Strona główna forum » ZalogujZaloguj Sprawdz wiadomościSprawdz wiadomości ProfilProfil  |  RejestracjaRejestracja SzukajSzukaj FAQFAQ UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy  |  www.zlociste.lagwus.pl
Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna

Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław

Złociste Jarzębiny I, II, III, IV - forum mieszkańców przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu

kontakt: zlociste.jarzebiny@gmail.com

Termin oddania mieszkan


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwkowamama



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 168
Skąd: Wrocław

Post
Wysłany: 16-01-2009, 21:37:41    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam, u mnie z progiem wszystko OK. Ale już po odbiorze zauważyłam peknięcia na suficie i ścianie czy mogę to teraz zgłosić do poprawek? Niewiem też, co to za zacieki idą od parapetu w dół (teraz po deszczu)... Hmmm nie wiem czy to był dobry pomysł z tym odbiorem na szybko Confused Aha no ale szokiem dla mnie jest to, że płacę czynsz od tygodnia a w klatce nie ma światła, po 16 jak jest ciemno nie da się chodzić (jeden świeci komórką inny nosi manele) Dziś Triada wywiesiła kartki na drzwiach, że 21 stycznia "odcinają" prąd budowlany!!! Na szczęście energetyka w poniedziałek 19-tego podpina mi licznik... Mało tego, zauważyłam że nie zamontowali mi skrzynki rozdzielczej nad drzwiami i wisi ze 20 kabli luzem:( Mój boże co jeszcze wyjdzie w trakcie ...
_________________
oliwkowamama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wnukol



Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 293
Skąd: Zakrzów

Post
Wysłany: 17-01-2009, 7:56:09    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

spokojnie Cool Triada usuwa usterki nawet te które wyszły po odbiorze... ja zauważyłem pęknięcia tynku w kuchni po 2 tyg i kierownik przysłał gościa, który to ładnie pousuwał...

co do prądu w klatce - zgadzam się! trzeba natychmiast atakować, żeby włączyli światło!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rincevind



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 67
Skąd: wro

Post
Wysłany: 24-01-2009, 20:21:55    Temat postu:
Odpowiedz z cytatem

Witam!

my odebraliśmy już 8 stycznia w klatce 78:-) W zasadzie nie było większych usterek.
Ja pęknięcie w kuchni zauważyłem dopiero po zagruntowaniu ściany. Na drugi dzień przyszedł pan i pięknie zamaskował.

pozdrawiam i życzę duuużo cierpliwości:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Złociste jarzębiny - Forum mieszkańców, ul. Zatorska, Wrocław Strona Główna -> Oddanie mieszkań - ZJ I Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group