucze i mogę już zacząć remont a oni bedą tam wpadać i poprawiać wszystko na bieżąco.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilka



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 29

Post
Wysłany: 12-01-2009, 22:04:04    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam,
My dzisiaj też mieliśmy próbę odbioru. Nie odebraliśmy (aż tak nam się nie spieszy Wink ze względu na właśnie takie małe usterki, jak np. słuchawka domofonu nie po tej stronie drzwi co powinna (czy też tak ktoś miał? ), okna do regulacji, porysowane szyby do wymiany, do poprawki wykończenia parapetów, pęknięcia tynków, kilka miejsc do szlifowania itp. Jak poprawią to odbierzemy. Ogólny stan mieszkania zadowalająco dobry, ale….te „drobiazgi.”
Monter podłączył nam dziś licznik energii i dowiedzieliśmy się, że każda piwnica będzie mieć swoje oświetlenie. Jak dla mnie bomba. Wink
pozdrawiamy Sąsiadów.
Ilka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 14-01-2009, 0:14:05    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Z radością ogłaszam, że w poniedziałek ok 11:00 odebrałam mieszkanie Exclamation Wszystko poszło sprawnie, umówiłam się jedynie na podniesienie liczników w kuchni (bo były na wysokości kolan w miejscu gdzie bedzie zabudowa) i podmianka grzejników kuchenny z tym z salonu... Przyznam szczerze, że nie dopatrzyłam się pęknięc tynków czy porysowanych szyb (nawet chyba nie przyjrzałam się zbytnio), jedyne co mnie wkurzyło na maxa to rura odpływowa w kuchni biegnąca po ścianie. Zgłaszałam kilka razy, że chcę ją mieć inaczej, poza tym zamiast trójnika pod zmywarkę, zrobili mi oddzielne ujście wody na ścianie obok, do której też podciągnęli odpływ dziwne, że to miało być nie w moim mieszkaniu, ale poprawili część. Zła jestem tylko bo od 2 m-cy zgłaszałam, że w kuchni mam dodatkowe podejście wody w miejscu na lodówkę zamiast trójnika, a biuro zapewniało mnie że to kontakt Evil or Very Mad Mam nadzieję, że szybko zrobią tak jak miało być bym mogła zacząć walkę z kaflami Smile

Pozdrawiam wszystkich ostrrrrrrro remontujących swoje nowe M !!!
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
woj75



Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 183
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 14-01-2009, 23:13:28    Temat postu: 1 próba
Odpowiedz z cytatem

Witam Sąsiadów

Dzisiaj mieliśmy odbiór mieszkania, ale postanowiliśmy poczekac na naprawę usterek. Nie było ich za dużo, podobnie jak pisaliście, typu pęknięta ściana w 2 miejscach, czy krzywy kąt w kuchni Wink . Woleliśmy jednak żeby wszystko było zrobione przed rozpoczęciem naszych prac wykończeniowych. Potrwa to ok. tygodnia. Ogólnie wrażenie pozytywne. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 15-01-2009, 8:18:01    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

gratuluję wszystkim odbiorów!

zwróćcie jeszcze uwagę na małą rzecz - próg drzwiowy... u nas i u sąsiadów jak się stoi przed drzwiami to widać pod drzwiami czy w domu się pali światło... nie jest to kwestia drzwi tylko osadzenia progu i zbyt krótkiej uszczelki... poza tym, po założeniu baterii w łazience huczy woda nad wanną (instalacja już pod kaflami - trudno będzie dojść do przyczyny:/) Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KasiaM



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 6

Post
Wysłany: 15-01-2009, 22:25:40    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja już dzisiaj odebrałam swoje mieszkanie. Ogólnie było wszystko w porządku. Jedna szyba porysowana ale mówili, że wymienią. Ogólny stan mieszkania bardzo dobry ale ściany i tak trzeba będzie pewnie gipsować. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A&A



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 45

Post
Wysłany: 16-01-2009, 10:19:00    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witamy
My mieliśmy odbiór 14.01 ale również z powodu pewnych niedociągnięć nie odebraliśmy mieszkania. Mamy nadzieje, że wszystkie nasze uwagi zostaną uwzględnione i za dwa tygodnie będziemy mieli już klucze. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group